Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Jak zhubnout

 1. 7 rad jak spálit tělesný tuk bez úbytku svalů

  7 rad jak spálit tělesný tuk bez úbytku svalů

  Chcete se zbavit nadbytečného tuku a zároveň nepřijít o svaly a sílu? Potřebujete mít pod kontrolou příjem tekutin, bílkovin a sacharidů, ale musíte také přizpůsobit svůj tréninkový plán. V článku vám formou 7 nenáročných tipů objasníme souvislost mezi stravou a tréninkem během redukce tělesného tuku.

 2. 8 mýtů o hubnutí, které brzdí vaše výsledky

  8 mýtů o hubnutí, které brzdí vaše výsledky

  Hubnutí a redukce tuku je náročný proces, který vyžaduje čas a trpělivost. Přinášíme vám proto 8 mýtů spojených s hubnutím, které mohou nejen zkomplikovat cestu k vytoužené postavě, ale i negativně ovlivňovat zdraví. V článku vám představíme 8 mýtů o hubnutí a redukci tuku, kterým byste rozhodně neměli věřit.

 3. 7 nejčastějších chyb, které děláte při hubnutí

  7 nejčastějších chyb, které děláte při hubnutí

  Zkoušeli jste zhubnout, ale nepodařilo se vám to? Stravujete se zdravě, cvičíte pravidelně, ale vaše hmotnost se nemění? Vyhněte se omylům, které vám brání vypadat lépe. V tomto článku se dozvíte 7 nejčastějších chyb, které mohou ohrozit vaše hubnutí.

 4. Genetika a její vliv na růst svalů a hubnutí

  Genetika a její vliv na růst svalů a hubnutí

  Slyšeli jste o tom, že genetika ovlivňuje růst svalů a progres ve cvičení? Váháte, jestli je to jen mýtus, nebo na tom může být kousek pravdy? Možná vás překvapí, že pravda je někde uprostřed. V tomto článku vám objasníme vliv genetiky na růst svalů a distribuci tuku.

 5. 6 tipů jak zlepšit účinky spalovače tuku

  6 tipů jak zlepšit účinky spalovače tuku

  Klíčem ke zdravé redukci hmotnosti je vyvážená strava, silový trénink a dostatek vitamínů. Pokud zařadíte do svého jídelníčku spalovač tuku a budete se řídit těmito 6 tipy, výsledky se dostaví v krátkém čase.

 6. Jojo efekt a jak s ním bojovat

  Jojo efekt a jak s ním bojovat

  Uvažujete nad tím, že vyzkoušíte novou dietu? Nejprve byste však měli vědět, co je jojo efekt, rapidní nárůst tělesné hmotnosti, a jak s ním bojovat.

Stránka