Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Scitec Nutrition

Scitec Nutrition byl původně založený v Evropě, kde patří dodnes k absolutní špičce v oblasti sportovní výživy. K rozšíření prodeje do USA došlo v roce 1999, přičemž se tam přestěhoval i výrobní závod a vývojové laboratoře.

 

Dodržuje tři základní zásady:

 • Všechny složky musí být prokazatelně účinné. Tuto zásadu prověřujeme v našich vývojových laboratořích.
 • Naše výrobky neobsahují žádné zakázané látky.
 • Použité suroviny musí být v nejvyšší dosažitelné kvalitě. Díky našim zásadám mohou zákazníci Scitec Nutrition dosáhnout svých maximálních výsledků.

 

Společnost Scitec Nutrition má za sebou více než desetiletou úspěšnou minulost. Výroba probíhá ve vlastním výrobním závodě na ploše větší než dvě fotbalová hřiště, přičemž se garantuje vysoká kvalita výrobků.

 

Filozofie Scitec

Místo prázdné propagandy si firma Scitec Nutrition zakládá na kvalitě a korektních obchodních vztazích a v současnosti je zastoupena téměř ve všech zemích světa. Reklamy produktů slibují reálné výsledky, sportovci nejsou z výrobků Scitec zklamaní: opravdu dostalo to, co potřebují. Výsledky testů dokazují, že výrobky Scitec neobsahují žádné dopingové látky. Špičková kvalita Scitec – v Evropě patří Scitec mezi špičkové výrobce doplňkové výživy. Chuťové vlastnosti našich výrobků mluví samy za sebe, a právě proto jsou produkty Scitec neustále vyhledávané. Vývoj inovativních výrobků Scitec není jen hezky znějící tvrzení; je to reálná firemní politika. Na měnící se zákaznické nároky reagujeme neustálým vývojem produktů. Scitec přináší svým zákazníkům osvědčené, fungující receptury, vychází vstříc zákazníkům přidáváním gurmánských příchutí.

 scitec

 

Inovace

Znamená uvedení reálně fungujících nových výrobků na trh. U mnohých pojem inovace často existuje jen na papíru, aby se vytvořila nová reklamní hodnota. V Německém Essenu se konala FIBO, největší mezinárodní výstava fitness a wellness v Evropě. Firma Scitec Nutrition představila nový vzhled svých produktů. Produkty s novým designem balení se už objevily na pultech prodejních míst a postupně nahradí starý design. Změnilo se jen balení, ale kvalita produktů je nezměněná.

 

Kvalita

Okamžitě po tom, co se dostaly produkty Scitec Nutrition na prodejní pulty fitness center a obchodů, staly se jednou ze špičkových značek v Evropě. Základem úspěchu je samozřejmě kvalita a spolehlivost výrobků. Garantuje kvality svých výrobků. Garantuje a zveřejňuje pravdivost uvedených údajů o procentuálním obsahu bílkovin v produktech. Je možné ověřit testovací výsledky bílkovinné analýzy u všech produktů v různém balení a s různou příchutí. Pomocí výsledků se dá zjistit, zda uvedené hodnoty mají dané tolerance (cílem výroby Scitec je 100% obsah s toleranci +-2%). Testovací výsledky se dají ověřit zadáváním výrobního číslo (batch number) na úvodní stránce www.scitecnutrition.com pod nadpisem PROTEIN ANALYSIS.

 

Zdroje

 

Položky 1 až 12 z celkem 92

 1. Předtréninková kreatinová formule Attack! 2.0 - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 80% (1)
  Aktuální cena od  299 Kč
 2. Trans-X Professional 1816 - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 100% (1)
  Aktuální cena   709 Kč
 3. HMB - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 100% (1)
  Aktuální cena od  410 Kč
 4. Vita Greens & Fruits with Stevia 360 g - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena   719 Kč
 5. Kloubní výživa Joint X 100 kaps - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Není skladem
 6. Chromium Picolinate 100 tab - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena   99 Kč
 7. Mega Daily One Plus - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 90% (2)
  Aktuální cena od  190 Kč
 8. Protein 100% Whey Professional - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 78% (11)
  Aktuální cena od  1 051 Kč
 9. Multi Pro Plus 30 sáčků - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 92% (5)
  Aktuální cena   475 Kč
 10. Gainer Volumass 35 Professional - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 70% (2)
  Aktuální cena od  509 Kč
 11. Fibers & Enzymes Rx 30x8,5 g - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 100% (2)
  Aktuální cena   395 Kč
 12. Lactase Enzyme 100 kaps - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 20% (1)
  Aktuální cena   184 Kč

Položky 1 až 12 z celkem 92