Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

HMB6 1000 - Activlab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
80 %

HMB6 1000 obsahuje beta-hydroxy beta-methylbutyrát vápenatý (Ca-HMB) a vitamin B6. V jedné dávce obsahuje až 300 mg HMB. Podílí se na syntéze proteinů a jeho vlivem se zvyšuje schopnost růstu svalů a spalování tuků, podporuje také budování svalové síly. Vitamin B6 pomáhá udržovat správný metabolismus proteinů a glykogenu.

Dlouhodobě nedostupný

HMB6 1000 - brání rozpadu bílkovin, podporuje růst svalové hmoty a síly, posiluje spalování tuků a imunitní systém

HMB6 1000 obsahuje beta-hydroxy beta-methylbutyrát vápenatý (Ca-HMB) a vitamin B6. HMB je bioaktivní metabolit esenciální aminokyseliny leucin, který se tvoří v důsledku katabolismu. Podílí se na syntéze proteinů a jeho vlivem se zvyšuje schopnost růstu svalů a spalování tuků, podporuje také budování svalové síly. Vitamin B6 pomáhá udržovat správný metabolismus proteinů a glykogenu.

 

HMB6 1000 activlab

 

HMB6 1000 snižuje schopnost odbourávání bílkovin z těla, chrání buňky svalů před poraněním během tréninku a má silný antikatabolický účinek. Odbourávání proteinů je minimalizováno, proto se proteinová rovnováha pomocí HMB naklání ve prospěch nárůstu svalové hmoty. Posiluje imunitní systém.

 

HMB61000 ajeho výhody

  • zabraňuje rozkladu bílkovin
  • podporuje růst svalové hmoty a síly
  • podporuje snížení tělesného tuku
  • posiluje imunitní systém

 

Složení

Beta-hydroxy beta-methylbutyrát, vápník, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid.

 

Dávkování

V tréninkové dny 1 tableta 30 min před tréninkem, 1 tabletka po tréninku a 1 tableta před spaním. V netréninkové dny 1 tableta před spaním.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 tab)
Ca-HMB3000 mg
Vitamín B64,2 mg

 

Upozornění

Výživový doplněk. Stanovená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Vedlejší účinky nejsou známy. Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny. Produkt může obsahovat stopy sóji, pšenice a ořechů. Produkt skladovat v suchu, v uzavřeném balení, na místě nepřístupném pro malé dítě. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Recenze zákazníka

HMB6 1000 - Activlab

Globální hodnocení produktu

80%
80%
Průměr z 1 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze HMB6 1000 - Activlab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:HMB6 1000 - Activlab
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

HMB6 1000 - Activlab

Napsat otázku
Napsat odpoveď