Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatin Alkalin 1500 120 caps - Megabol

Výrobce: Megabol
Hodnocení:
55 %

Kreatin Alkalin 1500 je jedinečný alkalin, který dokáže ještě účinněji dopravit energii do svalů. Aktivní látky tohoto kreatinu se dostávají do žaludku v nezměněné formě, a dále přecházejí do svalových vláken těla. Nepotřebujete žádnou nasycovací fázi, znásobuje sílu a zvětšuje svaly.

Není skladem

Kreatín Alkalín 1500: ještě účinnější alkalin na podporu růstu síly a svalové hmoty

Kreatin Alkalin 1500 je jedinečný alkalin, který díky nově vytvořeným kapslím dokáže ještě účinněji dopravit energii do svalů. Takovým způsobem vaše svaly a síla rostou. Díky nové kapslové formě se všechny aktivní látky tohoto kreatinu dostávají do žaludku v nezměněné formě a dále přecházejí do svalových vláken našeho těla. Společnost Megabol má na kreatinovou formu alkalinu patent, kvůli novým účinným látkám, které obsahuje. Momentálně se tento výrobek dostává stále více do popředí a získává si mnoho nových zákazníků. Začal z trhu vytlačovat známé americké i evropské značky, které mu nedokážou konkurovat v poměru cena a kvalita.

 

kreatin alkalin

 

Kreatin Alkalin 1500 má jednu velkou výhodu oproti klasickému práškovému kreatinu. Nepotřebujete žádnou nasycovací fázi, aby se vaše tělo zaplnilo velkým množstvím kreatinu. Stačí pár kapslí denně. Nepotřebujete tento kreatin alkalin rozmíchávat ve sladkých vodách pro lepší účinnost než tomu bylo u kreatin monohydrátech a můžete si kapsle vzít téměř všude. Zapijete vodou, počkáte pár minut a můžete čekat znásobení vaší síly. Nepromeškejte šanci znásobit vaši sílu a zvětšit svaly za pár korun. Může to být pro vás nejlepší koupě doplňku výživy, jakou jste kdy udělali, a to už stojí za zmínku.

 

Proč se rozhodnete pro Kreatin Alkaline?

  • v poměru cena a kvalita nemá konkurenci
  • garance nízké ceny
  • nová forma kapslí pro maximální účinek
  • nový patent na tento výrobek

 

Složení

Kreatin monohydrát, uhličitan sodný, glycerofosforečnan hořčíku, přírodní aroma, maltodextrin, magnesium, želatinová kapsle.

 

Dávkování

Tréninkový den: 2 - 3 kapsle ráno na lačný žaludek a 2 - 3 kapsle před cvičením. Odpočinkový den: 2 - 3 kapsle ráno na lačný žaludek.

Maximální denní dávka je 8 kapslí.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kaps)
Buforovaný kreatin monohydrát (kreatin monohydrát, uhličitan sodný, glycerofosforečnan hořčíku, přírodní aroma)1500 mg
Recenze zákazníka

Kreatin Alkalin 1500 120 caps - Megabol

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Kreatin Alkalin 1500 120 caps - Megabol
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

Kreatin Alkalin 1500 120 caps - Megabol

Napsat otázku
Napsat odpoveď