Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spalovač tuků 212° Powder 240 g - Muscle Elements

Hodnocení:
87 %

Komplexní termogenní spalovač tuků 212° s ultramoderní formulí, která kombinuje revoluční složky účinné ve spalování tuků, odbourávání nadbytečných kilogramů a odvodňování nadbytečné vody z těla. Produkt je vhodný pro všechny, kteří si potrpí na kvalitní spalovač na zvýšení energetického výdeje.

Dlouhodobě nedostupný

Spalovač tuků 212° Powder je extrémně silná směs na spalování tuků, redukci hladu, zvýšení energie a zlepšení soustředění

212°™ je nejmodernější širokospektrální spalovač tuků, který obsahuje směs až 3 maximálně spalujících složek, jejichž síla byla prokázaná mnoha výzkumy. Tato extrémně silná směs kofeinu, synefrinu, HCL, PEA a L-teaninu je určená na zvýšení energie, podporu lipolýzy, zlepšení mentálního soustředění a redukci hladu. 212 ° zvyšuje oxidaci tuků a vnitřní teplotu v těle, která podporuje termogenezi.

 

Účinek těchto stimulantů je zesílený jejich sloučením s formulí Fat oxidační & Core Temperature Activator Elements™, která se skládá ze zrníček zelené kávy, Oktopaminu HCL a Bioperinu. Zrníčka zelené kávy jsou velmi populární v oblasti shazování nadbytečných kilogramů a zrychlování metabolismu. Kombinace Oktopaminu HCL a Bioperinu (černý pepř) podporuje oxidaci tuků, snižuje hromadění tuků v těle a synergicky zesiluje všechny klíčové účinné látky.


Formule The Definition & tightening Elements™   je vytvořena ze 3 různých bylinných složek, a to pampelišky, medvědice lékařské, borůvkových bobulí, na podporu odvodňování. Tyto rostliny výrazně podporují odstranění přebytečné vody, takže již po krátké chvíli uvidíte definici svalové hmoty, na které jste tak tvrdě pracovali.

 

212 spalovač tuků muscle elements

 

Účinné látky unikátního spalovače 212°

Synefrin HCL - stimulant, který úzce souvisí s adrenalinem a noradrenalinem, což jsou neurotransmitery. Výzkumy poukázaly, že synefrin je termogenní stimulant, který pomáhá při chuti k jídlu. Účinná dávka je 20 až 100 mg *. Spalovač tuků 212 ° obsahuje 30 mg synefrinu v jedné dávce / odměrce.

 

Kofein - stimulant centrální nervové soustavy a metabolismu, který se přirozeně nachází v kávových zrnech, čaji a guaraně. Bylo prokázáno, že kofein zvyšuje energii, termogenezi, bdělost, snižuje hlad a únavu *. Účinné množství kofeinu se může měnit od 50-200 mg v závislosti na jednotlivci *. 212 ° obsahuje 200 mg kofeinu v jedné dávce / odměrce.

 

PEA (fenyletylamin HCL) - tento aminokyselinový derivát je obecně známý jako PEA, zvyšuje koncentraci, bojuje s úzkostí, a je endorfinem, který stimuluje zlepšení nálady, a dokonce funguje také jako spalovač tuků, pozitivně ovlivňuje hubnutí a napomáhá zvýšení sportovního výkonu. Dávka 100 mg až 250 mg denně se ukázala jako účinná ve snížení hmotnosti. 212 ° obsahuje 100 mg PEA v jedné dávce / odměrce.

 

L-theanin - unikátní aminokyselina nacházející se v čaji a je primární složkou, která způsobuje neobvyklou chuť zeleného čaje. Studie ukázaly, že l-theanin prostupuje hematoencekalickou bariérou, podporuje dopamin a GABA hladiny v mozku. Také podporuje emise mozkových vln spojené se stavem odpočinku a relaxace. Dávka 50 mg denně se ukázala jako efektivní pro odpočinek a kognitivní funkce. 212 ° obsahuje 50 mg l-teaninu v jedné dávce / odměrce.

 

212 spalovač tuků muscle elements

 

Oktopamin HCL - biogenní amino, které je úzce spojeno s noradrenalinem, neurotransmiterem. Oktamin HCL je termogenní stimulant, který podporuje oxidaci tuků. 212 ° obsahuje 50 mg oktopaminu v jedné dávce / odměrce.

 

Evodiamin - chemická látka, která se nachází v Evodia rutecarpa, u které bylo prokázáno, že je antagonista receptoru podobný kapsaicinu *. Jeho doplnění může snížit příjem tuků, zvýšit teplotu, zvýšit energetický výdej a kontroluje chuť k jídlu *. 212 ° obsahuje 30 mg v jedné dávce / odměrce.

 

BioPerin® - také známý jako piper nigrum, obsahuje rekuperační sloučeninu odpovědnou za ostrost v pepři. Jeho užívání zvyšuje biologickou dostupnost nutričních látek a snižuje hromadění tělesného tuku. Doporučuje se dávka 5 mg denně. 212 ° má 5 mg v jedné dávce / odměrce.

 

Borůvkové bobule - rostlina, která se již v historii používala jako koření a na léčbu žaludeční nevolnosti. Její užívání způsobuje odvodňování, které může být využito ke snížení nadměrného zadržování vody. Spalovač 212 ° obsahuje 100 mg borůvkových bobulí v jedné dávce / odměrce.

 

Extrakt z pampelišky - známá pampeliška lékařská je rostlina, která se již léta používá v herbální medicíně jako lék na řadu nemocí, například infekce. Kromě toho, že je velmi účinný zbavovač těla vody, podporuje i vylučování přebytku vody. 212 ° obsahuje 100 mg extraktu z pampelišky v jedné dávce / odměrce.

 

Medvědice lékařská - známá jako kinnikinnick, je rostlina, která se již v minulosti používala pro léčebné účely, protože má antimikrobiální vlastnosti. Studie ukázaly, že medvědice lékařská dokáže odvodňovat, díky čemuž podporuje odstraňování nadbytečné vody z těla. 212 ° obsahuje 100 mg v jedné dávce / odměrce.

 

Výhody ultramoderního spalovače 212°:

  • široké spektrum spalovačů tuků,
  • zvyšuje termogenezi a energetický výdej,  
  • zlepšuje náladu a udržuje psychickou pohodu,  
  • zvyšuje spalování tuků,
  • odvodňuje,
  • zvyšuje energii a mentální soustředění,  
  • antagonista alfa 2 receptorů,
  • snižuje chuť k jídlu.

 

212 spalovač tuků muscle elements

 

Pro koho je spalovač tuků 212° určený?

Komplexní spalovač tuků 212 ° ™   byl navržený pro každého, kdo touží po zvýšení fyzické výkonnosti, spálení nežádoucích tukových zásob a připraví vám prostředí k tomu, aby vyhovovalo vašim cílům ve tvarování těla vašich snů. Podporuje termogenezi a zvyšuje energii, zlepšuje také mentální bystrost, kontroluje chuť k jídlu a pomůže vám zbavit se přebytečné vody a to jen v jedné odměrce!

 

Složení

Maltodextrin, přírodní a umělé aroma (mléko), kyselina citrónová, sukralóza, pektin, křemičitan vápenatý a FD & C Yellow # 6.

 

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku 212 ° s 200 až 300 ml studené vody a užívejte hned po probuzení na prázdný žaludek. Pro dosažení maximálních výsledků konzumujte další dávku odpoledne nebo 5 hodin před spánkem. Nicméně nikdy nepřekračujte více než 2 dávky denně. Vypijte alespoň 3,5 l vody denně, abyste zabránili dehydrataci.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (6 g)
Kalorie 10 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 2 g
Cukry 0 g
Vápník 20 mg
Thermogenic & Nootropic Amplifier Elements
Kofein bezvodý (metylxantin) 200 mg
PEA (Phenylethylamin HCL) 100 mg
L-Theanin 50 mg
Synefrin (HCL) 30 mg
Fat Oxidation & Core Temperature Activator Elements
Green coffee bean (Cofea Robusta) 150 mg
Octopamine (HCL) 50 mg
BioPerine (Piper Nigrum) (Fruit) 5 mg
Definition & Tightening Elements
Kořeň z pampelišky 20:1 extrakt 100 mg
Borůvkové bobule 4:1 extrakt 100 mg
Medvědice lékařska list 20:1 extrakt 100 mg

 

Upozornění

Informace pro alergiky: Vyráběno v zařízení, které zpracovává mléko, vejce, sóju, pšenici, měkkýše, rybí olej, ořechy a arašídy.

Preparát skladujte na suchém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nevhodný pro kojící a těhotné ženy, a pro děti do 18 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Recenze zákazníka

Spalovač tuků 212° Powder 240 g - Muscle Elements

Globální hodnocení produktu

87 %
87 %
Průměr ze 4 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

Nejpřínosnější negativní recenze

Všechny recenze Spalovač tuků 212° Powder 240 g - Muscle Elements

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Spalovač tuků 212° Powder 240 g - Muscle Elements
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Spalovač tuků 212° Powder 240 g - Muscle Elements

Napsat otázku
Napsat odpoveď