Purasana Ostatní spalovače tuků

Ostatní spalovače tuků od výrobce Purasana je kategorie s produkty, které vám mohou ulehčit vaši snahu zhubnout. Skvělou službu vám udělá například Appetite Control. Ten je určený všem lidem, kteří by rádi dali dolů pár kilo tuku, ale bojují s neustálým hladem a chutěmi na sladká a slaná jídla. V jeho složení najdete například extrakt z garcinie kambodžské, která se řadí mezi populární spalovače tuku. Nechybí však ani výtažek z bílých fazolí. Ty jsou známé jako blokátory sacharidů, díky čemuž mohou pomoci snížit jejich vstřebatelnost a usnadnit hubnutí. 

Zmíněný extrakt z garcinie kambodžské v kategorii najdete také jako samostatný doplněk ve formě praktických kapslí. Stejně tak za vyzkoušení stojí i chitosan, který je dáván do souvislosti s možným vlivem na snížení pocitu hladu a cholesterolu v krvi. Při hubnutí vám však mohou pomoci také malinové ketony, které se také řadí mezi populární spalovače tuku. Kromě zmíněných produktů v kategorii najdete také komplexní doplňky v různých formách, které obsahují vyváženou směs látek na podporu hubnutí.

Pokud se chcete zbavit přebytečných kil a rádi byste svou snahu podpořili, jsou produkty z této kategorie skvělou volbou, jak se přiblížit ke svému cíli. Stejně tak vám mohou pomoci i komplexní spalovače tuků, které v sobě spojují množství účinných látek pro podporu hubnutí a umocnění celého snažení.         

V případě, že se chcete dozvědět více o spalovačích tuků, neměl by vám uniknout náš článek Jak vybrat a použít ten nejúčinnější spalovač tuku.

Zobrazit více

1 Položku

Na stranu
Nastavit vzestupně
Vymaž filtr
Tea package
 1. Tea bags (1)
Výrobce
 1. GymBeam (4)
 2. OstroVit (3)
 3. Nutrend (1)
 4. BeastPink (1)
 5. Stacker2 (1)
 6. NOW Foods (1)
 7. Purasana (1)
Balení (g)
 1. 20 x 1,8 g (1)
 2. 96 x 1,8 g (1)
Forma
 1. potravina (1)
Směs
 1. čirý (1)
Filtrovat podle
Vegetariánský (1)
Veganský (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umělých sladidel (1)
Bez plastových obalů (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Čaj Pu-erh - Purasana
  Čaj Pu-erh - Purasana
  100%
  100 % (1)
  139 Kč

1 Položku