Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cviky a tréninky

 1. Seznam cviků: Triceps a svaly předloktí

  Seznam cviků: Triceps a svaly předloktí

  Toužíte po velkých a svalnatých tricepsech? Chtěli byste mít mohutné předloktí a na něm viditelné svaly a žíly? Výborně, pokračujte ve čtení! Připravili jsme si pro vás seznam těch nejlepších cviků na triceps, které by ve vašem tréninkovém plánu na vyrýsování rukou neměly chybět.       

 2. 5 tipů, jak si vybrat tenisky na běh

  5 tipů, jak si vybrat tenisky na běh

  Běžecké tenisky najdeme v šatníku nejednoho z nás. Jsou stylové, pohodlné a vhodné i na běžné nošení. Design však není jediným parametrem, na který byste se měli zaměřit. Přinášíme vám 5 užitečných tipů jak vybrat boty na běh, které vám sednou jako ulité.

   

 3. Cviky na hamstringy - jak posílit zadní stehenní svaly?

  Cviky na hamstringy - jak posílit zadní stehenní svaly?

  Znáte nejlepší cviky na hamstringy? Zadní stehenní svaly jsou stejně důležité jako kvadricepsy nebo lýtka. Vybudujte si svalnatá stehna, která zlepší stabilitu kolen a také skvěle vypadají. Poznejte ty nejlepší cviky na vypracované hamstringy! 

   

 4. Conor McGregor - příběh, strava a trénink legendárního zápasníka MMA

  Conor McGregor - příběh, strava a trénink legendárního zápasníka MMA

  Conor McGregor je v současnosti nejznámějším MMA zápasníkem, mistrem světa dvou divizí UFC a bezpochyby nejzábavnějším fighterem, který kdy vkročil do arény octagonu. Jak se legenda současného bojového umění stravuje a připravuje na své zápasy, to se dozvíte v článku. Přečtěte si příběh irského instalatéra, ze kterého se stala hvězda MMA.

 5. Arnold Schwarzenegger - trénink, strava a motivace legendy bodybuildingu

  Arnold Schwarzenegger - trénink, strava a motivace legendy bodybuildingu

  Arnold Schwarzenegger. Jméno, které je každému dobře známo, a to nejen ve světě fitness a kulturistiky. Arnold si vyzkoušel i herectví a spatřit jste ho mohli také v politických kruzích. Jaká však byla jeho cesta na vrchol, jeho tréninky, a co se skrývá za poselstvím, které vybudoval?  

 6. Seznam cviků: Svaly hrudníku

  Seznam cviků: Svaly hrudníku

  I vy toužíte po vypracovaném hrudníku? Máme pro vás skvělé tipy na cviky doplněné o video návody, díky kterým posunete svůj trénink na vyšší level. Seznam cviků jsme připravovali tak, aby si v něm každý našel to své. Právě proto zde najdete variace cviků prováděných na strojích, ale i s činkami. Pusťme se do toho!


Stránka