Tričko Strong Black White - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Strong Black se stylovým nápisem "STRONG", v překladu "silný", vystihuje jeho hrdého majitele. Toto černé tričko ze 100% předeprané bavlny nezpůsobuje alergické reakce, a proto se nehodí jen na běžné nošení, ale i do fitka.

Dlouhodobě nedostupný

Strong Black White je ideální tričko na cvičení určené těch, kteří na sobě tvrdě pracují, aby se stali silnějšími

Tričko Strong Black v černé barvě se stylovým nápisem je "must have" v šatníku těch, kteří věří v tvrdou práci. Obsahuje kontrastní nápis "STRONG", v překladu "silný", který vystihuje jeho hrdého majitele. Tričko je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, což je velmi kvalitní materiál, který nezpůsobuje alergické reakce, a proto se nehodí jen na běžné nošení, ale i do fitka.

 

tričko Strong Black White

 

Pro koho je tričko Strong určeno?

Tričko je určeno pro všechny muže a sportovce, kteří si potrpí na oblečení vyrobené z kvalitního materiálu, jakým je 100% předepraná bavlna, dbají přitom na styl, avšak chtějí světu ukázat, že věří na tvrdou práci.

 

Jakou velikost si vybrat?

VelikosťSMLXLXXL
Šířka přes hrudník 47 cm 50 cm 53 cm 56 cm 60 cm
Délka 66 cm 69 cm 72 cm 74 cm 76 cm

 

Jak se starat o tričko?

 

Tričko perte naruby při teplotě 30ºC, a v případě, že jej chcete žehlit, nastavte si mírnou teplotu a nežehlete naruby ani přes potisk. Sušte ho v sušičce, pouze pokud ho chcete zmenšit, jinak to nedoporučujeme, protože se může srazit.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Tričko Strong Black White - GymBeam
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Tričko Strong Black White - GymBeam
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď