Energy CAPS - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Energy CAPS jsou efektivní a funkční směsí extraktu ze zeleného čaje, kofeinu, guarany a dalších složek pro spolehlivé nabuzení. Navíc obsahuje vitamíny B3 a B6, které podporují imunitní systém a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Díky praktické kapslové formě můžete mít Energy CAPS vždy s sebou.

Energy CAPS - efektivní směs extraktu zeleného čaje, kofeinu, guarany a vitamínů v praktické formě kapslí

Energy CAPS představuje efektivní a funkční směs, která obsahuje kofein z několika zdrojů. Složení doplňuje také extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) a guarany (Paullinia cupana)které se užívají z důvodu zlepšení koncentrace či pozornosti. Přítomný kofein patří k nejznámějším stimulantům vyhledávaným pro své povzbuzující účinky. Díky kombinaci s l-theaninem má pozvolný nástup účinku. To mohou ocenit lidé, kteří jsou na kofein citlivější a jeho konzumace jim způsobuje prudký nárůst a propad energie.

Směs Energy CAPS je navíc obohacena o vitamíny B3 a B12, které podporují imunitní systém a přispívají ke snížení vyčerpání či únavy. Přítomné složky uzavírá cholin, který patří mezi nootropika. To jsou látky užívané za účelem podpory mozkových funkcí, koncentrace či psychického výkonu. Energy CAPS mají praktickou formu kapslí, které můžete mít vždy s sebou. Jsou vhodné i pro vegany a snadno se užívají.

Dají se využít před tréninkem, kdy je ocení siloví nebo vytrvalostní sportovci. Užitek mohou přinést i studentům, kteří se připravují na náročnou zkoušku a potřebují se maximálně soustředit. Výjimkou nejsou ani manažeři zažívající v práci náročné období, které vyžaduje maximální úroveň koncentrace.

Energy CAPS - GymBeam

Energy CAPS a jejich výhody

• jsou směsí kofeinu, extraktu ze zeleného čaje, guarany, vitamínů B3, B12 a dalších složek
  • mají povzbuzující účinky
  • přispívají ke snížení únavy a vyčerpání
  • mohou zlepšit koncentraci a pozornost
  • jsou vhodné i pro vegany
  • můžete je užívat před tréninkem nebo kdykoliv během náročných dnů

Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) (5 % kofein), extrakt z guarany (Paullinia cupana) (22 % kofein), cholin bitartrát (41 % cholin), L-theanin, bezvodý kofein, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), vitamín B3 (niacinamid), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), hypromelózová kapsle.

Užívejte 1 - 2 kapsle denně.

Nutriční hodnoty2 kapsle*RI
Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) 400 mg -
- Kofein 20 mg -
Extrakt z guarany (Paullinia cupana) 274 mg -
- Kofein 60 mg -
Bezvodý kofein 120 mg -
Celkový obsah kofeinu 200 mg -
Cholin bitartrát 244 mg -
- Cholin 100 mg -
L-theanin 200 mg -
Vitamín B3 32 mg 200 %
Vitamín B6 2,8 mg 200 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Obsahuje kofein (200 mg na denní dávku). Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Hlavní kategorie Kofein
Směs směs
Ostatní kategorie Anabolizéry a pre-workouty
Ostatní doplňky výživy
Nootropika a mozek
Zlepšení sportovního výkonu

Recenze od zákazníků Energy CAPS - GymBeam
Prohlížíte si:Energy CAPS - GymBeam

Koupeno manželovi jako náhrada nezdravých energy drinků. Jedna je údajně k ničemu, od dvou už prý lze účinek cítit. Asi záleží i na toleranci každého jednotlivce. :)

120 kaps. 279 Kč 239 Kč
1. Otázka:
18+?
Je produkt vhodný pro uživatele pod 18 let?
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
18+?
Odpověď:
Dobrý den, obecně doplňky stravy osobám pod 18 let nemůžeme doporučit. Ohledně vhodnosti užívání se doporučujeme poradit s lékařem, nebo výživovým poradcem.

Viktória, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?