Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Strava a zdravý životní styl

 1. Probiotika: význam užitečných bakterií pro imunitu a celkové zdraví sportovců

  Probiotika: význam užitečných bakterií pro imunitu a celkové zdraví sportovců

  Probiotika jsou důležitou složkou stravy, která zásadně ovlivňuje bakteriální mikroflóru v trávicím traktu a přirozenou imunitu. Jejich užíváním zajistíte správný poměr bakterií odolnost organismu vůči virům, bakteriím a jiným škodlivým látkám. Náročné tréninky oslabují lidské tělo a slabá imunita může mimo jiné výrazně ovlivnit zotavení po cvičení.

 2. Celulitida - co ji způsobuje a jak se jí zbavit?

  Celulitida - co ji způsobuje a jak se jí zbavit?

  Trápí vás nelichotivý pomerančový vzhled vaší pokožky? Nezoufejte! Až 90% žen na světě trpí nepříjemným problémem s názvem celulitida. V článku jsme se podívali na to, jaké faktory ovlivňují vznik celulitidy, jak zmírnit její následky, a proč se netýká pouze žen s kily navíc. Pojďme na to!

 3. Bílkoviny a hubnutí: jak proteiny ovlivňují snížení hmotnosti?

  Bílkoviny a hubnutí: jak proteiny ovlivňují snížení hmotnosti?

  Užívání proteinu je nejčastěji spojováno s budováním svalů, ale bílkoviny jsou důležitou složkou stravy i při redukci hmotnosti. Jaké jsou nejlepší zdroje proteinů pro efektivní hubnutí a celkové zlepšení formy, to se dozvíte v článku.

 4. 12 věcí, které musíte vědět předtím, než začnete randit s fitnesskou 

  12 věcí, které musíte vědět předtím, než začnete randit s fitnesskou 

  Pánové, toužíte mít po svém boku partnerku s dokonalým tělem, které vás okouzlí, i když bude zahalené v teplákách a vytahaném tričku? Ještě předtím než se ji však pokusíte sbalit, zkuste nahlédnout do jejího světa a připravte se na to, co obnáší randění s fitnesskou.

 5. Jak ovlivňuje alkohol hubnutí, regeneraci a růst svalů?

  Jak ovlivňuje alkohol hubnutí, regeneraci a růst svalů?

  Dá se skloubit zdravé sportování s nezdravou konzumací alkoholu? Pokud patříte k lidem, kteří tráví většinu svého volného času v posilovně, určitě jste si nejednou položili tuto otázku. Stojí vám ta týdenní dřina za to, když se v pátek večer vydáte s partou do baru a celé vaše úsilí je zničeno jedinou skleničkou

 6. Vejce a cholesterol - pravda o živinách a konzumaci vajíček

  Vejce a cholesterol - pravda o živinách a konzumaci vajíček

  Máme jíst celá vejce nebo je lepší oddělovat bílek od žloutku? O škodlivosti vaječných žloutků bylo napsáno mnoho faktů, ale i nesmyslů. V našem článku se dozvíte potřebné informace o vajíčkách a cholesterolu, ale také o významu konzumace žloutku a bílku

Stránka