Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

OstroVit Kolagenová kloubní výživa

OstroVit Kolagenová kloubní výživa

OstroVit Kolagenová kloubní výživa

Kolagenová kloubní výživa od výrobce OstroVit slouží nejen na podporu zdraví kloubů, ale i chrupavek, kostí, šlach a dalších tkání. S přibývajícím věkem naše tělo totiž přestává kolagen vyrábět, a tak je potřeba ho doplňovat, abychom předešli bolestem kloubů a dalším problémům s pohybovým aparátem. Stejně tak je kolagen oblíbeným suplementem mezi nadšenci do fitness a dalších sportů, kteří chtějí podpořit zdraví zatěžovaných kloubů.

ukázat více

Kolagen se obecně řadí mezi proteiny, které jsou součástí našeho těla, a je klíčovou strukturální složkou nejen pojivových tkání. Pro pohybový aparát je nejdůležitější příjem kolagenu II. typu, který se vyskytuje v chrupavkách. Nemělo by se však zapomínat ani na kolagen I. typu, který je například v kostech, šlachách a vazech, či kolagen III. typu, jenž se vyskytuje například ve svalech. Nedostatek kolagenu v těle se může projevovat například bolestí kloubů, tuhnutím vazů a šlach, jejich nedostatečnou pružností či ochabováním svalstva. Těmto negativním projevům se však dá dostatečným příjmem předcházet. 

        

Kolagen ve většině případů pochází ze zvířecích pojivových tkání, nejčastěji z mořských živočichů, který vyniká skvělou vstřebatelností, či dobytku. V souvislosti se vstřebáváním můžeme doporučit například i hydrolyzovaný kolagen. Ten prošel procesem, při němž byla kolagenová vlákna rozštěpena na malé řetězce aminokyselin, které se snadno vstřebají. 

       

V kolagenových produktech najdete často i vitamín C, který je v těle nezbytný při procesu tvorby kolagenu. 

      

Vy sami si můžete vybrat, v jaké formě kolagen do těla doplníte. Nejčastější volbou jsou například shoty, drinky, kapsle či prášek. A pokud máte ještě nějaké nejasnosti ohledně kolagenu na klouby, neměl by vám uniknout článek Jaký kolagen je nejlepší na klouby?


ostrovit gymbeam

     

ZDROJE:

skrýt popis
Možnosti nákupu
Kategorie
Výrobce
Příchuť
Balení (g)
Forma
Směs
Filtrovat podle
  • Vegetariánský (1)
  • Veganský (1)
  • Bezlepkový (1)
  • Bez laktózy (1)
  • BIO (1)
  • Bez GMO (1)
  • Bez umělých sladidel (1)
  • Bez plastových obalů (1)
  • Bez aspartamu (1)
 1. Kolagen + Vitamín C - OstroVit
  Hodnocení:
  100% (9)
  Akční cena 369 Kč

1 položka

Nenašli jste co jste hledali? Napište nám.