Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spalovač tuků Hydroxycut Pro Clinical Max! 60 kaps - MuscleTech

Výrobce: MuscleTech

Hydroxycut Pro Clinical Max! je spalovač tuků navržený speciálně pro ženy, který obsahuje klinicky ověřené látky na spalování tuků a formování postavy. Navíc vám dodá energii a zvýší váš tréninkový výkon. Inovativní formule je vylepšená látkami, které mají pozitivní vliv na ženské tělo - kyselina listová a železo.

Dlouhodobě nedostupný

Hydroxycut Pro Clinical Max! je spalovač tuků navržený pro ženy pro ještě lepší spalování tuků a zrychlení metabolismu

Hydroxycut Pro Clinical Max! je spalovač tuků a přípravek na hubnutí navržený speciálně pro ženy. Obsahuje klinicky ověřené látky, jejichž účinek byl ověřený vědeckou studií. Tyto složky v kombinaci s vyváženou stravou a cvičením pomohou se spalováním tuků a formováním vaší postavy. Hydroxycut Pro Clinical Max For Women obsahuje klíčovou látku kofein bezvodý [1,3,7-Trimethylxanthine], který vám dodá energii pro zvládnutí náročného dne a zvýší váš tréninkový výkon. Inovativní formule nyní obsahuje unikátní směs super potravin z celého světa v kombinaci s látkami, které mají pozitivní vliv na ženské tělo (kyselina listová, železo). To vše zabaleno v rychle rozpustných a vstřebatelných kapslích.

 

Hydroxycut Pro Clinical Max spalovač tuků

 

Hydroxycut Pro Clinical Max a jeho výhody

  • spalovač tuků navržený speciálně pro ženy
  • podporuje spalování tuků a hubnutí
  • obsahuje ingredience s pozitivním vlivem na ženské tělo - kyselina listová a železo
  • snižuje BMI
  • dodává energii a zvyšuje výkon
  • urychluje metabolismus
  • ve formě kapslí s rychlým vstřebáváním

 

Hydroxycut Pro Clinical Max spalovač tuků

 

Dávkování

Během prvních 2 dnů užívejte před dvěma hlavními jídly 1 kapsli 2x denně a zapijte sklenicí vody. Po posouzení tolerance můžete zvýšit svou dávku během 3. a 4. dne na 2 kapsle 2x denně. Od 5. dne užívejte 2 kapsle 3x denně s vodou 30 minut před jídlem. Neužívejte více než 6 kapslí během 24 hodin. K dosažení nejlepších výsledků užívejte po dobu 8-12 týdnů v kombinaci s dietou a cvičením. Dodržujte pitný režim, doporučujeme vypít 2,4 litru vody denně. Poslední denní dávku užívejte alespoň 5 hodin před plánovaným spánkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kaps)
Vitamín C (jako kyselina askorbová) 7 mg
Kyselina listová 200 mcg
Vápník 100 mg
Železo 2 mg
Pro Clinical Hydroxycut™ Max! Blend386 mg
HydroxyBoost™ 
Kofein bezvodý (1,3,7-Trimethylxanthine)  
L-alanin  
L-serin   
Max ProDefine™ 
Alchemilka extrakt (jako Alchemilla vulgaris) (list)  
Extrakt z divokých oliv (jako Olea Europaea) (list)  
Komijn extrakt (jako Cuminum Cyminum) (semeno)  
Extrakt z máty (jako Mentha Longifolia) (list)  
Max Hydroxagen® 
Kyselina L-glutamová HCL  
L-treonin   
L-isoleucin   
Koenzxm Q10   
Glutation   

 

Další složky

Mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, kapsle (želatina, oxid titaničitý, E133, E129), stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

 

Upozornění

Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Přípravek obsahuje kofein, proto ho nekombinujte s jinými zdroji kofeinu. Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné užívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni na cukrovku nebo pokud se ve vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (kardiovaskulární choroby, nemoci ledvin či jater), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný. Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy či jiné symptomy, ihned přerušte užívání a vyhledejte lékaře. Nepovažuje se za náhradu běžné stravy. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Recenze zákazníka

Spalovač tuků Hydroxycut Pro Clinical Max! 60 kaps - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Spalovač tuků Hydroxycut Pro Clinical Max! 60 kaps - MuscleTech
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Spalovač tuků Hydroxycut Pro Clinical Max! 60 kaps - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď