Ostatní proteiny

Ostatní proteiny je kategorie produktů, která obsahuje různé druhy proteinů. Ty tvoří nezbytnou součást zdravé výživy pro všechny lidi. Z jejich dostatečného příjmu může těžit každý milovník fitness, který chce dosahovat svých cílů. Patří sem méně rozšířené produkty, jako například Cvrččí protein. Jsou bohaté na aminokyseliny a přizpůsobené různým potřebám každého z nás. V této kategorii si vybere každý, komu nevyhovují tradiční zdroje proteinů, jako jsou nejrozšířenější syrovátkové, rostlinné nebo hovězí.

Proteiny navíc obsahují vitamíny, minerály a další prospěšné složky. Vyskytují se ve stravě a můžeme je najít například ve vajíčkách, mase, luštěninách či obilninách. V našem těle fungují jako hlavní stavební jednotka pro svaly, ale i pro některé buňky imunitního systému. Pomáhají jim růst, udržovat se a také mají pozitivní vliv na zdraví kostí. Proteiny lze smíchat s vodou, mlékem nebo si z nich připravit například chutný nápoj v podobě horké čokolády.


Pokud se chcete dozvědět více o konkrétním příjmu proteinu, určitě nevynechte článek Kdy a kolik proteinu přijmout pro dosažení maximálních výsledků.

Zobrazit více

2 Položek

Na stranu
Nastavit vzestupně
Výrobce
 1. GymBeam (1)
 2. SENS (1)
Příchuť
 1. čokoláda (2)
 2. bez příchuti (1)
 3. vanilka (1)
Balení (g)
 1. 1000 g (1)
 2. 650 g (1)
Barva
 1. shadow (1)
Forma
 1. prášková (2)
Směs
 1. směs (1)
 2. čirý (1)
Metoda zpracování bílkovin
 1. různá zpracování (1)
Zdroj bílkovin
 1. vejce (1)
Právní kategorie produktu
Cena
Filtrovat podle
Vegetariánský (1)
Veganský (2)
Bezlepkový (2)
Bez laktózy (2)
BIO (2)
Bez GMO (2)
Bez umělých sladidel (2)
Bez plastových obalů (2)
Bez aspartamu (2)
 1. Egg Albumin - GymBeam
  Egg Albumin - GymBeam
  82%
  82 % (84)
  879 Kč
 2. Cvrččí protein - SENS
  Cvrččí protein - SENS
  0%
  0% (0)
  749 Kč

2 Položek