Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámské tričko Train Like a Beast Blue - GymBeam

Tričko Train Like a Beast v modré barvě ocení každá milovnice fitness, která do svých tréninků dává všechno. Je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, má užší střih s výstřihem a nápis "Train Like a Beast, Look Like a Beauty." (Trénuj jako zvíře, vypadaj jako kráska). Je vhodné na cvičení, ale i na běžné nošení.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 191 Kč

Train Like a Beast: dámské tričko pro každou ženu, která do svého tréninku dává vše

Tričko Train Like a Beast si prostě zamilujete. Ať už kvůli materiálu, kterým je 100% předepraná bavlna, kvůli užšímu střihu s pěkným výstřihem na véčko, nebo krásnému designu a nápisu "Train Like a Beast, Look Like a Beauty." (Trénuj jako zvíře, vypadaj jako kráska). Je jako stvořené pro dámy, které se ve fitness našli, milují vše s ním spjaty a do svého tréninku dávají všechno. Dámské tričko v modré barvě má krátký rukáv, který je dvojitě prošitý, tak dolní lem. Toto stylové tričko s životní filozofií na hrudníku je bez záhybu uprostřed. Díky materiálu a vlastnostem je vhodné na cvičení, ale i na běžné nošení.

 

Pro koho je tričko Train Like a Beast určeno?

Tričko je určeno pro všechny ženy a sportovkyně, které si potrpí na kvalitní oblečení, ať už z hlediska materiálu, šití nebo provedení, ale dbají přitom i na vkus a styl.

 

Tabulka velikosti trička Train Like a Beast

VelikostSM
Šířka 40 cm 42 cm
Délka 60 cm 63 cm

 

Jak se starat o tričko?


Tričko perte naruby při teplotě 30ºC, a v případě, že jej chcete žehlit, nastavte si mírnou teplotu a nežehlete naruby ani přes potisk. Sušte ho v sušičce, pouze pokud ho chcete zmenšit, jinak to nedoporučujeme, protože se může srazit.

Recenze zákazníka

Dámské tričko Train Like a Beast Blue - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Dámské tričko Train Like a Beast Blue - GymBeam
Vaše hodnocení
Sezónnost
sezónní
EAN
9000000289321
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Dámské tričko Train Like a Beast Blue - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď