Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Super HD 180 g - Cellucor

Výrobce: Cellucor

Super HD je nejmodernější termogenní stimulant, který kombinuje účinky spalovače tuků a předtréninkového stimulantu na dodání obrovské dávky energie a soustředění. Budete se cítit soustředění, plní energie a připraveni překonat jakýkoliv náročný trénink. Obsahuje nejúčinnější látky pro spalování tuků a pro dodání intenzivní energie.

Dlouhodobě nedostupný

Super HD - inovativní a moderní termogenní stimulant, který kombinuje účinky spalovače tuků a předtréninkového stimulantu

Super HD je nejmodernější termogenní stimulant na trhu, který kombinuje přísady na spalování tuků a silné nootropní sloučeniny pro dodání obrovské dávky energie a soustředění. Během užívání Super HD se budete cítit soustředění, plní energie a připraveni překonat jakýkoliv náročný trénink. Super HD obsahuje nejúčinnější látky pro spalování tuků a pro dodání intenzivní energie.

 

Rovněž obsahuje IFAS503, novou složku sestávající ze tří inhibitorů syntázy mastných kyselin, zaměřenou na snížení ukládání tuků. Od vydání v roce 2012 se Super HD stal nejlépe hodnoceným spalovačem a získal ocenění ,,spalovač roku" v prestižní anketě na bodybuilding.com.


Super HD - Cellucor

 

Super HD a jeho efektivní složky

• SUPER HD INGREDIENCIE IFAS503™ - nová látka složená ze tří inhibitorů syntézy mastných kyselin (FAS): Camellia sinensis extrakt, extrakt z hlízy fleeceflower a extraktu čínského jmelí. Syntáza mastných kyselin je regulována inzulínem a krevní glukózou. Jednou vytvořené mastné kyseliny jsou esterifikovány a uloženy v tukových buňkách jako mastné látky zvané triglyceridy. Potlačení FAS může přerušit proces a schopnost těla ukládat tuky. Navíc, několik klinických studií naznačuje, že přijímání FAS má i řadu nepřímých vlivů především na neurony hypotalamu, které podporují zdravou chuť k jídlu.

 

• Capsimax™patentovaný vysoce koncentrovaný přírodní extrakt papriky. Použití vlastní matice a pomocných látek Capsimax™ dává uživatelům maximální účinnost capsaicinoidů a zároveň snižuje možnost podráždění žaludku nebo úst. Tím eliminuje možné negativní vedlejší účinky tradičních výrobků s paprikou. V několika klinických studiích byl Capsimax™ sledován pro svůj vliv na zvýšení indukované termogeneze, korekcí chuti k jídlu a podporou zdravého tělesného složení.

 

• Ozubený plavuň [nadzemní část] (1% Huperzine) (Toothed Clubmoss)je přírodním zdrojem Huperzine A, aktivní látky, která může pomoci podporovat paměťové schopnosti, učení a soustředění. Efektivnost Huperzine může být přičítána jeho schopnosti silně inhibovat acetylcholinesterázy, enzymy, které štěpí acetylcholin v mozku. Huperzine tak pomáhá acetylcholinu, který má přímý vliv na stimulaci neuronů, podporující hned několik mozkových funkcí.

 

Super HD - Cellucor

 

• Rhodiolapřirozený adaptogen, bylina, která podporuje duševní energii, vytrvalost, soustředění a redukci následků mírného stresu. Rhodiola může mít i několik pozitivních vlivů na výkon. V posledních studiích byla Rhodiola předvedena jako ideální látka k využití mastných kyselin ke zlepšení tělesné odolnosti vůči namáhavému fyzickému cvičení.

 

• L-tyrosinL-tyrosin je aminokyselinový prekurzor nadledvin a růstového hormonu, adrenalinu, dopaminu a noradrenalinu. Tyto hormony podporují růst a mohou přispět k větší energii a duševní bdělosti.

 

• Kofein - silný psychoaktivní povzbuzovač. Kofein stimuluje centrální nervový systém, odvrací projevy únavy a dělá vše pro zvýšení vaší pozornosti a energetizaci vaší pozornosti. Amla Fruit Extract je ovoce, známé také jako indický angrešt, obsahuje několik účinných sloučenin, které podporují duševní energii a paměťové schopnosti.

 

• Extrakt z pampelišky (Dandelion) - přírodní diuretikum. Kromě známých holistických léčebných účinků, pampeliška obsahuje silné močopudné látky zvané taraxasteroly, které zvyšují vylučování nadbytečné vody.

 

• Niacinamid - ve vodě rozpustný vitamín B-komplex. Niacin nebo kyselina nikotinová, také známá jako vitamín B3, podporuje pohyblivost kloubů, svalovou sílu a nervovou soustavu. Niacinamid také pomáhá snižovat svalovou únavu a zvyšuje maximální pracovní kapacitu svalu.

 

• Pyridoxal-5-fosfátběžně známý jako P5P, je aktivní forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje konverzi v játrech, a proto je to vhodnější forma této živiny. Vitamín B6 podporuje několik tělesných funkcí, včetně energetického metabolismu, funkci neurotransmiterů a růst svalů.

 

• Vitamín B12 - podporuje buněčný metabolismus a tvorbu energie. Vitamín B12 také podporuje zdravou funkci nervového systému a krvetvorby.

 

Super HD - Cellucor

 

Super HD a jeho výhody

  • inovativní termogenní stimulant
  • podporuje spalování tuků
  • obsahuje výkonná nootropika
  • zajišťuje vysoký přísun energie
  • kontroluje apetit
  • podporuje mentální fokus a koncentraci

 

Dávkování

Pro zjištění tolerance užijte 1 odměrku (1 dávka = 6 g) ráno nalačno s 240-300 ml vody a další cca o 5-6 hodin později. Pokud dobře snášíte takové dávkování, můžete přidat ještě 1 odměrku ráno. Nepřekročte denní dávku max. 3 odměrky. Pijte hodně tekutin přes den. Užívejte Super HD po dobu 8 týdnů, a pak vysaďte užívání na minimálně 4 týdny.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť peach mango)1 dávka (6 g)
Kalorie 5 kcal
Tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sacharidy 5 g
   z toho vláknina 4 g
   z toho cukry 0 g
Niacin 10 mg
Vitamín B6 5 mg
Vitamín B12 25 mcg
Vápník 19 mg
Super HD Support směs
Kofein bezvodý 160 mg
L-tyrosin 150 mg
Ozubený plavuň [nadzemní části] (1% Huperzine A) 2,5 mg
Super HD TS směs245 mg
IFAS50³ (Zelený čaj listový extrakt (Camelia sinensis), hlíznaté rouno kořenový extrakt (Fallopia multiflora), kmenový extrakt z čínského jmelí (Loranthus parasiticus)), Rhodiola rosea extrakt z kořene, Amla ovocný extrakt (emblica officinales), extrakt z kořene pampelišky (Taraxicum officinale), Bitter orange (Citrus aurantium) (ovoce) (30% synefrin) (Advantra Z), červená paprika ovoce (2% capsaicinoidy) (Capsimax™)
B Vitamin směs21 mg
Niacinamid, Pyridoxal-5-fosfát, Kyanokobalamin

 

Další složky

Polydextróza, přírodní a umělé příchutě, kyselina citrónová, kyselina jablečná, křemičitan vápenatý, sukralóza, oxid křemičitý, beta karoten.

IFAS50³™ je ochranná známka společnosti Integrity Nutraceuticals a je chráněna USA patentem #7674484.

 

Upozornění

Preparát skladujte na suchém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nevhodný pro kojící a těhotné ženy, a pro děti do 15 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Recenze zákazníka

Super HD 180 g - Cellucor

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Super HD 180 g - Cellucor
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené státy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Super HD 180 g - Cellucor

Napsat otázku
Napsat odpoveď