Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition je společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem výživových doplňků již od roku 1996. Momentálně je považovaná za jednoho z lídrů výrobců sportovní výživy v Evropě. Jejím zakladatelem je Gaspari, bývalý světový kulturista, Mr. Universe, vítěz Arnolad Classic a 3-násobný účastník Mr.Olympia. I z toho důvodu bylo Gasparimu vždy jasné, jak těžké může být dosahování požadovaných výsledků. Gaspari kombinuje svou vášeň pro sport a rozsáhlé znalosti v oblasti tréninků a sportovní výživy.

 

gaspari nutriton

 

Gaspari Nutrition je dnes rozšířenou majoritou ve výrobě sportovní výživy a zdravých jídel naskrz celé Spojené království a Irsko. Společnost zaměstnává vlastní biochemiky, vědce a odborníky, kteří neustále studují nejnovější technologie k rozvoji moderních doplňků výživy. Společnost si vydobyla přívlastek ,,inovátoři ve starém stylu", na základě tvrdé dřiny a prokázaných výsledků. Doplňky výživy od Gaspari dbají na čistotu, kvalitu a účinnost, proto si můžete být jisti nejčistšího stupně kvality ingrediencí u každého výrobku. Pokud chcete být špičkovým sportovcem, Gaspari Nutrition se stal synonymem spolehlivosti.

 

Zdroje

 

Máte zájem o produkty této značky?

 

 1. Aminokyseliny AminoMax 8000 350 tab - Gaspari
  Hodnocení:
  0% (0)
  Dlouhodobě nedostupný
 2. Protein Myo Fusion Probiotic 2270 g - Gaspari
  Hodnocení:
  80% (5)
  Dlouhodobě nedostupný
 3. Protein MyoFusion Advanced 1814 g - Gaspari
  Hodnocení:
  80% (2)
  Dlouhodobě nedostupný
 4. Aminokyseliny BCAA 6000 180 tab - Gaspari
  Hodnocení:
  0% (0)
  Dlouhodobě nedostupný