Kloubní výživa Jointment OS 60 tab - Universal Nutrition

0%
0% (0)

Jointment OS je kvalitní kloubní výživa, která obsahuje žraločí chrupavku, glukosamin, chondroitin, MSM, kolostrum, spolu s vápníkem a hořčíkem. Obsahuje až 11 účinných látek, které podporují celkové zdraví kloubů a kostí, slouží jako prevence a zajišťují ochranu před zraněními, nemocemi a kostním zánětem.

Dlouhodobě nedostupný

Jointment OS - kvalitní kloubní výživa s 11 účinnými látkami, která podporuje zdraví kostí a chrání je před zraněními, nemocemi a záněty

Jointment OS je moderní kloubový výživový doplněk, který obsahuje žraločí chrupavku, glukosamin, chondroitin, MSM, a kolostrum, spolu s vápníkem a hořčíkem. Jak stárneme, naše kosti a pojivovou tkání mají tendenci slábnout a křehne. Neadekvátní kostní suplementace může způsobit různé nepohodlí jako osteoporózu, nebo snížení kostní denzity.

 

Joinment OS Universal

 

Jointment OS poskytuje vynikající kvalitu formulace speciálně navrženou pro výživu a ochranu vašeho kosterního systému. MSM nebo Metylsulfonylmetan je přirozeně se vyskytující látka, která poskytuje síru pro několik biologických procesů. Žraločí chrupavka je bohatým zdrojem mukopolysacharidů, jako je chondroitin sulfát, vápník, síra a antioxidanty, které poskytují nejen podporu kostní hmoty, ale také přispívají ke snížení degenerativních účinků volných radikálů. To jsou jen dvě z 11 účinných látek, které najdete v Jointment OS.

 

Jointment OS je obohacen o 9 dalších účinných složek známých pro jejich kosti výživné a ochranné vlastnosti. Můžete si být jisti, že Jointment OS efektivně podporuje celkové zdraví kloubů a kostí, jakož i zabezpečí ochranu proti kostním zánětům, nemocem nebo zraněním.

 

Jointment OS a jeho výhody

  • patentovaná formule bohatá na vápník a hořčík
  • obsahuje až 11 účinných látek pro zdraví pohybového aparátu
  • podporuje zdraví kostí a kloubů
  • zajišťuje ochranu proti kostním zánětům, onemocněním a zraněním

 

Složení

Syrovátka (mléko), stearát hořečnatý a kyselina stearová. Obsahuje korýše.

 

Dávkování

Jako doplněk stravy užívejte 6 tablet denně nebo podle doporučení lékaře.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (6 tab)
Vápník (jako hydrogenfosforečnan) 257 mg
Hořčík (jako oxid) 100 mg
Mangan (jako sulfát) 1 mg
Glukosamin HCl 1,5 g
Metylsulfonylmetan (MSM) 150 mg
Chondroitin sulfát 100 mg
Žraločí chrupavka 100 mg
Kolostrum (hovězí) 100 mg
Quercetin 100 mg
Kurkuma (kořen) 100 mg
Methionin (jako DL-Methionin) 50 mg

 

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Kloubní výživa Jointment OS 60 tab - Universal Nutrition
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Kloubní výživa Jointment OS 60 tab - Universal Nutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď