Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

Výrobce: Muscle Pharm
Hodnocení:
55 %

Amino 1 Black™ je all-in-one směs, plná nejnovějších a vědecky ověřených složek, které doplní energii, hydratují tělo a urychlí regeneraci svalů po tréninku. Pomáhá tlumit bolest, zvyšovat vytrvalost a dodávat energii, a to bez obsahu cukru a kalorií. Posuň své hranice s Amino 1 Black™!

Dlouhodobě nedostupný

Amino 1 Black: doplnění energie, hydratace a rychlá regenerace svalů

Amino 1 Black™ je all-in-one směs, předtréninkový stimulant, nabitý nejnovějšími a vědecky ověřenými složkami pro doplnění energie, hydrataci těla a urychlení regenerace svalů po tréninku. Složení Amino 1 Black™ je jednoznačné a neskrývá se za žádné patentované směsi. Sportovcům pomáhá během tréninku tlumit bolest a zároveň zvyšovat vytrvalost a dodávat energii, a to bez obsahu cukru a kalorií. Posuň své hranice s Amino 1 Black™!

 

Amino 1 Black

 

Amino 1 Black™ a jeho klíčové složky:

 • BCAA (L-leucin, L-izoleucin, L-valin): Leucin s izoleucin a valin představují okamžitý zdroj energie, protože jsou využitelné přímo z krevního oběhu, odkud přecházejí do svalových buněk, které chrání a zvětšují jejich objem. Dále urychlují čas potřebný pro regeneraci a působí protiúnavová.
 • Prášek z kokosové vody: Kokosová voda obsahuje kompletní rovnováhu elektrolytů (minerálů v krvi), což může maximalizovat absorpci a hydrataci těla lepší než voda, nebo typický sportovní nápoj.
 • Aminokyseliny: Amino 1 Black™ obsahuje více než 10 000 mg aminokyselin (rozštěpené bílkoviny). Aminokyseliny slouží jako "stavební kameny" na opravu a růst svalů. Aminokyseliny mohou být také použity jako zdroj energie.
 • Elektrolyty: Pocením se ztrácí nejen voda, ale i některé minerální (elektrolyty), jako je draslík a sodík, které umožňují normální fungování organismu. Elektrolyty pomáhají udržet tělní tekutiny v rovnováze, čímž zabraňují křečím a jiným nepříznivým následkům.
 • Glutamin: Glutamin představuje neesenciální aminokyselinu, která tvoří podstatnou část volných aminokyselin ve svalových buňkách. Podporuje správné fungování svalových buněk a imunitního systému, tlumí katabolismus bílkovin a zlepšuje dusíkovou bilanci. Představuje důležitý substrát pro bílé krvinky. Jeho snížení po náročném déletrvajícím zatížení může vést k jeho deficitu a zhoršení funkční zdatnosti bílých krvinek. Glutamin je důležitým prostředkem pro nárůst, ochranu a regeneraci svalové hmoty. Podávání glutaminu podporuje tvorbu růstového hormonu a vytváří antikatabolický stav. Užívání glutaminu je zvlášť užitečné během redukční diety při omezení sacharidů.
 • L-karnitin: L-karnitin je látka, která zintenzivňuje přeměnu tuků tím, že na sebe váže mastné kyseliny obsažené v tucích a umožňuje jejich přechod přes mitochondrionální membránu buňky, kde se z nich tvoří energie. L-karnitin může podporovat spalování tuků (oxidaci), což vede k vyššímu výkonu a vytrvalosti. Bylo také prokázáno, že snižuje markery poškození svalů.
 • Kofein bezvodý: Kofein bezvodý je silný stimulant, který může být použit na zlepšení fyzického výkonu a vytrvalosti.
 • TeaCrine™: TeaCrine spolupracuje s přírodními metabolickými procesy v těle pro doplnění energie, zvýšení soustředěnosti, zlepšení nálady a motivace.

 

amino 1 black

 

Amino 1 Black a jeho výhody

 • doplní energii a dodá vytrvalost
 • podporuje hydrataci a regeneraci
 • obsahuje důležité elektrolyty a 10 g aminokyselin
 • neobsahuje cukr
 • neobsahuje žádné kalorie

 

Složení

Kyselina jablečná, přírodní a umělé aroma, sukralóza, prášek z červené řepy (barvivo), acesulfam draselný, oxid křemičitý.

 

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (12,8 g) s 350 - 470 ml vody a užijte před, během nebo po tréninku. 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (12,8 g)
Kalorie 0 kcal
Sacharidy <1 g
   z toho cukry 0 g
Vápník (jako křemičitan vápenatý) 18 mg
Fosfor (jako fosforečnan draselný a fosforečnan sodný) 60 mg
Hořčík (jako oxid hořečnatý) 200 mg
Sodík 40 mg
Draslík 100 mg
Cellular Energy & ATP Fueler
L-glutamin 3 g
L-glycin 2 g
Taurin 2 g
BCAA 3:1:2
L-leucin 1,5 g
L-valin 1 g
L-isoleucin 500 mg
Energy Blend
Kofein 100 mg
Extrakt ze zeleného čaje (45% EGCG), 98% Polyfenoly 50 mg
Panax ženšen (8% Ginsenosidy) 50 mg
Theacrine (jako TeaCrine™) 25 mg
Amino Hydration System
Prášek z kokosové vody 100 mg

 

Upozornění

Alergenové upozornění: Obsahuje ořechy (kokos). Produkt vyráběný v provozu, kde se zpracovává mléko, vejce, sója, korýši, ryby, ořechy, pšenice a arašídy.

Skladujte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Vhodné pouze pro osoby starší 18 let. Nepoužívejte, pokud máte vysoký / nízký krevní tlak, srdeční arytmii, onemocnění jater, ledvin nebo štítné žlázy, psychické potíže, cukrovku, nebo problémy s močením (prostatou). Přestaňte používat 2 týdny před operací. V případě nežádoucích účinků okamžitě přestaňte užívat a poraďte se s lékařem. Obsahuje kofein. Nepoužívejte ve spojení s: alkoholem, dusičnany, při extrémním horku, dehydrataci, problémy se spánkem. Nepřekračujte doporučený denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Recenze zákazníka

Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

Globální hodnocení produktu

55%
55%
Průměr ze 3 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

40 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

40.0000 %
0 zákazníků považuje tuto recenzi za přínosnou
0 zákazníků považuje tuto recenzi za nepřínosnou
Podle mého se jim příchuť vodní meloun moc nepovedla. Hledal Jsem BCAA na celodenní popíjení ale u tohohle jsem tvrdě narazil. Skončilo to tak že po tréninku si celou odměrku sypu rovnou do pusy a zapíjím velkým množstvím vody dokuď chuť nezmizí

Byla tato recenze pre Vás užitečná?

Všechny recenze Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

 1. 40%

  moris177

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 1

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Nedoporučeno
  Příchuť vodní meloun
  Podle mého se jim příchuť vodní meloun moc nepovedla. Hledal Jsem BCAA na celodenní popíjení ale u tohohle jsem tvrdě narazil. Skončilo to tak že po tréninku si celou odměrku sypu rovnou do pusy a zapíjím velkým množstvím vody dokuď chuť nezmizí
Napište svou recenzi
Prohlížite si:Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

Napsat otázku
Napsat odpoveď