Jak zhubnout

V této kategorii článků si na své přijde každý, koho zajímá, jak rychle zhubnout. Najdete zde praktické tipy, které vám pomohou dosáhnout trvalých výsledků. Neexistují totiž žádné tablety či léky na hubnutí, hubnoucí káva, čaj ani jiné nápoje nebo koktejly, které by za nás odmakaly veškerou dřinu. 

Proto na to půjdeme chytře, a to pomocí kalorického deficitu. To zjednodušeně znamená, že je potřeba přijímat méně energie, než vydáme. Abychom zjistili, kolik čeho jíst, pomůžeme si kalkulačkou energetického příjmu, která nám spočítá to správné množství energie a makroživin. Dále v článcích zjistíte, jak zhubnout i bez speciálních diet, na co se zaměřit při hubnutí břicha nebo stehen a jak spálit kalorie navíc. 

Jak jíst při hubnutí?

Z našich článků se také naučíte, jak si sestavit jídelníček na hubnutí, proč je tak důležité jíst při redukci hmotnosti bílkoviny nebo jak se zbavit chuti na sladké. Celý proces vám mohou usnadnit doplňky stravy, jako jsou například proteiny na hubnutí či spalovače tuku. Cenné rady zde najdete také v případě, že se pouštíte do hubnutí po porodu nebo se chcete zbavit povánočních kil

Jak cvičit při hubnutí?

V této kategorii nechybí ani články o pohybu, který by měl být nedílnou součástí zdravého hubnutí. Za nejefektivnější se považuje kombinace silového tréninku s vytrvalostními aktivitami. Mezi ně patří třeba běh, chůze, cyklistika či plavání.

Takže než se do hubnutí pustíte, vzpomeňte si, že nepotřebujete žádné drastické diety, detoxy ani zkratky. Nejlepší cestou k dlouhodobě udržitelné štíhlejší postavě je kalorický deficit doplněný silovým tréninkem a dalším pohybem, který vás bude bavit.

Zobrazit více Zobrazit méně

9 tipů pro vyrýsovaný six-pack

Jak na vyrýsovaný six-pack? Přestaňte hledat zázraky v podobě 5minutových nejúčinnějších cviků na břicho. Kromě tréninku je potřeba zaměřit se i na stravu, spánek a regeneraci. V článku poradíme, jak na to.

Čti více >