Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Protein Soya Pro - ActivLab

Výrobce: ActivLab

Soya Pro je sojový proteinový izolát a zdroj vysoce kvalitního proteinu, který je bohatý na aminokyseliny BCAA (valin, leucin, isoleucin), arginin a glutamin. V 1 dávce obsahuje až 24g bílkovin. Neobsahuje žádný cukr, tuk ani laktózu. Proto je ideálním proteinem pro lidi s nesnášenlivostí laktózy a vegetariány.

Dlouhodobě nedostupný

Vegetariánský protein Soya Pro bez laktózy, tuků a cukrů

Soya Pro je sojový proteinový izolát a zdroj vysoce kvalitního proteinu bohatého na rozvětvené aminokyseliny BCAA (valin, leucin, isoleucin), arginin a glutamin. BCCA jsou důležité aminokyseliny, které jsou ve svalech zastoupeny až v 35% a tvoří až 50% aminokyselin přijímaných v potravě. Glutamin a argninin jsou bohatým zdrojem dusíku, který se v organismu účastní řadu důležitých biochemických reakcí. Soya Pro neobsahuje sacharidy a je skvělou náhradou syrovátkového proteinu.

 

Sója Pro je snadno a rychle stravitelná živina, založená na izolaci přírodního vysoce kvalitního sojového proteinu. Je ideální pro všechny fyzicky aktivní osoby, včetně vegetariány a osoby s nesnášenlivostí laktózy. Neobsahuje sacharidy, takže je ideální při budování svalové hmoty, ale i během diety. Neobsahuje laktózu, cholesterol, sacharidy, ale jen nízký obsah tuků a žádný cukr.

  soya pro protein

 

Soya Pro a jeho výhody:

  • je bohatý na aminokyseliny, obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin, BCAA, arginin a glutamin
  • obsahuje téměř 2 g argininu v jedné porci a glutamin
  • má nízký obsah tuků
  • neobsahuje žádný cukr, vhodný do diety
  • snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi
  • vhodný pro vegetariány
  • vhodný pro lidi s nesnášenlivostí laktózy

 

Složení

sójový izolát, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, zahušťovací substance: E466, sladidla: E950, E951; barviva: E171. Výrobek obsahuje zdroj fenylalaninu, deriváty mléka, vejce, sóju, pšenici; může obsahovat stopové množství ořechů.

 

Dávkování

Smíchejte 1,5 odměrky proteinu = 30 g s 250 ml vody / mléka a důkladně promíchejte. Používejte dvakrát denně.


Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnotyv 100gv 1 dávce
Energie 1451 kJ / 342 kcal 427 kJ / 101 kcal
Bílkoviny  81 g 24 g
Sacharidy  0 g 0 g
Tuky  2 g 0,5 g

 

Upozornění

Tento produkt byl na trh uveden jako doplněk potravy. Nemá schválené léčivé účinky a   nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré potravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Recenze zákazníka

Protein Soya Pro - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Protein Soya Pro - ActivLab
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Protein Soya Pro - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď