Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Jak zhubnout

 1. 7 nejčastějších chyb, které děláte při hubnutí

  7 nejčastějších chyb, které děláte při hubnutí

  Zkoušeli jste zhubnout, ale nepodařilo se vám to? Stravujete se zdravě, cvičíte pravidelně, ale vaše hmotnost se nemění? Vyhněte se omylům, které vám brání vypadat lépe. V tomto článku se dozvíte 7 nejčastějších chyb, které mohou ohrozit vaše hubnutí.

 2. Genetika a její vliv na růst svalů a hubnutí

  Genetika a její vliv na růst svalů a hubnutí

  Slyšeli jste o tom, že genetika ovlivňuje růst svalů a progres ve cvičení? Váháte, jestli je to jen mýtus, nebo na tom může být kousek pravdy? Možná vás překvapí, že pravda je někde uprostřed. V tomto článku vám objasníme vliv genetiky na růst svalů a distribuci tuku.

 3. 6 tipů jak zlepšit účinky spalovače tuku

  6 tipů jak zlepšit účinky spalovače tuku

  Klíčem ke zdravé redukci hmotnosti je vyvážená strava, silový trénink a dostatek vitamínů. Pokud zařadíte do svého jídelníčku spalovač tuku a budete se řídit těmito 6 tipy, výsledky se dostaví v krátkém čase.

 4. Jojo efekt a jak s ním bojovat

  Jojo efekt a jak s ním bojovat

  Uvažujete nad tím, že vyzkoušíte novou dietu? Nejprve byste však měli vědět, co je jojo efekt, rapidní nárůst tělesné hmotnosti, a jak s ním bojovat.

 5. Kompletní průvodce přerušovanou hladovkou

  Kompletní průvodce přerušovanou hladovkou

  Přerušovaná hladovka se už déle těší oblibě i ve fitness komunitě. Rozhodli jsme se proto přinést vám informace o tom, co je intermittent fasting, jaké typy IF známe, a které zdravotní výhody od této diety můžete očekávat. Troufáte si na intermittent fasting i vy?


 6. 17 nejefektivnějších cviků pro silný střed těla

  17 nejefektivnějších cviků pro silný střed těla

  Všichni dobře víme, že plank je zlatá cesta k vysněnému six-packu a posílení všech svalů těla najednou. Pokud ale chcete zkusit něco nového, nabízíme vám 17 nejefektivnějších cviků na vyformování bříška. Vyzkoušejte je i vy!

Stránka