Aminokyseliny Re-Con 1200 g - Muscle Pharm

Hodnocení:
90 % of 100
90% (2)
Výrobce: MusclePharm

RECON™ je vysoce účinný přípravek na regeneraci po tréninku, doplnění paliva a obnovu poškozené svalové tkáně. Umožňuje dosahovat lepší výkony a je kombinací 7 různých směsí, z nichž každá podporuje jinou fázi nárůstu svalů. 1 dávka obsahuje 7000mg glutaminu, 6000mg esenciálních aminokyselin a 6000mg BCAA.

Dlouhodobě nedostupný

Re-Con: 7 fází regenerace svalů a doplnění paliva

RECON™ je unikátní, vysoce účinný přípravek na regeneraci po tréninku, doplnění paliva a obnovu poškozené svalové tkáně. RECON poskytne aktivnímu sportovci vše potřebné pro zajištění komplexní regenerace a růstu. Čím tvrdší je váš trénink, tím lepších výsledků dosáhnete, ovšem pouze za předpokladu, že zvolíte adekvátní nástroje na podporu růstu a regenerace. Tento produkt umožňuje dosahovat lepší výkony a zároveň urychluje regeneraci. Je kombinace 7 různých směsí, z nichž každá podporuje jinou fázi nárůstu svalové hmoty. Obsahuje velké množství sacharidů na doplnění glykogenu a nasycení svalů, což zabraňuje katabolismu, posiluje zdraví buněk a urychluje regeneraci.

 

recon

 

Váš potréninkový výživový program je klíčovým faktorem úspěšnosti vašeho tréninkového programu. RECON umožní sportovcům dosahovat lepší výkony a zároveň se rychleji zotavíte z následků vysoce intenzivních tréninků. Viditelné zlepšení výkonnosti a zvětšení objemu a plnosti svalů dosáhnete již po 2-3 týdnech užívání.

 

RECON je kombinace 7 různých funkčních skupin (Matrix), každá je specificky zaměřena na maximalizaci vlivu účinků v oblasti podpory budování, obnovy a regenerace svalstva. RECON™ je doslova nabitý specifickými uhlohydráty na doplnění glykogenu a nasycení svalů, regulátory stresových hormonů, buněčnými detoxifikátory a imunostimulátory. Ty mají zabránit katabolismu, posílit zdraví buněk a urychlit regeneraci. RECON™ se zaměřují na všechny hlavní anabolické a regenerační procesy v těle za účelem podpory svalového růstu, doplňování potřebného paliva a maximalizaci schopnosti těla přizpůsobovat se fyzicky náročným aktivitám.

 

recon

 

MuscleReconstruction obsahuje:

 • 7 gramů glutaminu v dávce (posílení imunity a budování svalstva)
 • 6 gramů esenciálních aminokyselin a 6 gramů BCAA (klíčové složky pro budování svalové hmoty)
 • 3 zdroje specifických sacharidů (zásoba energie, rychlejší zotavení)
 • Bylinné extrakty a fytochemikálie (antioxidační ochrana proti působení volných radikálů, posílení imunity, detoxifikace buněk, odstranění metabolického odpadu)
 • Specifické komponenty na potlačení účinků stresového hormonu kortizol

 

Re-Con a jeho výhody

 • maximalizuje potréninkový růst a regeneraci
 • optimalizuje potréninkové "anabolické okno"
 • doplňuje zásoby energie do svalů
 • obnovuje svalovou tkáň
 • zásobuje organismus klíčovými živinami
 • podporuje a posiluje imunitní a regenerační mechanismy
 • odstraňuje buněčné nečistoty a metabolický odpad
 • zmírňuje únavu a bolesti svalů po tréninku

 

recon

 

Složení

Natural And ArtificialFlavors, Citric Acid, Magnesium Oxide, Malic Acid, Sucralose, AcesulfamPotassium, Salt,Potassium Chloride, FD & C Red # 40.

 

Dávkování

běžný trénink - 1/2 odměrky ihned po tréninku

hardcore trénink - 1 odměrka ihned po tréninku, jídlo, zda proteinový nápoj 45-60 minut poté.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť fruit punch)1 dávka (40 g)
Kalorie 100 kcal
Sacharidy 26 g
   z toho vláknina 1 g
   z toho cukry 7 g
Vitamin C 500 mg
Vitamin E 75 IU
Vitamin B6 5 mg
Vápník 150 mg
Fosfor 30 mg
Hořčík 360 mg
Selen 200 mcg
Chlorid 101 mg
Sodík 57 mg
Draslík 44 mg
Rec-on® Muscle Směs36051 mg
Glukózové polymery, dextróza, inulin, leucin, izoleucin, valin, glycin, L-threonin, L-lysin HCL, L-fenylalanin, L-methionin, L-traptofan, L-glutamin, taurin, L-arginin, kyseiinapyroglutamová, kyselina askorbová, dimetylglycin HCL, fosfatidyl lecitin komplex, L-cystein, třešeň, CarnoSyn® Beta-Alanin, citrulin malát, extrakt zázvoru, selenové kvasnice, vanadyl sulfát, polynikotinát chrom, extrakt pískavice, Gymnema Sylvestre, extrakt brusinek, kopřiva, kořen pampelišky, plod medvědice lékařské, bromelain, astaxantin komplex.

 

Upozornění

Preparát skladujte na suchém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nevhodný pro kojící a těhotné ženy, a pro děti do 15 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

 

Informace pro alergiky: Tento produkt se vyrábí v podniku, který zpracovává mléko, vejce, sóju, korýši, ryby, ořechy a arašídy.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Aminokyseliny Re-Con 1200 g - Muscle Pharm
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Aminokyseliny Re-Con 1200 g - Muscle Pharm
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď