Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

MuscleMeds

MuscleMeds je americká značka, která se zabývá výživovými doplňky pro kulturisty s vysokými fitness cíli, a proto dbá na kvalitu a efektivnost. Představuje vrchol ve sportovní výživě právě tím, že spojuje nejvyšší výkon s nutričními technologiemi na farmaceutické bázi. Tato značka se od jiných liší tím, že při inovaci používá ty nejefektivnější výzkumy. Díky tomu vyvíjí nové technologie, které dramaticky zlepšují sportovní a lidské výkony.

 

musclemeds kai greene gymbeam

 

Je to oblíbená a vyhledávaná značka ze strany mnoha kulturistů, mezi nimiž zazářilo i jméno Kai Greene, což je v konečném důsledku více než jen dostatečný důkaz o benefitech produktů z řady této značky. Kai poměrně často figuroval ve výzkumech jako testovací subjekt, což vedlo k vytvoření kompletní řady MuscleMeds produktů. Jak sám tvrdí: ,,MuscleMeds mi pomohla  uvědomit si svůj maximální potenciál jako profesionální kulturista". MuscleMeds představuje vrchol inovace, vědy a zlepšení výkonu.

 

Zdroje

 

Máte zájem o produkty této značky?

 

 1. Protein Carnivor - MuscleMeds
  Hodnocení:
  100% (4)
  Dlouhodobě nedostupný
 2. Carnivor Beef Aminos 300 tab - MuscleMeds
  Hodnocení:
  80% (1)
  Dlouhodobě nedostupný
 3. Proteinová tyčinka Carnivor 91 g - MuscleMeds
  Hodnocení:
  0% (0)
  Dlouhodobě nedostupný