Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkové stimulanty

Předtréninkové stimulanty

Předtréninkové stimulanty

Předtréninkové stimulanty (nazývané také pre-workout doplňkyzlepšují fyzický výkon a sílu během celého tréninku. Mají schopnost do těla uvolňovat potřebnou dávku energie, čímž pomáhají správně nastartovat organismus před náročným tréninkem. Využívají ho i lidé, kteří nejsou aktivními sportovci, pro lepší udržení koncentrace a pozornosti. 

Předtréninkové stimulanty můžeme rozdělit na komplexní a jednosložkové. Komplexní předtréninkové stimulanty v sobě spojují více účinných látek, a tím slučují všechny výhody. Jednosložkové předtréninkové stimulanty obsahují jednu účinnou látku s množstvím výhod pro tělo.

ukázat více

Předtréninkové stimulanty a jejich účinky:

 • zlepšují a udržují fyzický výkon během celého tréninku
 • uvolňují potřebnou dávku energie do těla
 • dokáží nastartovat organismus před tréninkem i během něj

  

Účinné látky, které jsou nejčastěji součástí předtréninkových stimulantů:

Kofein je silný stimulant, který se používá pro zlepšení fyzického výkonu a zvýšení hladiny energie. Zároveň posiluje soustředění a koncentraci, ale také pozitivně ovlivňuje metabolismus. Nedávné studie dokázaly, že kofein dokáže aktivně zvýšit silový výkon pomocí zvýšení mobilizace vápníku ve svalových buňkách. Optimální dávka pro zlepšení výkonu se pohybuje od 200 do 400 mg.

 

Citrulin malát je kombinace aminokyseliny L-citrulinu malátu, tedy kyseliny jablečné, která pomáhá zvýšit fyzický výkon a zrychluje regeneraci svalové hmoty. V játrech se převádí na L-arginin, což efektivně zvyšuje hladinu argininu v těle. Přirozeně zvyšuje hladinu argininu, díky čemuž rychle prokrví sval, zvýší úroveň síly a zlepší vytrvalost.

  

Zelený čaj můžete najít ve více formách. Je prospěšný pro kulturisty a sportovce, kterým pomáhá při ochraně kloubního aparátu. Zelený čaj je navíc i skvělým spalovačem tuků a často se využívá při redukčních dietách. Obsahuje složky nazývané katechiny, které mají antioxidační účinky, ale obsahuje také kofein. Proto byste si měli dát pozor na to, ve které části dne ho konzumujete. Pokud jste citliví na kofein, neměli byste ho konzumovat v poledních hodinách a před spaním.

  

Kyselina listová je nazývána také vitamín B9, vitamín M či folacin. Je přítomna při vzniku aminokyselin, jakými jsou tryptofan, cystin či methionin. Příjem kyseliny listové je pro lidské tělo velmi důležitý, a proto byste ji měli doplňovat z potravin (špenát, listová kapusta, meloun) či výživových doplňků.


Taurin je stimulant a neesenciální aminokyselina, která podporuje činnost nervové soustavy. Tím zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost, oddaluje únavu a pocit vyčerpání. Výhodou je i to, že urychluje zotavení svalových vláken po tréninku a obnovuje energetické zásoby. Užívání taurinu při tréninku umožňuje rychlejší přenos sacharidů do svalových buněk, což zaručuje vyšší výkon a sílu, kterou můžete využít na větší množství opakování.


Kreatin je organická kyselina, která je složena z aminokyselin methioninu, glycinu a argininu. Kreatin se přirozeně nachází v lidském těle a pomáhá zásobovat svaly energií. Tím podporuje růst svalové hmoty, zvýšení objemu a síly. Nejpopulárnější formou je kreatin monohydrát. Známe však i jiné formy kreatinu, kterými jsou například ethyl ester (CEE), kreatin Ph-X či vícesložkové kreatiny, které sestávají z více druhů.


Tribulus Terrestris je silný extrakt z bylinky Kotvičník zemní, který obsahuje až 95% saponinů. Je ideálním stimulantem pro zvýšení síly a fyzické vytrvalosti, ale zároveň pomáhá obnovovat svalová vlákna poškozená při náročném tréninku.


Lysin je aminokyselina, která hraje důležitou roli při tvorbě svalů, hojení a při regeneraci těla. Zároveň udržuje pozitivní dusíkovou rovnováhu, čímž přispívá k tvorbě anabolického prostředí v těle.

 

Glycin je nejjednodušší aminokyselinou a v bílkovinách se vyskytuje pouze ve velmi malém zastoupení, kromě kolagenu a elastinu. Jako aminokyselina hraje v těle důležitou roli při syntéze proteinu, ale zejména kolagenu. V těle je nezbytný pro správné fungování enzymů a tvorbu hemoglobinu. Je známý svou sladkou chutí, a proto se mnohdy používá jako dochucovadlo ke zvýraznění chuti a vůně.


Tyrosin je neesenciální aminokyselina, která je prospěšná pro fyzickou a psychickou rovnováhu organismu. Má schopnost produkovat dopamin a noradrenalin. Tyroxin zároveň působí antistresově a dokáže zmírnit pocity únavy či deprese. Jeho nedostatek způsobuje zvýšenou chuť k jídlu, což má za následek přibírání. Tyrosin efektivně působí zejména ve spojení s kofeinem.

skrýt popis
Možnosti nákupu
Kategorie
Výrobce
Tablety
Balení (ml)
Balení (g)
Příchuť
Available for SDD
Kapsle
Forma
Směs
štítky produktů
Cena
Cena od - do
Filtrovat podle
  • Vegetariánský (40)
  • Veganský (27)
  • Bezlepkový (50)
  • Bez laktózy (47)
  • BIO (57)
  • Bez GMO (33)
  • Bez umělých sladidel (17)
  • Bez plastových obalů (1)
  • Bez aspartamu (57)
 1. Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam
  Hodnocení:
  84 % (243)
  Akční cena 329 Kč
 2. Předtréninkový stimulant C4 Original - Cellucor
  Hodnocení:
  90 % (62)
  Akční cena 549 Kč
 3. ENJOY Pre-Workout - GymBeam
  Hodnocení:
  86 % (71)
  Akční cena 519 Kč
 4. N1 Pre-Workout - Nutrend
  Hodnocení:
  84 % (16)
  Akční cena 259 Kč
 5. Ekdysteron - GymBeam
  Hodnocení:
  100 % (6)
  Akční cena 419 Kč
 6. Energy shot - GymBeam
  Hodnocení:
  80 % (9)
  Akční cena 520 Kč
 7. Thor Shot - GymBeam
  Hodnocení:
  94 % (75)
  Akční cena 29 Kč
 8. N.O.-Xplode Legendary Pre-workout - BSN
  Hodnocení:
  0 % (0)
  Akční cena 549 Kč
 9. Předtréninkový stimulant Black Wolf - ActivLab
  Hodnocení:
  85 % (4)
  Akční cena 299 Kč
 10. Taurin - GymBeam
  Hodnocení:
  97 % (29)
  Akční cena 119 Kč
 11. C4 Ultimate - Cellucor
  Hodnocení:
  97 % (12)
  Akční cena 749 Kč
 12. DR. Jekyll Pump Shots - Prosupps
  Hodnocení:
  0 % (0)
  Akční cena 489 Kč
 13. Animal Pump - Universal Nutrition
  Hodnocení:
  77 % (8)
  Akční cena 1 299 Kč
 14. Zero Stimulant Pump 3G - Applied Nutrition
  Hodnocení:
  100 % (4)
  Akční cena 629 Kč
 15. ABE - All Black Everything - Applied Nutrition
  Hodnocení:
  100 % (2)
  Akční cena 619 Kč
 16. Taurin kaps - GymBeam
  Hodnocení:
  100 % (1)
  Akční cena 189 Kč
 17. C4 Ripped - Cellucor
  Hodnocení:
  83 % (6)
  Akční cena 609 Kč
 18. Předtréninkový stimulant Nitro Caps - ActivLab
  Hodnocení:
  87 % (3)
  Akční cena 249 Kč
 19. Arginine 3 - ActivLab
  Hodnocení:
  100 % (1)
  Akční cena 229 Kč
 20. Gold Standard Pre-Workout Shot - Optimum Nutrition
  Hodnocení:
  100 % (2)
  Akční cena 54 Kč
 21. Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech
  Hodnocení:
  90 % (31)
  Akční cena 448 Kč
Zobrazit další produkty
Zobrazit další produkty

Položky 1-30
z celkového počtu 58

Stránka