Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMA 120 tab - Nutrend

Výrobce: Nutrend
Hodnocení:
100 %

ZMA je unikátní patentovaná směs hořčíku, zinku a vitamínu B6 ve formě s vysokým biologickým využitím. Je určená pro podporu regenerace, zvýšení hladiny testosteronu a růstového faktoru IGF-1. Vitamín B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, ke standardnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, a zvýšení absorpce hořčíku a zinku.

Dlouhodobě nedostupný

ZMA - patentovaná směs pro podporu regenerace, zvýšení hladiny testosteronu a růstového faktoru IGF-1

ZMA je unikátní patentovaná směs hořčíku, zinku a vitamínu B6. Vitamín B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke standardnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Zinek napomáhá k pravidelnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin a k syntéze bílkovin. Přispívá také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

 

zma nutrend

 

Hladina zinku i hořčíku bývá velmi často při intenzivním tréninku snížená, což prokazuje i jejich důležitost pro sportovní výkon. Další významnou složkou kromě minerálů je i vitamín B6 (pyridoxin). Jeho zvýšenou potřebu si musí uvědomit všichni sportovci, kteří pravidelně konzumují proteinové suplementy, protože zvýšená potřeba B6 je přímo úměrná zvýšenému příjmu bílkovin. Je určený pro podporu regenerace, zvýšení hladiny testosteronu a růstového faktoru IGF-1.

 

zma nutrend

 

ZMA a jeho výhody

  • přirozené zvýšení hladiny testosteronu
  • zvýšení hladiny růstového faktoru IGF-1
  • zvýšení svalové síly
  • zlepšení celkové výkonnosti a vytrvalosti
  • zrychlení pozátěžové regenerace

 

Složení

ZMA (zinek ve formě L - monomethionin sulfát (L-OptiZinc ®) a L-aspartát, hořčík ve formě citrát a oxid, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6)), želatinová kapsle (želatina, barvivo: oxid titaničitý).

 

Dávkování

Doporučujeme užívat 2 - 3 kapsle večer krátce před spaním. Je vhodné užívat pod dobu 6 týdnů, pak zařaďte 3 týdenní přestávku. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 kaps)
Kalorie 1 kcal
Bílkoviny 0,3 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
Hořčík 284 mg
Zinek 18,9 mg
Vitamin B6 6,6 mg

 

Upozornění

Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Recenze zákazníka

ZMA 120 tab - Nutrend

Globální hodnocení produktu

100%
100%
Průměr ze 2 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

100 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze ZMA 120 tab - Nutrend

Napište svou recenzi
Prohlížite si:ZMA 120 tab - Nutrend
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

ZMA 120 tab - Nutrend

Napsat otázku
Napsat odpoveď