Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

MusclePharm

MusclePharm jednoznačně dokazuje svou oddanost poctivé práce v oblasti doplňků sportovní výživy. Moderní, efektivní, důmyslně propracované formule a suroviny nejvyšší možné kvality. Veškerá výroba probíhá na základě přísných postupů a kritérií certifikovaného systému směrnic pro kontrolu a zaručení kvality výroby potravin a léčiv (tzv. "Certified Good Manufacturing Practices") a pouze v plně akreditovaných farmaceutických výrobních zařízeních, kde se kvalita produkovaného zboží a jeho obsah pravidelně testuje pod dohledem státních kontrolních úřadů. Firma MusclePharm garantuje, že každý jejich výrobek obsahuje přesné to, co je uvedeno na etiketě.

 

MusclePharm

 

Výrobky MusclePharm jsou výsledkem několikaletého výzkumu a vývoje za pomoci převratného, originálního šestifázového protokolu fyziologického výzkumu (Omega Wave Technology), který zahrnuje odbornou expertizu zpracovanou špičkovými vědci a specialisty v oboru. Samozřejmou součástí je i aplikace výrobků v praxi. Během posledních pár let byly v rámci výzkumu a vývoje provedeny testy na více než stovce vrcholových profesionálních sportovců (např. hráči NFL a MLB, či soutěžící v bojových uměních).

 

Zdroje

Položky 1 až 12 z celkem 14

Stránka
 1. BCAA 3:1:2 - MusclePharm
  Hodnocení:
  0% (0)
  Akční cena   419 Kč
 2. CLA - Muscle Pharm
  Hodnocení:
  0% (0)
  Akční cena   599 Kč
 3. Kreatin 300g - MusclePharm
  Hodnocení:
  60% (2)
  Dlouhodobě nedostupný
 4. Protein Combat 100% Casein - Muscle Pharm
  Hodnocení:
  100% (1)
  Dlouhodobě nedostupný
 5. Gainz Hardcore Series 438 g - MusclePharm
  Hodnocení:
  0% (0)
  Dlouhodobě nedostupný
 6. Protein Combat 100% Isolate - MusclePharm
  Hodnocení:
  90% (6)
  Dlouhodobě nedostupný

Položky 1 až 12 z celkem 14

Stránka