Kofein - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Kofein patří mezi nejpoužívanější stimulanty, které se ve fitness světě těší velké oblibě. Je vhodný pro povzbuzení organismu během náročného dne nebo tréninku. Bývá pravidelně ve složení energetických nápojů či pre-workout směsí a je také přirozenou součástí kávy. V této formě může oslovit každého, kdo nemá v oblibě kávu a vyhýbá se energetickým nápojem.

Kofein je oblíbený stimulant, který oceníte před tréninkem nebo během únavného a náročného dne, kdy potřebujete dodat tělu energii.

Kofein se těší velké popularitě nejen ve fitness světě. Je to jeden z populárních stimulantů, který se používá v souvislosti s dodáváním energie tělu pro sportovní výkon. Proto bývá kofein pravidelnou součástí účinných předtréninkových směsí, které sportovci užívají před tréninkem.

Zároveň je také přirozenou součástí kávy a najdete ho i ve složení energetických nápojů. Vyhledávají ho sportovci, ale i studenti, manažeři, lékaři nebo pracovníci, kteří poskytují služby či pracují ve výrobním segmentu. Jejich den vyžaduje soustředění, bdělost a co nejmenší únavu, takže kofein pro ně může být dobrou volbou. Vzhledem k formě tohoto doplňku může být kofein také výhodou pro lidi, kterým nevyhovuje chuť klasické kávy, nebo se z různých důvodů vyhýbají energetickým nápojům. Další výhodou je také obsažené množství kofeinu, které převyšuje dvojité espresso. Jeho užívání je kromě toho velmi jednoduché a snadno si ho s sebou vezmete kamkoliv, kde můžete těžit z jeho zmíněných výhod. Navíc je vhodný i pro vegany.

Kofein a jeho výhody

• doplněk s obsahem populárního stimulantu
  • používá se v souvislosti s dodáváním energie tělu pro sportovní výkon
  • pomáhá při péči o bdělost, probuzení těla nebo koncentraci
  • bývá součástí energetických nápojů a předtréninkových směsí
  • ocení ho sportovci, manažeři, studenti, lékaři a každý, kdo potřebuje povzbudit
  • obsahuje množství kofeinu, které převyšuje dvojité espresso
  • je ideální pro každého, komu nevyhovuje chuť kávy a nevyhledává ani energetické nápoje
  • je velmi praktický a jednoduchý na užívání
  • je vhodný i pro vegany

Kofein bezvodý, sorbitol, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý).

Užijte 1 tabletu denně, ideálně 60 minut před tréninkem.

Nutriční hodnoty 1 tabl.
Kofein 200 mg

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Forma tabletová
Hlavní kategorie Kofein
štítky produktů Discount 30%, Vegan
Skupina příchutí přírodní
Ostatní kategorie Anabolizéry a pre-workouty
Nootropika a mozek
Zlepšení sportovního výkonu

Recenze od zákazníků Kofein - GymBeam
Prohlížíte si:Kofein - GymBeam

celkem silny kofein. vynikajici i pro lidi s vyssi citlivosti na kofein! zkousel jsem uz kofeinove tablety od jinych znacek a take z lekarny ale vetsinou mi z nich bylo spatne na zvraceni. tyto se snadno polykaji a funguji skvele :)

Nejpřínosnější negativní recenze

Vůbec to na mě ani nepůsobilo, bylo mi z toho spíš zle a chuť nebyla taky dobrá.

Tablety Cena Akční cena Skladem
90 tab. 239 Kč 139 Kč
1. Otázka:
Bolest hlavy
Dobrý den, zakoupila jsem si tento váš produkt společně se synephrinem a od 1. požití mě šíleně rozbolela hlava, cítila jsem v ní tlak, pak mi bylo zle i od žaludku celý den , den poté už o něco lepší a dnes opět bolest hlavy. Na kofein zvyklá nejsem, ale jak dlouho můžou trvat tyto nežádoucí účinky po požití?
Odpovědět na otázku
Bolest hlavy
Odpověď:
Dobrý den, podobnou stížnosti v souvislosti s těmito produkty jsme dosud nezaevidovali, proto nemůžeme kompetentně odpovědět na Vaši otázku ohledně možné délky bolestí hlavy. Je pravděpodobné, že jste citlivá na některou ze složek produktů, v tomto případě doporučujeme produkty vysadit.

Iva, team GymBeam
2. Otázka:
Kombinace
Dobrý den, když užiju tuto tabletu a po například hodině nebo dvou hodinách co jsem tuto tabletu užil mě začne bolet hlava a vzal bych si například ibuprofen, paralen nebo nějaký prášek proti bolesti, je to v pořádku? Nebo bych měl počkat delší dobu? Děkuji.
Odpovědět na otázku
Kombinace
Odpověď:
Dobrý den, po kofeinu by vás neměla bolet hlava. Pokud vás bolí, měly by ste snížit dávkování, např. tabletu rozpůlit na jednu polovinu. Nicméně samotná kombinace kofeinu a ibuprofenu by neměla být riziková, ale pokud to berete záměrně v této kombinaci (kofein zvyšuje účinku brufenu na potlačení bolesti), tak to rozhodně konzultujte s lékárníkem.

Položky 11 až 12 z celkem 12