Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

CN3 225 g - Cellucor

Výrobce: Cellucor

CN3 je inovativní forma kreatinu, která kombinuje kreatin a dusičnany v podobě kreatinu nitrátu. Zlepšuje napumpování svalů, zvyšuje sílu, vytrvalost, výkonnost a objem. Díky němu dosáhnete svých výsledků ještě rychleji a je vysoce účinný při budování svalové hmoty.

Dlouhodobě nedostupný

CN3 je inovativní forma kreatinu - kreatin nitrát - pro lepší vytrvalost, sílu a objem svalové hmoty

CN3 představuje inovativní formu kreatinu: Creatine Nitrate (NO3-T ™). V této formě je kreatin navázaný na molekulu nitrátů. Kreatin zvyšuje sílu a nitráty zlepšují napumpování svalů. Už nemusíš více užívat kreatin a nitrix oxid jako samostatné produkty. Od teď to všechno dostaneš díky CN3. Je ideální pro muže a ženy, kteří chtějí zlepšit svou sílu, vytrvalost a objem. Víme, že kreatin a dusičnan jsou významnými na individuální úrovni, ale studie ukázaly, že jejich spojením tvoří kreatin nitrát, jako je například v CN3, který produkuje ještě lepší výsledky. Ve skutečnosti, kreatin nitrát se ukázal jako účinnější při budování svalové hmoty, než kreatin sám.

 

CN3 cellucor

 

Bylo prokázáno, že dietní dusičnany (jako je zelená listová zelenina) mají pozitivní vliv na výkon. Když se vážou ke kreatinu v podobě CN3, dusičnan se převede v těle na oxid dusnatý (NO). Vyšší hladiny NO v těle produkují více kyslíku v krvi, a v konečném důsledku přispívají k podpoře lepší vytrvalosti, napumpování, a celkové výkonnosti.

 

CN3 a jeho výhody

  • inovativní forma kreatinu: kreatin nitrát
  • podporuje svalovou energii během intenzivního cvičení
  • podporuje růst svalů
  • zlepšuje svalovou vytrvalost
  • zvyšuje sílu, výkonnost a regeneraci
  • rychle se vstřebává
  • je výborný pro vysoce intenzivní tréninky

 

Dávkování

1 odměrku (5 g) rozmíchejte ve 200 - 300 ml vody. Užívejte 30 minut před tréninkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť fruit punch)1 dávka (5 g)
Kalorie 5 kcal
Sacharidy 1 g
Vitamín C (jako kyselina askorbová) 500 mg
Kreatin Nitrát (NO3-T™) 3 g

 

Další složky

Přírodní a umělé příchutě, kyselina citrónová, sukralóza, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, acesulfam draselný, FD & C Red Lake # 40.

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým sluneční zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Recenze zákazníka

CN3 225 g - Cellucor

Napište svou recenzi
Prohlížite si:CN3 225 g - Cellucor
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené státy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

CN3 225 g - Cellucor

Napsat otázku
Napsat odpoveď