Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Beta Ala 9 210 kaps - Universal Nutrition

Hodnocení:
100 %

Beta Ala 9 kombinuje Beta-Alanin spolu s 8 klíčovými podpůrnými živinami, což pomáhá optimálně doplnit Intramuskulární zásoby karnosinu. Ten zvyšuje anaerobní výkonnost, potlačuje únavu, zpomaluje překyselení svalstva, protože karnosin pufruje pH a současně aktivizuje enzym zodpovědný za Intenzivitu svalové kontrakce.

Dlouhodobě nedostupný

Beta Ala 9 - na podporu vysoké úrovně vnitrosvalového karnosinu, zvýšení vytrvalosti a potlačení únavy

Beta Ala 9 kombinuje CarnoSyn® (Beta-Alanin) spolu s 8 klíčovými podpůrnými živinami. Beta-Alanin je potřebný pro podporu vysoké úrovně vnitrosvalového L-Carnosin, který v podstatě hraje klíčovou roli v udržování správného pH. L-Carnosin je přirozeně se vyskytující látka, která napomáhá vsáknout kladné ionty vodíku, které se uvolňují při intenzivní tělesné námaze. Tyto ionty vodíku způsobují pokles pH ve svalu, čímž se stane vnitřní prostředí ve svalových buňkách kyselejším. To zapříčiňuje zvýšenou svalovou únavu a snížení sílu

 

beta ala 9

 

Tehdy nastoupí Beta Ala 9 do hry. Funguje jako podpora přirozené existujícího svalového L-Carnosin pufrací kladných iontů vodíku tvořených při namáhavé fyzické činnosti. Spojení specializovaný vstřebávání a pufrovací směsi, Beta Ala 9 podporuje svalovou činnost a pomáhá zajišťovat optimální pracovní úroveň svalové činnosti a zároveň zbavuje svalové buňky volných radikálů.

 

Beta Ala 9 a jeho výhody

  • 1 dávka obsahuje až 2000 mg čistého beta alaninu
  • potlačuje únavu
  • zvyšuje vytrvalost
  • vhodný při intenzivních trénincích

 

Dávkování

Doporučujeme užívat 2 krát denně, a to první dávku (3 kapsle) před tréninkem a druhou dávku 4 hodiny po první dávce.

Upozornění: Někdy můžete pocítit jemné mravenčení na pokožce. Způsobuje ho Beta alanin, je neškodné, ale v případě potřeby stačí snížit dávkování.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 kaps)
Niacin (jako niacinamid) 50 mg
CarnoSyn® Beta-Alanin 2000 mg
Beta Ala9 Proprietary Buffering Formula150 mg
N-acetylcystein, fosforečnan hořečnatý, fosforečnan draselný, fosforečnan sodný citrulin malát, L-histidin, K-R-Ala (K-R-alfa-lipoová), Glucuronolactone

 

Další složky

Maltodextrin, želatina, stearát hořečnatý.

 

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Recenze zákazníka

Beta Ala 9 210 kaps - Universal Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Beta Ala 9 210 kaps - Universal Nutrition
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené státy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Beta Ala 9 210 kaps - Universal Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď