Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer Mutant Mass - PVL

Výrobce: PVL
Hodnocení:
79 %

Mutant Mass je jedinečný weight gainer pro všechny, kteří chtějí nabrat kvalitní svalovou hmotu. Obsahuje 10 různých proteinových složek s výborným spektrem aminokyselin. V každé dávce nabízí 26 g bílkovin a 85 g sacharidů, tedy vše, co vaše svaly potřebují k okamžitému růstu.

Není skladem

Gainer Mutant Mass nabízí 10 různých proteinových složek s výborným spektrem aminokyselin a komplexní sacharidy - vše, co vaše svaly potřebují

Mutant Mass je jedinečný weight gainer, který obsahuje 10 různých proteinových složek s výborným spektrem aminokyselin. V každé dávce nabízí 26 g bílkovin a 85 g sacharidů, tedy vše, co vaše svaly potřebují k okamžitému růstu. Tato patentovaná technologie byla vyvinuta k dodání většího množství využitelných bílkovin do svalu tak, aby zaplavila vaše svaly vlnou di, tri a oligo peptidových aminokyselin. Jeho vzorec složení je unikátní a odlišuje se od ostatních gainerů, které se skládají většinou z glukózy a laktózy.

 

mutant mass gainer

 

Složky PVL Mutant Mass:

MUTANT PRO ® 10 Protein složka

 • Poskytuje tělu 10 různých zdrojů bílkovin
 • Obsahuje jedinečnou kombinaci rychle působících a pomalu uvolňujících bílkovin
 • Poskytuje svalům konstantní dodávání aminokyselin pro posílení růstu svalové hmoty, opravu a obnovu tkání!
 • Kombinace izolátů syrovátkových bílkovin (ISO97 a CFM90) zároveň s hydrolyzáty syrovátkových bílkovin - to jsou nejrychleji vstřebatelné zdroje.
 • Kaseinát vápenatý, izolát mléčné bílkoviny a micelární kasein - pozvolna se vstřebávající bílkoviny.
 • Izolát vaječné bílkoviny zároveň s izolátem bílkoviny ze žloutku - to jsou bílkoviny s nejvyšší biologickou hodnotou!

 

AMINO-G™ Glutamin Peptidová složka

Dodává špičkové složení enzymaticky modifikovaného peptidu navázaného na glutamin, který maximalizuje objem svalové buňky a zlepšuje regeneraci svalů.

 

CLEAN-CARB™ Pro-Glycogen složka

Směs sacharidů s nízkým glykemickým indexem spolu s Vextargem - největší částicí sacharidů nacházející se v takovémto druhu doplňku. Čím větší sacharidová částice, tím rychleji opouští žaludek a lépe doplňuje glykogenové zásoby - látku, která je hlavním zdrojem energie. Čím větší jsou zásoby glykogenu, tím intenzivnější může být trénink. Nikdo ještě nevymyslel větší částici sacharidů než Vextargo.

 

LIPOTHERMTM Sport Oil složka

Přináší jedinečnou kombinaci vysoce kvalitních tuků (včetně MCT, CLA a lněného oleje) na podporu růstu svalové hmoty, snižuje ukládání tuků a podporuje spalování tuků - vše současně.

 

INTRASORB-5™ Calorie Impact složka

Obsahuje mlezivo a Insula-Drive™ Complex (Cinnulin-PF® patentovaný vodní skořicový extrakt), který zvyšuje účinnost inzulínu a trávicího systému, čímž se zlepšuje příjem živin pro svalstvo.

 

mutant mass gainer pvl

 

Mutant Mass a jeho výhody

 • unikátní weight gainer
 • obsahuje 10 zdrojů bílkovin s různou dobou vstřebávání
 • obsahuje komplexní sacharidy a rychlou sacharidovou molekulu Vextargo
 • využívá látky zabraňující tvorbě podkožního tuku
 • podporuje absolutní růst svalové hmoty
 • má vynikající chuť

 

Složení

Kukuřičný škrob, maltodextrin, fruktóza, dextróza, kukuřice pevné látky, syrovátkový proteinový koncentrát a Protein Matrix (koncentrát mléčné bílkoviny, micelární kasein, syrovátkový proteinový izolát (BCAA peptidů, glutamin peptid, EAA), syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový izolát, syrovátkový proteinový hydrolyzát, kaseinát vápenatý, vaječný bílek Protein), odtučněná sója [vlákna zdroj], kakao, frakcionovaný kokosový olej [MCTS (Medium Chain Triglyceridy)], voskový ječmen, kukuřičný sirup pevné látky, lněné semeno prášek, glutamin peptidy (pšenice), kaseinát sodný, mléčný tuk pevných látek, guma guar, vanilin, inulin [vlákna zdroj z čekanky], práškový slunečnicový olej [doplňky CLA], colostrum, inositol, extrakt skořice, sukralóza (52MG/260 G), mono a diglyceridy hydrogenfosforečnan draselný, citrát draselný, sójový lecitin.

 

Dávkování

Smíchejte 1 dávku (4 odměrky -260 g) se 454 - 908 ml vody nebo mléka a užijte 2 až 3 krát denně. Doporučujeme užít jednu dávku ráno a druhou po tréninku. V netréninkový den užijte 1 dávku jako svačinu nebo podle potřeby.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda)1 dávka (260 g)% ODD*
Kalorie1060 kcal**
Bílkoviny52 g**
Sacharidy176 g**
z toho vláknina8 g**
z toho cukry34 g**
Tuky16 g**
z toho nasycené10 g**
trans tuky0,2 g**
Cholesterol50 mg**
Sodík320 mg**
Draslík1640 mg**
Vitamín A0 %**
Vitamín C0 %**
Vápník0 %**
Železo0 %**
Aminokyseliny obsažené v jedné dávce
Alanin2,3 g**
Arginin1,9 g**
Kyselina asparagová5,4 g**
Cystin1,0 g**
Glutamin a kyselina glutamová9,8 g**
Glycin1,4 g**
Histidin1,0 g**
Isoleucin3,0 g**
Leucin5,0 g**
Lysin4,1 g**
Metionin0,9 g**
Fenylalanin2,0 g**
Prolin3,2 g**
Serin2,7 g**
Treonin3,0 g**
Tryptofan0,8 g**
Tyrosin1,6 g**
Valin2,9 g**
*doporučená denní dávka
**denní dávka není stanovena
Recenze zákazníka

Gainer Mutant Mass - PVL

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Gainer Mutant Mass - PVL
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Gainer Mutant Mass - PVL

Napsat otázku
Napsat odpoveď