Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Glutamine 1000 - ActivLab

Výrobce: ActivLab

Glutamine 1000 je aminokyselina glutamin - nezbytná pro proces budování svalové hmoty. Snižuje katabolismus, stimuluje biosyntézu svalových bílkovin, zkracuje čas potřebný na regeneraci. Navíc zvyšuje vytrvalost, hladinu růstového hormonu a posiluje imunitní systém.

Dlouhodobě nedostupný

Glutamine 1000 - nezbytná aminokyselina glutamin pro budování svalové hmoty

Glutamine 1000 je aminokyselina glutamin - nezbytná pro proces budování svalové hmoty - tvoří více než 60% aminokyselin ve svalech. Glutamin snižuje katabolismus, stimuluje biosyntézu svalových bílkovin, zkracuje čas potřebný na regeneraci. Je také prekurzorem syntézy aminokyselin.

 

glutamine 1000 activlab

 

L-Glutamin je jednou z nejdůležitějších endogenních aminokyselin. Je hlavním zdrojem dusíku, který je důležitý pro biochemické procesy, které v organismu probíhají. V bílkovinách tvořících kosterní svalstvo, je uloženo cca 60 % veškerého L-Glutaminu, který se v těle nachází. Intenzivní katabolické procesy mohou snížit hladinu L-Glutaminu v tělních tekutinách až o 50%.

 

Glutamine 1000 a jeho výhody

  • zvyšuje vytrvalost
  • zkracuje dobu zotavení svalů
  • snižuje riziko onemocnění a posiluje imunitní systém
  • snižuje riziko katabolismu

 

Složení

L-Glutamin, plniče: sorbitol, kukuřičný škrob, aroma, Protispékavé látky E470b, sladidlo: Sukralosa. Může obsahovat stopy sóji, pšenice a ořechů. 

 

Dávkování

užívejte 4 tablety denně. 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (4 tab)
L-glutamin 4000 mg

 

Upozornění

Tento produkt je určen pro zdravých dospělých lidí. Pokud užíváte jakékoliv léky, o užívání tohoto produktu se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Nepoužívejte, pokud jste těhotná, chcete otěhotnět, nebo kojíte. Přestaňte užívat, nebo se poraďte se svým lékařem, pokud na sobě zpozorujete vedlejší účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření pečlivě uzavřené! Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Produkt byl zpracován v přístrojích, kde také mohly být zpracovány mléko, sója, vajíčka, korýše, ořechy, arašídy.

Recenze zákazníka

Glutamine 1000 - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Glutamine 1000 - ActivLab
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Glutamine 1000 - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď