Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Erythrit 1000 g - ESN

Výrobce: ESN

Erythrit (Erythritol) je přírodní náhrada cukru, která je určena pro všechny, kteří hledají alternativní sladidlo podobné cukru s nulovým glykemickým indexem. Zároveň nemá téměř žádné kalorie, je šetrné vůči zubům, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a nemá vliv ani na hladinu inzulínu. Sladidlo vhodné do diety.

Dlouhodobě nedostupný

Erythrit: sladidlo téměř bez kalorií, s nulovým glykemickým indexem, vhodné pro dobu diety

Erythrit (Erythritol) je náhrada cukru, která se přirozeně vyskytuje v mnoha druzích ovoce a ve vyšších koncentracích v potravinách, jako např. sójová omáčka, v sýrech, ve víně, či pivu. V potravinách slouží ke zvýraznění aroma, zvlhčování, jako náhradní sladidlo, stabilizátor či zahušťovadlo. Vypadá velmi podobně jako cukr, avšak nemá téměř žádné kalorie. Disponuje řadou pozitivních vlastností - nízký glykemický index, nízký obsah kalorií, nízký projímavý účinek. Nezvyšuje hladinu cukru v krvi a nemá vliv ani na hladinu inzulínu.

 

Erythrit ESN

 

Erythrit má přibližně 65% sladivosti jako stolní cukr (sacharóza). Vyrábí se z rostlinných cukrů - cukr se smíchá s vodou a pak přírodně kvasí do Erythritolu. Pak se přefiltruje, nechá se krystalizovat, a pak se suší. Erythritol nemetabolizuje s ústními bakteriemi, což znamená, že nepřispívá ke vzniku zubního kazu.

 

Erythrit a jeho výhody:

  • nemá téměř žádné kalorie
  • nemá vliv na hladinu cukru v krvi
  • nemá vliv na hladinu inzulínu
  • má nulový glykemický index
  • má sladkou chuť 

 

Složení

100% sladidlo Erythritol.

 

Použití

Dávkování jako běžný cukr (1:1). Erithritol je ideální ochucovadlo do káv, čajů, limonád, do omáček a dresinků. Samozřejmě skvěle se dá použít při vaření a také při pečení.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnotyve 100 g
Energetická hodnota 0 kJ / 0 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasycené tuky 0 g
Sacharidy 100 g
   z toho cukry 0 g
Erythritol 100 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

 

Upozornění

Výrobek není náhradou pestré vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Přehnaná konzumace může způsobit průjem.

Recenze zákazníka

Erythrit 1000 g - ESN

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Erythrit 1000 g - ESN
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Erythrit 1000 g - ESN

Napsat otázku
Napsat odpoveď