Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkové stimulanty

Předtréninkové stimulanty

Předtréninkové stimulanty

Předtréninkové stimulanty Předtréninkové stimulanty, nazývány také pro-workout doplňkyzlepšují fyzický výkon a sílu během celého tréninku. Mají schopnost do těla uvolňovat potřebnou dávku energie, čímž pomáhají správně nastartovat organismus před náročným tréninkem. Využívají ho i lidé, kteří nejsou aktivními sportovci, pro lepší udržení koncentrace a pozornosti. 

Předtréninkové stimulanty můžeme rozdělit na komplexní a jednosložkové. Komplexní předtréninkové stimulanty v sobě spojují více účinných látek, a tím slučují všechny výhody. Jednosložkové předtréninkové stimulanty obsahují jednu účinnou látku s množstvím výhod pro tělo.

ukázat více

Předtréninkové stimulanty a jejich účinky:

 • zlepšují a udržují fyzický výkon během celého tréninku
 • uvolňují potřebnou dávku energie do těla
 • dokáží nastartovat organismus před tréninkem i během něj

 

Účinné látky, které jsou nejčastěji součástí předtréninkových stimulantů:

Kofein je silný stimulant, který se používá pro zlepšení fyzického výkonu a zvýšení hladiny energie. Zároveň posiluje soustředění a koncentraci, ale také pozitivně ovlivňuje metabolismus. Nedávné studie dokázaly, že kofein dokáže aktivně zvýšit silový výkon pomocí zvýšení mobilizace vápníku ve svalových buňkách. Optimální dávka pro zlepšení výkonu se pohybuje od 200 do 400 mg.

 

Citrulin malát je kombinace aminokyseliny L-citrulinu malátu, tedy kyseliny jablečné, která pomáhá zvýšit fyzický výkon a zrychluje regeneraci svalové hmoty. V játrech se převádí na L-arginin, což efektivně zvyšuje hladinu argininu v těle. Přirozeně zvyšuje hladinu argininu, díky čemuž rychle prokrví sval, zvýší úroveň síly a zlepší vytrvalost.

 

Zelený čaj můžete najít ve více formách. Je prospěšný pro kulturisty a sportovce, kterým pomáhá při ochraně kloubního aparátu. Zelený čaj je navíc i skvělým spalovačem tuků a často se využívá při redukčních dietách. Obsahuje složky nazývané katechiny, které mají antioxidační účinky, ale obsahuje také kofein. Proto byste si měli dát pozor na to, ve které části dne ho konzumujete. Pokud jste citliví na kofein, neměli byste ho konzumovat v poledních hodinách a před spaním.

 

Kyselina listová je nazývána také vitamín B9, vitamín M či folacin. Je přítomna při vzniku aminokyselin, jakými jsou tryptofan, cystin či methionin. Příjem kyseliny listové je pro lidské tělo velmi důležitý, a proto byste ji měli doplňovat z potravin (špenát, listová kapusta, meloun) či výživových doplňků.


Taurin je stimulant a neesenciální aminokyselina, která podporuje činnost nervové soustavy. Tím zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost, oddaluje únavu a pocit vyčerpání. Výhodou je i to, že urychluje zotavení svalových vláken po tréninku a obnovuje energetické zásoby. Užívání taurinu při tréninku umožňuje rychlejší přenos sacharidů do svalových buněk, což zaručuje vyšší výkon a sílu, kterou můžete využít na větší množství opakování.


Kreatin je organická kyselina, která je složena z aminokyselin methioninu, glycinu a argininu. Kreatin se přirozeně nachází v lidském těle a pomáhá zásobovat svaly energií. Tím podporuje růst svalové hmoty, zvýšení objemu a síly. Nejpopulárnější formou je kreatin monohydrát. Známe však i jiné formy kreatinu, kterými jsou například ethyl ester (CEE), kreatin Ph-X či vícesložkové kreatiny, které sestávají z více druhů.


Tribulus Terrestris je silný extrakt z bylinky Kotvičník zemní, který obsahuje až 95% saponinů. Je ideálním stimulantem pro zvýšení síly a fyzické vytrvalosti, ale zároveň pomáhá obnovovat svalová vlákna poškozená při náročném tréninku.


Lysin je aminokyselina, která hraje důležitou roli při tvorbě svalů, hojení a při regeneraci těla. Zároveň udržuje pozitivní dusíkovou rovnováhu, čímž přispívá k tvorbě anabolického prostředí v těle.

 

Glycin je nejjednodušší aminokyselinou a v bílkovinách se vyskytuje pouze ve velmi malém zastoupení, kromě kolagenu a elastinu. Jako aminokyselina hraje v těle důležitou roli při syntéze proteinu, ale zejména kolagenu. V těle je nezbytný pro správné fungování enzymů a tvorbu hemoglobinu. Je známý svou sladkou chutí, a proto se mnohdy používá jako dochucovadlo ke zvýraznění chuti a vůně.


Tyrosin je neesenciální aminokyselina, která je prospěšná pro fyzickou a psychickou rovnováhu organismu. Má schopnost produkovat dopamin a noradrenalin. Tyroxin zároveň působí antistresově a dokáže zmírnit pocity únavy či deprese. Jeho nedostatek způsobuje zvýšenou chuť k jídlu, což má za následek přibírání. Tyrosin efektivně působí zejména ve spojení s kofeinem.

skrýt popis
Možnosti nákupu
Kategorie
  Výrobce
  Příchuť
  Balení (g)
  Balení (ml)
  Tablety
  Kapsle
  Forma
  Směs
  štítky produktů
  Cena
  Cena od - do
  Filtrovat podle
   • Vegetariánský (42)
   • Veganský (23)
   • Bezlepkový (51)
   • Bez laktózy (48)
   • Bio (55)
   • Bez GMO (29)
   • Bez umělých sladidel (19)
   • Bez plastových obalů (55)
   • Bez Aspartamu (54)
  1. Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam
   Hodnocení:
   84% (191)
   Akční cena 309 Kč
  2. Citrulin Malát - GymBeam
   Hodnocení:
   90% (53)
   Akční cena 249 Kč
  3. N1 Pre-Workout - Nutrend
   Hodnocení:
   97% (13)
   Akční cena 259 Kč
  4. Pink Drive - BeastPink
   Hodnocení:
   92% (15)
   Akční cena 399 Kč
  5. Thor Shot - GymBeam
   Hodnocení:
   94% (62)
   Akční cena 22 Kč
  6. Ekdysteron - GymBeam
   Hodnocení:
   0% (0)
   Akční cena 449 Kč
  7. Taurin - GymBeam
   Hodnocení:
   97% (25)
   Akční cena 99 Kč
  8. DR. Jekyll Pump Shots - Prosupps
   Hodnocení:
   0% (0)
   Akční cena 329 Kč
  9. The Curse 250 g - JNX
   Hodnocení:
   76% (39)
   Akční cena 689 Kč
  10. Inosine - GymBeam
   Hodnocení:
   100% (12)
   Akční cena 270 Kč
  11. C4 Ripped - Cellucor
   Hodnocení:
   95% (4)
   Akční cena 609 Kč
  12. Taurin kaps - GymBeam
   Hodnocení:
   0% (0)
   Akční cena 189 Kč
  13. Předtréninkový stimulant Assault - MusclePharm
   Hodnocení:
   89% (14)
   Akční cena 445 Kč
  14. C4 Ultimate - Cellucor
   Hodnocení:
   96% (11)
   Akční cena 749 Kč
  15. Citrulin Xtra - ActivLab
   Hodnocení:
   0% (0)
   Akční cena 209 Kč
  16. Caffeine Power 60 kaps - ActivLab
   Hodnocení:
   100% (3)
   Akční cena 109 Kč
  17. Taurin Double Strength 1000 mg - NOW Foods
   Hodnocení:
   0% (0)
   Akční cena 289 Kč
  18. Armageddon - VemoHerb
   Hodnocení:
   0% (0)
   Akční cena 889 Kč
  19. ABE - All Black Everything - Applied Nutrition
   Hodnocení:
   0% (0)
   Akční cena 619 Kč
  Zobrazit další produkty
  Zobrazit další produkty

  Položky 1-30
  z celkového počtu 55

  Stránka