Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cviky a tréninky

 1. Outdoorový trénink - proč a jak začít s cvičením na čerstvém vzduchu

  Outdoorový trénink - proč a jak začít s cvičením na čerstvém vzduchu

  Cvičení venku může být efektivní alternativou tréninku ve fitness centru. Pokud jste rádi na čerstvém vzduchu, využijte krásné počasí na outdoorový trénink. Poznejte jeho výhody a tipy na cviky, kterými zlepšíte svou formu, a zároveň si užijete přírodu a okolí. 

 2. Kreativní trénink: cviky s vlastní váhou inspirované tancem

  Kreativní trénink: cviky s vlastní váhou inspirované tancem

  Nebaví vás rutinní cvičení doma nebo v posilovně, čekání na stroje a přísný striktní trénink vám také nic neříká? Co takhle vyzkoušet některá cvičení inspirovaná tancem, oživit tak svůj tréninkový plán? Tanec už dlouhé roky posiluje aerobní pohyby, zpevňuje svalstvo a naplňuje pocitem štěstí. Přečtěte si, jaká jsou ta nejpopulárnější taneční cvičení a nechte se jimi inspirovat. 

 3. Cvičte v pohodlí domova - cviky s vlastní váhou a příslušenstvím na cvičení

  Cvičte v pohodlí domova - cviky s vlastní váhou a příslušenstvím na cvičení

  Ne vždy je možné dostat se do posilovny a kvalitně si zacvičit. Můžete toho mít hodně v práci, nemůžete najít to správné fitko, nebo prostě neradi cvičíte ve společnosti jiných lidí. To vám, ale nemusí bránit v tom, abyste dosáhli své vysněné postavy. Podívejte se s námi na ty nejlepší cviky s vlastní váhou, které můžete cvičit v pohodlí domova.

 4. Seznam cviků: Triceps a svaly předloktí

  Seznam cviků: Triceps a svaly předloktí

  Toužíte po velkých a svalnatých tricepsech? Chtěli byste mít mohutné předloktí a na něm viditelné svaly a žíly? Výborně, pokračujte ve čtení! Připravili jsme si pro vás seznam těch nejlepších cviků na triceps, které by ve vašem tréninkovém plánu na vyrýsování rukou neměly chybět.    

 5. 5 tipů, jak si vybrat tenisky na běh

  5 tipů, jak si vybrat tenisky na běh

  Běžecké tenisky najdeme v šatníku nejednoho z nás. Jsou stylové, pohodlné a vhodné i na běžné nošení. Design však není jediným parametrem, na který byste se měli zaměřit. Přinášíme vám 5 užitečných tipů jak vybrat boty na běh, které vám sednou jako ulité.

   

 6. Cviky na hamstringy - jak posílit zadní stehenní svaly?

  Cviky na hamstringy - jak posílit zadní stehenní svaly?

  Znáte nejlepší cviky na hamstringy? Zadní stehenní svaly jsou stejně důležité jako kvadricepsy nebo lýtka. Vybudujte si svalnatá stehna, která zlepší stabilitu kolen a také skvěle vypadají. Poznejte ty nejlepší cviky na vypracované hamstringy! 

   

Stránka