Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Super HD 120 kaps - Cellucor

Výrobce: Cellucor

Super HD je nejmodernější termogenní stimulant, který kombinuje účinky spalovače tuků a předtréninkového stimulantu, na dodání obrovské dávky energie a soustředění. Budete se cítit soustředění, plní energie a připraveni překonat jakýkoliv náročný trénink. Obsahuje nejúčinnější látky pro spalování tuků a pro dodání intenzivní energie.

Dlouhodobě nedostupný

Super HD - inovativní a moderní termogenní stimulant, který kombinuje účinky spalovače tuků a předtréninkového stimulantu

Super HD je nejmodernější termogenní stimulant na trhu, který kombinuje přísady na spalování tuků a silné nootropní sloučeniny, pro dodání obrovské dávky energie a soustředění. Během užívání Super HD se budete cítit soustředění, plní energie a připraveni překonat jakýkoliv náročný trénink. Super HD obsahuje nejúčinnější látky pro spalování tuků a pro dodání intenzivní energie.

 

super hd cellulor termogenní stimulant a spalovač tuků

 

Také obsahuje IFAS503, novou složku sestávající ze tří inhibitorů syntázy mastných kyselin, zaměřenou na snížení ukládání tuků. Od vydání v roce 2012 se Super HD stal nejlépe hodnoceným spalovačem a získal ocenění ,,spalovač roku" v prestižní anketě BODYBUILDING.com.

 

Super HD a jeho efektivní složky

• SUPER HD INGREDIENCIE IFAS503™ - nová látka složená ze tří inhibitorů syntázy mastných kyselin (FAS): Camellia sinensis extrakt, extrakt z hlízy Fleeceflower a extraktu čínského jmelí. Syntáza mastných kyselin je regulovaná inzulínem a krevní glukózou. Jednou vytvořené mastné kyseliny jsou esterifikované a uložené v tukových buňkách jako mastné látky zvané triglyceridy. Potlačení FAS může přerušit proces a schopnost těla ukládat tuky. Navíc, několik klinických studií naznačuje, že přijímání FAS má i řadu nepřímých vlivů především na neurony hypotalamu, které podporují zdravou chuť k jídlu.

 

• Capsimax™ - patentovaný vysoce koncentrovaný přírodní extrakt papriky. Použití vlastní matice a pomocných látek Capsimax ™ dává uživatelům maximální účinnost capsaicinoidů a zároveň snižuje možnost podráždění žaludku nebo úst. Tím eliminuje možné negativní vedlejší účinky tradičních výrobků s paprikou. V několika klinických studiích byl Capsimax ™ sledovaný pro svůj vliv na zvýšení indukované termogeneze, korekci chuti k jídlu a podporou zdravého tělesného složení.

 

super hd cellulor termogenní stimulant a spalovač tuků

 

• Ozubený plavuň [nadzemní část] (1% Huperzine) (Toothed Clubmoss) - je přírodním zdrojem Huperzine A, aktivní látky, která může pomoci podporovat paměťové schopnosti, učení a soustředění. Efektivnost Huperzine může být přičítaná jeho schopnosti silně inhibovat acetylcholinesterázy, enzymy, které štěpí acetylcholin v mozku. Huperzine tak pomáhá acetylcholinu, který má přímý vliv na stimulaci neuronů, podporující hned několik mozkových funkcí.

 

• Rhodiola - přirozený adaptogen, bylina, která podporuje duševní energii, vytrvalost, soustředění a redukci následků mírného stresu. Rhodiola může mít i několik pozitivních vlivů na výkon. V posledních studiích byla Rhodiola předvedená jako ideální látka k využití mastných kyselin ke zlepšení tělesné odolnosti vůči namáhavému fyzickému cvičení.

 

• Rauwoliscine - zesiluje hladinu energie v těle a podporuje proces spalování tělesného tuku.

 

• N-acetyl-L-tyrosin - rychleji vstřebatelná a biologicky dostupnější forma L-tyrosinu. L-tyrosin je aminokyselinový prekurzor nadledvin a růstového hormonu, adrenalinu, dopaminu a noradrenalinu. Tyto hormony podporují růst a mohou přispět k větší energii a duševní bdělosti.

 

• Kofein - silný psychoaktivní povzbuzovač. Kofein stimuluje centrální nervový systém, odvrací projevy únavy a dělá vše pro zvýšení vaší pozornosti a energetizaci vaší pozornosti. Amla Fruit Extract je ovoce, známé také jako indický angrešt, obsahuje několik účinných sloučenin, které podporují duševní energii a paměťové schopnosti.

 

• Extrakt z pampelišky (Dandelion) - přírodní diuretikum. Kromě známých holistických léčebných účinků, pampeliška obsahuje silné močopudné látky zvané taraxasteroly, které zvyšují vylučování nadbytečné vody.

 

super hd cellulor termogenní stimulant a spalovač tuků

 

• Evodiamine - rostlinný extrakt, který může pomoci omezit ukládání tuků a podporuje metabolismus. Evodiamine podporuje tvorbu tělesného tepla a zvyšuje tak teplotu těla, i když je v klidu, zlepšuje tak zvýšený výdej kalorií z tuků, které se spalují na energii. Evodiamine je také mírné diuretikum.

 

• Niacinamid - ve vodě rozpustný vitamín B-komplex. Niacin, nebo kyselina nikotinová, také známý jako vitamín B3, podporuje pohyblivost kloubů, svalovou sílu a nervovou soustavu. Niacinamid také pomáhá snižovat svalovou únavu a zvyšuje maximální pracovní kapacitu svalů.

 

• Pyridoxalfosfát - běžně známý jako P5P, je aktivní forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje konverzi v játrech, a proto je vhodnější forma této živiny. Vitamín B6 podporuje několik tělesných funkcí, včetně energetického metabolismu, funkci neurotransmiterů a růst svalů.

 

• Vitamín B12 - podporuje buněčný metabolismus a tvorbu energie. Vitamín B12 také podporuje zdravou funkci nervového systému a krvetvorby.

 

Super HD a jeho výhody

  • inovativní termogenní stimulant
  • podporuje spalování tuků
  • obsahuje výkonná nootropika
  • zajišťuje vysoký přísun energie
  • kontroluje apetit
  • podporuje mentální fokus a koncentraci

 

super hd cellulor termogenní stimulant a spalovač tuků

 

Dávkování

Pro zjištění tolerance užijte 1 kapsli ráno nalačno a druhou o 5 - 6 hodin později. Pak může být přidaná další 1 kapsle ráno (tzn. 2 kapsle ráno a 1 odpoledne). Nepřekračujte dávku 3 kapslí během 24 hodin. Neužívejte 6 hodin před spánkem. Během užívání dodržujte pitný režim. Super HD lze užívat po dobu 8 týdnů, po této době je vhodné zařadit minimálně 4-týdenní pauzu.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 kaps)
Niacin 10 mg
Vitamín B6 5 mg
Vitamín B12 25 mcg
Super HD Nootropic & CNS Support směs
Kofein bezvodý 160 mg
N-Acetyl-L-tyrosin 150 mg
Toothed Clubmoss (celá rostlina) 2,5 mg
Super HD ThermoSculpting směs
Brusinka (Vaccinium macrocarpon) ovocný extrakt 100 mg
IFAS50™ (Camellia sinensis extrakt z listu, hlíznaté rouno (Polygonun multiflorum Thunb.) extrakt z kořenového květu, čínské jmelí (Loranthus parasiticus) extrakt z kmene) 62,5 mg
Amla (Phyllanthus emblica) ovocný extrakt 37,5 mg
Citrus aurantium (hořký pomeranč - nezralé ovoce) 33,33 mg
Červená paprika (Capsicum annum L.) ovocný extrakt (2% capsaicinoidy) (Capsimax) 15 mg

 

Další složky

Obal kapsle (želatina a oxid titaničitý), mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý. IFAS50³ ™ je ochranná známka společnosti Integrity Nutraceuticals a je chráněný USA patentem # 7674484.

 

Upozornění

Preparát skladujte na suchém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nevhodný pro kojící a těhotné ženy, a pro děti do 15 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Recenze zákazníka

Super HD 120 kaps - Cellucor

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Super HD 120 kaps - Cellucor
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené státy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Super HD 120 kaps - Cellucor

Napsat otázku
Napsat odpoveď