Recenze - Bezešvá podprsenka Black - GymBeam | GymBeam.cz Skip to main content

Bezešvá podprsenka zajistí spolehlivou oporu všem aktivním ženám. Díky elastickému a funkčnímu materiálu budete mít jistotu, že vám perfektně padne, a navíc odvede přebytečnou vlhkost. Má odnímatelné vycpávky a výřez v oblasti zad, který skvěle vypadá, a navíc zajistí větší vzdušnost i volnost pohybu.

Kupte si tento outfit

Popis
Detail produktu
Recenze

Bezešvá podprsenka Black - GymBeam

4.2
Průměr z 87 hodnocení
(57 hodnocení)
(8 hodnocení)
(9 hodnocení)
(6 hodnocení)
(7 hodnocení)
Nejpřínosnější pozitivní recenze

Soňa

Ověřený nákup
Velice příjemný materiál a na těle ji ani necítit, nic mě nikde netlačí a nosím ji moc ráda! :)
Nejpřínosnější negativní recenze

L.S.

Ověřený nákup
Velekost XL... obvod je tak XXL a košíčky tak na prsa velikosti A - a ani ty by se do nich, nejspíš, nenacpaly. ????
Recenze české (24)
Ověřené nákupy (73)
Pozitivní (74)
Negativní (13)
Recenze v ostatních zemích (63)
  • Móni

    Ověřený nákup

    22. 8. 2025

    Už mají jednu v béžové barvě, tak jsem si objednala i černou. Obě jsou skvělé. Extra měkké a pohodlné, jako bych na sobě nic neměla.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Markéta

    Ověřený nákup

    29. 7. 2025

    Dcera ji má ve velikosti XS, dobře sedí, je příjemná na cvičení
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Ivana

    Ověřený nákup

    23. 7. 2025

    Nedoporučuji kupovat, nekvalitní látka která je sice příjemná ale po dni nošení úplně vytahaná, Ramínka povolené a nedají se regulovat, podprsenka je vhodná asi jen pro nekoho s velikostí prsou A. kdo nepotřebuje absolutně žádnou podporu. prsa v ní vůbec nedrží a obvod je příliš velký zatím co košíčky malé, navíc po oblečení se natáhne otvor pro vložení vycpávek takže mate mezi prsy velké průsvitné kolo. Velké zklamání a opravdu nedoporučuji
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Oksana

    Ověřený nákup

    25. 4. 2025

    Můj obvod hrudníku je 86 cm. Obvod pod prsy - 75 cm. Vždy nosím S. Ale tady jsem si vzala velikost M, protože jsem se bála, že S bude moc malé. Živůtek dobře sedí, zapnula jsem ho na poslední zapínání zvenku a ještě je tam trochu místa. Mohla jsem si pořídit velikost S, byla by těsnější, ale stejně by se časem natáhla. Košíčky jsou malé a nemusí sedět na velká prsa. Ale pro malá prsa je to perfektní top. Velmi měkké a elastické. Pokud chcete, aby živůtek těsně seděl, můžete si vzít svou velikost. Pokud rádi dýcháte volně, vezměte si výrobek o číslo větší.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Альона

    Neověřený nákup

    14. 3. 2025

    Velikost není správná, XL má košíček první velikosti, který znemožňuje nošení s větším hrudníkem, což z velikosti XL vyplývá. Dívky, mějte to na paměti, protože produkt poté nelze vrátit.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • v

    Ověřený nákup

    3. 3. 2025

    je velmi pohodlný, snadno omyvatelný, odolný materiál
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Majka

    Neověřený nákup

    8. 2. 2025

    Původní verze byla paradná.. tohle co je teď, vytáhá se neskutečně rychle, nedrží jako mě.. nevím proč jste měnili co bylo dobře a mělo i super hodnocení, už víc neobjednávám...
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Nina

    Neověřený nákup

    2. 8. 2024

    Příjemnější podprsenku jsem asi neměla. Proto mám už doma třetí kus. Za mě jediná nevyhoda je že má dost široká ramínka takže se nedá nosit pod tílka s tenkými ramínky. A také nelze nastavit délku ramínek. Mně sedli, ale např. sestře ne.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Ondřej

    Ověřený nákup

    28. 7. 2024

    Velikosti jsou jen pro vysportovane hubene holky. Manzelka Mko zapnula, jen tak tak, ale nosit se to neda. Chtelo by to trosku lepe popsat rozmery, pripadne obrazek jak se to ma merit.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Manuela

    Ověřený nákup

    15. 7. 2024

    Velká spokojenost se střihem i materiálem.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
Otázky
Variace produktu

Zákazníci si také dokoupili