Předtréninkové stimulanty

 

Předtréninkové stimulanty

Předtréninkové stimulanty

Předtréninkové stimulanty jsou doplňky, které pomáhají sportovcům při udržení a zlepšení výkonu a síly během celého tréninku. Fyzicky méně aktivní lidé je zase užívají při snaze o zlepšení koncentrace a udržení pozornosti. Předtréninkové stimulanty dodávají a uvolňují do těla potřebnou energii a pomáhají organismu správně se nastartovat před náročným tréninkem. To v konečném důsledku přiblíží sportovce k jeho cíli ještě rychleji.

 

Trh nabízí různé druhy předtréninkových stimulantů, a to buď komplexní stimulanty, které kombinují několik účinných složek, a tak slučují všechny jejich výhody, nebo předtréninkové stimulanty, které obsahují jednu konkrétní složku.

ukázat více

Citrulin malát

Citrulin malát je spojením aminokyseliny citrulinu, meziproduktu v močovém cyklu a malátu, což je aniont kyseliny jablečné. Citrulin je také zásobním zdrojem argininu a pomáhá při jeho delším udržení v těle.

 

Kofein

Kofein je jeden z nejznámějších a nejrozšířenějších stimulantů na světě. Má mnoho pozitivních účinků, avšak je třeba si dát pozor na citlivost na kofein, protože ta je u každého jiná a značně ovlivňuje metabolismus.

 

Zelený čaj

V dnešní době je zelený čaj stále oblíbenější a najdeme jej v různých formách. Prospěšný je pro kulturisty i silové sportovce, protože pomáhá při ochraně kloubního aparátu. Obsahuje složky zvané katechiny, které mají antioxidační účinky, ale i kofein, a proto je třeba dbát na to, v které části dne ho konzumujete. Pokud jste citlivý na kofein, tak byste ho neměli konzumovat v odpoledních hodinách a večer před spaním.

 

Taurin

Taurin je známý zejména z obalů energetických drinků, a proto se mezi širokou veřejnost rozšířil názor, že je to škodlivá látka. Pravdou však je, že se do energetických drinků přidává právě kvůli svým pozitivním účinkem a na zmírnění negativních dopadů kofeinu. Jde o beta-aminoetansulfonovou kyselinu, který se vytváří zejména z cystinu a jeho produkci podněcuje i množství vitaminu B6. Taurin je vylučován prostřednictvím moči a také i žluči, protože je její součástí.

 

Kyselina listová

Kyselina listová nebo jinak nazývaná také folacin, vitamin B9 zda vitamin M. Podílí se na vzniku aminokyselin, jako jsou tryptofan, cystin či methioninu. Příjem kyseliny listové bychom neměli zanedbávat a doporučuje se ji pravidelně doplňovat ať už prostřednictvím potravin nebo výživových doplňků.

 

Kreatin

Keratin je organická kyselina, která je tvořena z aminokyselin glycinu, methioninu a argininu. Nejvíce kreatinu z celkových zásob těla se nachází právě v kosterním svalstvu, a to až 95 %. Pravděpodobně nejznámější formou kreatinu je kreatin monohydrát.

 

Testosterol

Testosterol je založen na účinných frakcích rostlinných Stelor, a tedy na chemických sloučeninách odvozených od steranu, které jsou důležité pro syntézu testosteronu. Testosterol je ideálním doplňkem v kombinaci se zvýšeným příjmem bílkovin, kvalitní stravou a rozumným tréninkem.

 

Protostrol

Protostrol je považován za nejsilnější přírodní anabolikum, které se momentálně nachází na trhu. Velkým plusem je, že neobsahuje žádné zakázané látky. Protostrol se doporučuje fyzicky aktivním lidem, a to silovým, ale i vytrvalostním sportovcům.

 

Lysin

Lysin, nazývaný také hojivý zázrak, je esenciální aminokyselina, která je poměrně vzácná. Je to nenahraditelná stavební jednotka všech bílkovin a ovlivňuje to, jak tělo dokáže zužitkovat ostatní aminokyseliny.

 

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris pochází z rostliny zvané Kotvičník zemní, kterou využívali už starověcí léčitelé v Číně, Indii a Mezopotámii. Zvyšuje hladinu testosteronu, a proto je vhodný pro lidi s výbušnějším typem tréninků a při fyzicky náročných sportech, na zvýšení síly a podporu růstu svalové hmoty. Tribulus Terrestris je ideálním stimulantem pro zvýšení tělesného výkonu, síly, vytrvalosti, regenerace svalstva, avšak napomáhá také při sexuální aktivitě.

 

Tyrosine

Tyrosin je neesenciální aminokyselina, která je pro organismus klíčová fyzického i psychického hlediska. Je to výchozí látka pro dopamin a noradrenalin. To znamená, že nedostatek může způsobit depresivní stavy a stavy úzkosti. Nedostatek tyrosinu zvyšuje i chuť k jídlu, což způsobuje přibírání. Tyrosin je vhodný zejména pro atlety, lidi, kteří se snaží zhubnout a starších lidí.

 

Glycin

Glycin je nejjednodušší aminokyselina a v bílkovinách se vyskytuje pouze v malém množství, kromě kolagenu a elastinu. Je však nutná pro tvorbu žlučových kyselin a hemoglobinu. Díky sladké chuti je mnohdy používána jako dochucovadlo na zvýraznění vůně a chuti.

skrýt popis
Nastavit sestupně
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-30 z 76

Stránka
 1. The Curse 250 g - Cobra Labs
  Hodnocení:
  Recenze: 80% (1)
    629,00 Kč
 2. Předtréninkový stimulant C4 G4 - Cellucor
  Hodnocení:
  Recenze: 87% (6)
  od  544,00 Kč
 3. N.O. Xplode 3.0 - BSN
  Hodnocení:
  Recenze: 66% (7)
  od  259,00 Kč
 4. Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam + 3 dárky
  Hodnocení:
  Recenze: 76% (5)
  od  359,00 Kč
 5. Nitrix 2.0 - BSN
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  od  759,00 Kč
 6. Caffeine 90 tab - GymBeam
  Hodnocení:
  Recenze: 100% (2)
    139,00 Kč
 7. Animal Pump - Universal Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 80% (1)
    1 132,00 Kč
 8. C4 Ripped 180 g - Cellucor
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
    609,01 Kč
 9. Předtréninkový stimulant Shock Therapy - Universal
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  od  279,00 Kč
 10. STB BCAA Workout 400 g - ActivLab
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
    389,00 Kč
 11. Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition
  Rating:
  0%
  Recenze: 0% (0)
    209,00 Kč
 12. Nitro Booster 60 kaps - Goldfield
  Rating:
  0%
  Recenze: 0% (0)
    739,00 Kč
 13. Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
    469,00 Kč
 14. Beta alanin 120 kaps - ActivLab
  Rating:
  0%
  Recenze: 0% (0)
    179,00 Kč
 15. Oxxiwin 60 kaps - Goldfield
  Rating:
  0%
  Recenze: 0% (0)
    799,00 Kč
 16. Předtréninkový stimulant Mutant Madness 275 g - PVL
  Hodnocení:
  Recenze: 85% (4)
    658,00 Kč
 17. Předtréninkový stimulant Nitro Caps - ActivLab
  Rating:
  0%
  Recenze: 0% (0)
  od  249,00 Kč
 18. Taurin - GymBeam
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  od  109,00 Kč
 19. Citrulin Malát - GymBeam
  Hodnocení:
  Recenze: 100% (1)
  od  279,00 Kč
 20. Mega Arginine - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  od  369,00 Kč
 21. Předtréninkový stimulant CellEx Unlimited - Amix
  Rating:
  0%
  Recenze: 0% (0)
  od  486,00 Kč
Show more products
Nastavit sestupně
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-30 z 76

Stránka