Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMA + L-Tyrosine 90 kaps - Weider

Výrobce: Weider

ZMA + L-Tyrosine je nesteroidní minerálový komplex na zvýšení síly, zlepšení celkové výkonnosti a vytrvalosti. ZMA je patentovaná a laboratorně testovaná směs hořčíku, zinku a vitamínu B6, která u trénujících přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu a růstového faktoru IGF-1. Produkt navíc zkvalitňuje spánek a zlepšuje regeneraci.

Dlouhodobě nedostupný

ZMA + L-Tyrosine: patentovaný minerálový komplex s dávkou tyrosinu na podporu tvorby anabolických hormonů a zvýšení svalové síly

ZMA je patentovaná a laboratorně testovaná směs hořčíku, zinku a vitamínu B6, která u trénujících přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu a růstového faktoru IGF-1. Tento nesteroidní minerálový komplex podporuje tvorbu anabolických hormonů, zvýšení svalové síly, zlepšení celkové výkonnosti a vytrvalosti.

 

ZMA + L-Tyrosine

 

Zinek a hořčík jsou ve formách, které organismus nejlépe využije pro transport do místa spotřeby. Produkt je obohacený o L-tyrosin s vysokou biologickou využitelností. L-tyrosin může být velmi nápomocný v celkovém účinku tohoto produktu. Navíc je velmi účinný proti stresu, dokonce ve stresu zlepšuje mozkovou činnost a celkově příznivě působí na duševní rovnováhu. ZMA + L-Tyrosine zkvalitňuje spánek a zlepšuje regeneraci.

 

ZMA + L-Tyrosine a jeho výhody

  • účinná a patentovaná kombinace ZMA,
  • produkt obohacený o tyrosin,
  • podporuje zvýšení svalové síly,
  • zlepšuje celkovou výkonnost,
  • podporuje tréninkovou koncentraci a vytrvalosti,
  • zlepšuje regeneraci a zkvalitňuje spánek

 

Složení

ZMA (zinek L-monometionin, zinek / aspartát hořečnatý, vitamín B6), želatina, L-tyrosin, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, barviva: E131, E171, E172

 

Dávkování

Užívejte denní dávku 3 kapsle těsně před spaním na prázdný žaludek a nezapíjejte nápojem obsahujícím vápník.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty3 kaps.100 g
Energetická hodnota 13 kJ/3 kcal 488 kJ/177 kcal
Bílkoviny 0,5 g 17 g
Sacharidy 0 g 0 g
   z toho cukry 0 g 0 g
Tuky < 0,1 g 1,1 g
   z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g 1,1 g
Vláknina 0 g 0 g
Sodík < 0,01 g < 0,01 g
Magnézium 450 mg 17 007 mg
Zinek 30 mg 1 134 mg
Vitamin B6 10,5 mg 397 mg
L-tyrosin 150 mg 5 669 mg

 

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření a pečlivě uzavřený. Skladujte mimo dosah malých dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Produkt neužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Prošlo testy na nezávadnost vůči lidskému zdraví. Užívání konzultujte se svým lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí a užíváte lék na předpis nebo volně prodejný.   Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním.

Recenze zákazníka

ZMA + L-Tyrosine 90 kaps - Weider

Napište svou recenzi
Prohlížite si:ZMA + L-Tyrosine 90 kaps - Weider
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

ZMA + L-Tyrosine 90 kaps - Weider

Napsat otázku
Napsat odpoveď