Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Strava a zdravý životní styl

 1. Ketogenní dieta - pravda o hubnutí bez sacharidů  

  Ketogenní dieta - pravda o hubnutí bez sacharidů  

  Zhubněte 2 kilogramy týdně bez namáhavého cvičení. Zní to lákavě? Právě to zaručují firmy, které prodávají produkty ketogenní diety. Je ale taková rapidní redukce hmotnosti prospěšná pro zdraví? Podívejte se s námi na rizika, fakta a mýty spojené s ketogenní dietou!

 2. 15 nutričních mýtů o stravování, které vás překvapí

  15 nutričních mýtů o stravování, které vás překvapí

  Jsou opravdu sůl, červené maso, káva, vejce chléb nezdravé? Nevěřte všem informacím, které jste našli na internetu a důvěřujte vědcům. Přečtěte si 15 nutričních mýtů, které vás překvapí, ale měl by je znát každý z nás.

   

 3. ,,Éčka" nebo přídatné látky v potravinách - jsou opravdu nebezpečné?

  ,,Éčka" nebo přídatné látky v potravinách - jsou opravdu nebezpečné?

  Máte i vy tendenci nekupovat potraviny jen proto, že obsahují ,,éčka"? Ne všechny přídatné látky představují nebezpečí pro naše zdraví. Přečtěte si o tom, co jsou to aditiva a jakou roli plní při výrobě potravinářských produktů. 

               

 4. 9 důvodů, proč cvičit ráno

  9 důvodů, proč cvičit ráno

  Ranní trénink vás nabije energií a večer se vám díky němu bude snadněji usínat. Přesto se necítíte jako typ na ranní workout? Přečtěte si 9 důvodů, které jistě změní váš názor na ranní cvičení.

 5. Cheat meal - co je to a jak funguje ,,podvádění" ve stravování sportovců

  Cheat meal - co je to a jak funguje ,,podvádění" ve stravování sportovců

  Držet se nových návyků a vzdát se svých oblíbených jídel je pro mnohé obrovskou výzvou. Nemusíte je však ze svého jídelníčku vypustit navždy. Začleňování cheat meals nebo dokonce cheat days do stravovacího plánu je mezi fitness nadšenci docela populární. Podívejme se proto na to, co jsou to cheat meals cheat days.

   

 6. 8 způsobů na rychlé zotavení po tréninku

  8 způsobů na rychlé zotavení po tréninku

  Abyste se stali silnějšími a zdravějšími, musíte na sobě tvrdě makat. Nezapomínejte však na to, že po namáhavém tréninku si vaše tělo zaslouží odpočinek. Bez dostatečné regenerace je totiž vaše návštěva fitka jen ztrátou času. Proč?

Stránka