Batoh Patterson Backpack Red - Under Armour

0% (0)
Výrobce: Under Armour

Batoh Patterson Backpack je prostorný batoh s objemem 17 l vyrobený z voděodolného materiálu, který chrání vaše věci před navlhnutím. Obsahuje nastavitelné ramenní popruhy pro pohodlné nošení na zádech, polstrovanou kapsu na 15" notebook, přihrádku na láhev a menší postranní kapsy.

Dlouhodobě nedostupný

Batoh Patterson Backpack - voděodolný batoh do posilovny či na turistiku vhodný do každého počasí

Batoh Patterson Backpack je prostorný batoh s objemem 17 l vyrobený z voděodolného materiálu Storm1, který chrání vaše věci před různými nástrahami počasí. Díky prostorné hlavní kapse si do něj můžete s lehkostí zabalit věci na cvičení, turistiku či do školy. Obsahuje polstrovanou kapsu pro 15" notebook, přihrádku na láhev a menší postranní kapsy pro uložení drobností. Batoh disponuje nastavitelnými ramenními popruhy pro pohodlné nošení na zádech a měkkým držákem pro snadné nošení v ruce.

Batoh Patterson Backpack a jeho výhody

• má voděodolný povrch
  • disponuje prostornou kapsou s objemem 17 l
  • obsahuje kapsu pro 15" notebook