Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Scitec Nutrition

Scitec Nutrition byl původně založený v Evropě, kde patří dodnes k absolutní špičce v oblasti sportovní výživy. K rozšíření prodeje do USA došlo v roce 1999, přičemž se tam přestěhoval i výrobní závod a vývojové laboratoře.

 

Dodržuje tři základní zásady:

 • Všechny složky musí být prokazatelně účinné. Tuto zásadu prověřujeme v našich vývojových laboratořích.
 • Naše výrobky neobsahují žádné zakázané látky.
 • Použité suroviny musí být v nejvyšší dosažitelné kvalitě. Díky našim zásadám mohou zákazníci Scitec Nutrition dosáhnout svých maximálních výsledků.

 

Společnost Scitec Nutrition má za sebou více než desetiletou úspěšnou minulost. Výroba probíhá ve vlastním výrobním závodě na ploše větší než dvě fotbalová hřiště, přičemž se garantuje vysoká kvalita výrobků.

 

Filozofie Scitec

Místo prázdné propagandy si firma Scitec Nutrition zakládá na kvalitě a korektních obchodních vztazích a v současnosti je zastoupena téměř ve všech zemích světa. Reklamy produktů slibují reálné výsledky, sportovci nejsou z výrobků Scitec zklamaní: opravdu dostalo to, co potřebují. Výsledky testů dokazují, že výrobky Scitec neobsahují žádné dopingové látky. Špičková kvalita Scitec – v Evropě patří Scitec mezi špičkové výrobce doplňkové výživy. Chuťové vlastnosti našich výrobků mluví samy za sebe, a právě proto jsou produkty Scitec neustále vyhledávané. Vývoj inovativních výrobků Scitec není jen hezky znějící tvrzení; je to reálná firemní politika. Na měnící se zákaznické nároky reagujeme neustálým vývojem produktů. Scitec přináší svým zákazníkům osvědčené, fungující receptury, vychází vstříc zákazníkům přidáváním gurmánských příchutí.

 scitec

 

Inovace

Znamená uvedení reálně fungujících nových výrobků na trh. U mnohých pojem inovace často existuje jen na papíru, aby se vytvořila nová reklamní hodnota. V Německém Essenu se konala FIBO, největší mezinárodní výstava fitness a wellness v Evropě. Firma Scitec Nutrition představila nový vzhled svých produktů. Produkty s novým designem balení se už objevily na pultech prodejních míst a postupně nahradí starý design. Změnilo se jen balení, ale kvalita produktů je nezměněná.

 

Kvalita

Okamžitě po tom, co se dostaly produkty Scitec Nutrition na prodejní pulty fitness center a obchodů, staly se jednou ze špičkových značek v Evropě. Základem úspěchu je samozřejmě kvalita a spolehlivost výrobků. Garantuje kvality svých výrobků. Garantuje a zveřejňuje pravdivost uvedených údajů o procentuálním obsahu bílkovin v produktech. Je možné ověřit testovací výsledky bílkovinné analýzy u všech produktů v různém balení a s různou příchutí. Pomocí výsledků se dá zjistit, zda uvedené hodnoty mají dané tolerance (cílem výroby Scitec je 100% obsah s toleranci +-2%). Testovací výsledky se dají ověřit zadáváním výrobního číslo (batch number) na úvodní stránce www.scitecnutrition.com pod nadpisem PROTEIN ANALYSIS.

 

Zdroje

 

Položky 1 až 12 z celkem 81

 1. Beta Carotene 90 kaps - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena   139 Kč
 2. ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 91% (13)
  Aktuální cena   274 Kč
 3. Leucine 100 caps - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena   234 Kč
 4. Kreatin 100% - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 82% (123)
  Aktuální cena od  259 Kč
 5. OMEGA 3 100 kaps - Scitec nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena   249 Kč
 6. CLA 60 kaps - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena   279 Kč
 7. Multi Pro Plus 30 sáčků - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 95% (31)
  Aktuální cena   369 Kč
 8. Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 90% (2)
  Aktuální cena   404 Kč
 9. Protein 100% Beef Concentrate - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 73% (15)
  Aktuální cena od  549 Kč
 10. Protein Delite - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 89% (33)
  Aktuální cena od  399 Kč
 11. Aminokyseliny Ultra Amino - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 87% (5)
  Aktuální cena od  249 Kč
 12. G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 100% (1)
  Aktuální cena od  429 Kč

Položky 1 až 12 z celkem 81