Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vitaminové RTD nápoje

Vitaminové RTD nápoje

Vitaminové RTD nápoje je kategorie nápojů v plechovce či láhvi, které jsou připraveny k okamžité konzumaci. Není tedy potřeba míchat je navíc s vodou ani jinou tekutinou. Za jejich největší přednost můžeme považovat obsah pečlivě vybraných vitamínů či minerálních látek. Například hořčík pomáhá snižovat únavu a vyčerpání, přispívá k rovnováze elektrolytů a také má vliv na fungování svalů a nervové soustavy. Svou roli má však také třeba zinek, který přispívá ke správné látkové přeměně makroživin, udržení zdravých kostí a normální hladiny testosteronu v krvi. Zejména ženy jistě ocení jeho vliv na udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky. V nápojích se však často objevují také vitamíny B6 a B12, které přispívají ke správné funkci imunity, nervového systému, psychiky a energetického metabolismu. 

ukázat více

Nápoje mají zpravidla nižší množství cukru, díky čemuž si je můžete vychutnat i v případě, že se snažíte zhubnout. Osvěží vás jak při tréninku, tak i kdykoliv jindy. Jejich konzumace je vhodná zejména pro sportovce. Během aktivit totiž potem ztrácí důležité minerální látky, jako jsou například chloridy, vápník či hořčík. Tyto nápoje nám pomohou s jejich doplněním, podpoří hydrataci organismu, a tím i maximální výkonnost. A pokud se chcete dozvědět více o tom, proč je důležitá hydratace, neměl by vám uniknout náš článek zaměřený na pitný režim

skrýt popis
Možnosti nákupu
Kategorie
Výrobce
Balení (ml)
Příchuť
Forma
Směs
štítky produktů
Cena
Cena od - do
Filtrovat podle
  • Vegetariánský (8)
  • Veganský (8)
  • Bezlepkový (8)
  • Bez laktózy (8)
  • BIO (8)
  • Bez GMO (1)
  • Bez umělých sladidel (1)
  • Bez plastových obalů (1)
  • Bez aspartamu (7)
 1. Vitamínová voda Antiox - Body & Future
  Hodnocení:
  0% (0)
  Akční cena 39 Kč
 2. Vitamin energy drink Magnézium - OSHEE
  Hodnocení:
  0% (0)
  Akční cena 27 Kč
 3. Vitamin energy - OSHEE
  Hodnocení:
  0% (0)
  Akční cena 27 Kč
 4. Vitamínová voda - OSHEE
  Hodnocení:
  100% (1)
  Akční cena 35 Kč
 5. Vitamínová voda Magnézium - OSHEE
  Hodnocení:
  0% (0)
  Není skladem

8 Položek

Nenašli jste co jste hledali? Napište nám.