Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

GymBeam

GymBeam

Jsme GymBeam, značka progresivních zdravých potravin. Na trhu působíme od roku 2014, kdy jsme začínali s ambicí vzdělávat lidi v oblasti zdraví a sportovní výživy. Od té doby jsme pro vás nejen nutričním poradcem, ale i osobním trenérem, sparing partnerem či mentorem na náročné cestě za úspěchem. Naším největším dosavadním triumfem je, že jsme už tisícům z vás pomohli dosáhnout vašich vytoužených fitness cílů.

Ať jste dlouholetý bodybuilder, novopečený cyklista, vášnivý turista, zanícená tenistka, mořeplavec, nebo úspěšná fitnesska, pro dobrou energii z výživových doplňků si všichni sportovci chodí k nám. Proto je naším posláním budovat komunitu, do které patří nejen profesionální sportovci, ale i fitness nadšenci, milovníci pohybu a příznivci zdravého životního stylu. Jsme tu pro všechny, kteří se chtějí ve svém těle cítit lépe, chtějí se zdravěji stravovat, nebo udělat rázný krok za dosavadním životním stylem a konečně zhubnout či nabrat svalovou hmotu.

Výjimkou nejsou ani vegetariáni, vegani, celiaci, či lidé s intolerancí na laktózu, mléčnou bílkovinu, sóju a další alergeny. Úplně každý si u nás najde alternativu oblíbeného suplementu, pamlsku či zdravých potravin.

ukázat více

Žijeme našimi hodnotami

     

1. Zákazníci jsou pro nás jedničkou

   

Vždy. Každý nový nápad, každý produkt, projekt či soutěž děláme proto, abyste se posunuli blíže k vašemu cíli. Na základě vašich potřeb jsme

 

Skladujeme přes 5000 produktů nejznámějších fitness brandů z celého světa. Nezůstali jsme však pouze u prodeje. Vyrábíme pro vás vlastní řadu suplementů, progresivních potravin, fitness oblečení a příslušenství na cvičení pod záštitou značek - GymBeam, GymBeam Clothing, Beast Pink, VanaVita a Strix.

 

Na kontě máme již více než 1000 vlastních produktů značky GymBeam. Navrhujeme je tak, aby kombinovaly funkční složení, poctivé suroviny a požadovaný účinek. Měsíčně provedeme kolem 1000 laboratorních testů, které vedou k produkci nových proteinů, aminokyselin, kreatinů, vitamínů, minerálů, kolagenů a dalších komplexních produktů pro posílení kloubů, spalování tuků, podporu zdraví, ale i funkci hormonů či koncentraci při tréninku.

   

Obzvláště hrdí jsme na naše superfoods, fitness jídlo, oříšková másla a zdravé potraviny. Rozšířili jsme výrobu o řadu energetických RTD drinků Moxy, či proteinových tyčinek a mléčných dobrot MoiMüv. Protože milujeme snacky, najdete u nás sušené maso Jerky nebo proteinové chipsy či lyofilizované ovoce. Není nám lhostejný ani stav naší planety, a proto se snažíme zařadit více výrobků z ekologicky pěstovaných surovin v BIO kvalitě.

 

2. Rychle rosteme a pokračujme

 

Začali jsme s online prodejem na Slovensku a dnes patříme k nejrychleji rostoucím fitness brandům v regionu CEE. Sídlíme v Německu, ale v současnosti nás najdete ve více než 14 zemích Evropy. Sklad a logistiku zajišťujeme z města Košice, kde máme i jednu ze svých poboček.

 

Díky strategické poloze vám dokážeme zajistit expresní dodání zboží. Dobře víme, že své plány chcete realizovat již dnes, a proto vám objednané produkty dopravíme za méně než 24 hodin.

 

Abychom k vám byli ještě blíž, otevřeli jsme v roce 2020 první fitness hub v centru města Budapešť v Maďarsku. Plánujeme však i další kamenné pobočky, v nejbližší době se můžete těšit na GymBeam hub v Praze, hlavním městě Česka.

    

GymBeam

3. Pracujeme tvrdě, abychom byli vždy o krok napřed 

 

Nestačí nám vaše spokojenost, chceme vás bavit, potěšit a překvapit. Proto se vždy snažíme udělat něco extra, něco navíc. Každý týden vám přinášíme nové produkty a vyhlašujeme akce na naše bestsellery. Pořádáme pro vás soutěže, giveaway, Black Friday, velký letní a novoroční sale a další skvělé příležitosti, jak se dostat k našim produktům za skutečně výhodné ceny.

 

Kromě toho jsme vždy připraveni zodpovědět všechny vaše otázky, poradit vám nebo gratulovat k úspěchu. Komunikujeme s vámi přes sociální sítě, jako Youtube, Facebook, Instagram či Twitter. Náš customer care service také promptně vyřizuje vaše požadavky e-mailem nebo telefonicky.

   

4. Budujeme skvělý tým

 

Velmi nás těší, že za sebou máme tým skutečně nadšených lidí. Spolupracujeme se špičkovými odborníky v oblasti výzkumu a výroby produktů. Setkáváme se s profesionály, kteří nám radí, jak na zdravou výživu a potraviny. Tvoříme pro vás recepty, videa, blogy, soutěže a akce s top influencery a sportovci z celého světa. Připravujeme eventy, Meet&Greet, diskuse a semináře, které jsou pro vás stejným zážitkem, jako pro nás. Jsme vděční za každého člena našeho týmu, protože bez skvělých lidí by to nebyl GymBeam.

 

5. Jsme inovativní díky novým technologiím

 

Je s námi už více než 4,2 miliónu spokojených zákazníků. Máme z toho upřímnou radost, ale zároveň si uvědomujeme, jaká je to obrovská zodpovědnost. Abychom dokázali naplnit vaše očekávání a naše hodnoty, neustále pracujeme na zlepšování a inovacích našich procesů. Využíváme proto všechny dostupné novinky v oblasti technologií, logistiky, výroby a distribuce, ale i marketingu či datové vědy.

skrýt popis
Možnosti nákupu
Kategorie
Tablety
Balení (ml)
Balení (g)
Příchuť
Available for SDD
Barva
Kapsle
Materiál
Forma
Směs
Velikost
Metoda zpracování bílkovin
Zdroj bílkovin
štítky produktů
Cena
Cena od - do
Filtrovat podle
  • Vegetariánský (272)
  • Veganský (229)
  • Bezlepkový (324)
  • Bez laktózy (318)
  • BIO (40)
  • Bez GMO (359)
  • Bez umělých sladidel (276)
  • Bez plastových obalů (42)
  • Bez aspartamu (362)
 1. Protein Just Whey - GymBeam
  Hodnocení:
  94% (631)
  Akční cena 649 Kč
 2. Moxy bcaa+ Energy Drink 250 ml - GymBeam
  Hodnocení:
  95% (178)
  Akční cena 600 Kč
 3. Šejkr černý 700 ml - GymBeam
  Hodnocení:
  84% (38)
  Akční cena 79 Kč
 4. Šejkr modrý 700 ml - GymBeam
  Hodnocení:
  88% (30)
  Akční cena 79 Kč
 5. Alpha Male Pack - GymBeam
  Hodnocení:
  100% (1)
  Akční cena 1 039 Kč
 6. Guilty Pleasure Pack - GymBeam
  Hodnocení:
  0% (0)
  Akční cena 519 Kč
 7. Joints & Vitality Support Pack - GymBeam
  Hodnocení:
  0% (0)
  Akční cena 629 Kč
 8. Nuts & Fruits Bomb Pack - GymBeam
  Hodnocení:
  0% (0)
  Akční cena 569 Kč
 9. Lipozomální Multivitamín - GymBeam
  Hodnocení:
  100% (3)
  Akční cena 549 Kč
 10. Protein FueSix - GymBeam
  Hodnocení:
  74% (30)
  Akční cena 1 039 Kč
 11. Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam
  Hodnocení:
  84% (240)
  Akční cena 329 Kč
 12. Lipozomální Vitamín C - GymBeam
  Hodnocení:
  100% (4)
  Akční cena 399 Kč
 13. Protein True Whey - GymBeam
  Hodnocení:
  92% (1569)
  Akční cena 439 Kč
 14. Crispy Muesli Mix - GymBeam
  Hodnocení:
  100% (8)
  Akční cena 142 Kč
 15. Multivitamín Vitality complex - GymBeam
  Hodnocení:
  94% (188)
  Akční cena 219 Kč
 16. Arašídové máslo 100% - GymBeam
  Hodnocení:
  93% (747)
  Akční cena 79 Kč
 17. Omega 3 - GymBeam
  Hodnocení:
  96% (144)
  Akční cena 149 Kč
 18. ENJOY Pre-Workout - GymBeam
  Hodnocení:
  86% (70)
  Akční cena 519 Kč
 19. Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam
  Hodnocení:
  89% (563)
  Akční cena 249 Kč
 20. Tribulus Terrestris - GymBeam
  Hodnocení:
  89% (166)
  Akční cena 119 Kč
 21. Protein Anabolic Whey - GymBeam
  Hodnocení:
  95% (167)
  Akční cena 319 Kč
 22. Ginger Shot - GymBeam
  Hodnocení:
  99% (117)
  Akční cena 396 Kč
 23. Moxy Power+ Energy Drink 330 ml - GymBeam
  Hodnocení:
  94% (72)
  Akční cena 32 Kč
 24. Hořčík chelát (bisglycinát) - GymBeam
  Hodnocení:
  100% (33)
  Akční cena 275 Kč
Zobrazit další produkty
Zobrazit další produkty

Položky 1-24
z celkového počtu 567

Stránka