Testosterol 250 - Megabol

Výrobce: Megabol

Testosterol 250 je doplněk výživy pro sportovce s účinnými frakcemi rostlinných sterolů a dalších látek, které podporují rychlé dosažení vašich fitness cílů. Je to jeden z nejprodávanějších přírodních anabolizérů, který si oblíbili bodybuildeři po celém světě.

Testosterol 250 je přírodní anabolizér ideální jako doplněk výživy při budování svalové hmoty

Testosterol 250 je mimořádně silný anabolizér, se kterým dosáhnete svých fitness cílů rychle a jednoduše. Stačí vám kvalitní strava, dostatek bílkovin, pravidelný trénink a Testosterol 250, účinný stimulant sekrece testosteronu. Tato kombinace je ideální pro budování svalnaté postavy.

Testosterol 250 30 caps - Megabol

Přípravek obsahuje účinné frakce rostlinných sterolů, a tudíž chemických sloučenin odvozených od stearanu. Některé metabolity sterolů mohou v organismu napodobovat typické hormony a soupeřit s nimi o receptory v tělesných buňkách. To vede k modifikaci mnoha fyziologických funkcí. Společným výsledkem těchto procesů je regulace kvantitativních vztahů mezi 17-ketosteroidy, testosteronem, progesteronem, androsteronem a kortikosteroidy.

Testosterol 250 a jeho výhody

• je silný přírodní anabolizér
  • obsahuje frakce rostlinných sterolů
  • je vhodný doplněk výživy pro rychlé dosažení fitness cílů
  • jeden z nejprodávanějších anabolizérů na světě

Nežádoucí účinky

Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky během používání rostlinných sterolů.

Steroly 250 mg - sójový extrakt 255 mg, růžový extrakt 32 mg, švestkový extrakt s inulínem - pruni cum inulin 31 mg, protihrudkující činidla (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), obal kapsle - hovězí želatina.

Dávkujte 1 kapsli denně po snídani, nepřetržitě po dobu 45 dní. V případě, že jste pokročilý bodybuilder, nebo máte hmotnost vyšší než 85 kg, dávkování zdvojnásobte.

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Rostlinné steroly 250 mg
Inulin 15 mg
Fenolové glykosidy 1,75 mg
Flavonoidy 0,75 mg
Fitochinon 0,01 mg

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.

Hlavní kategorie Náhrada steroidů
Bez GMO ne
Vegetariánský ne
Veganský ne
Směs směs
Ostatní kategorie Anabolizéry a pre-workouty
Růst svalů

Recenze od zákazníků Testosterol 250 - Megabol
Prohlížíte si:Testosterol 250 - Megabol

Užívám 2 měsíce tahem společně s Biosterolem. 1+1 kapsle denně. Nejdříve jsem produkty užíval ráno po proteinu, který dávám cca 15 min po probuzení. Nepocítil jsem žádné stimulujicí účinky, nikdy. Což mě vedlo k nápadu, že je budu užívat před spaním, jako každý normální testosteron booster. Zde jsem začal pozorovat jeden pozitivní účinek. Spánek byl velice dobrý, hluboký a bez buzení. Pociťuji však jeden vedlejší účinek. Vylučuji tmavší a více zapáchajicí moč, čímž usuzuji, že to má asi nějaký vliv na ledviny (nejsem doktor). Hodně tedy dbám na pitný režim denně. Po dobrání současného balení produkty vysadím. Za poslední 2 měsíce jsem ale více vyrýsovaný. ... zobrazit všechno

Nejpřínosnější negativní recenze

Myslím, že když hodíte peníze do kanálu, tak vám to zvedne testosteron víc, než tento doplněk. Funguje ale v tak malé míře, že je to neznatelné. Využitelné možna tak pro někoho staršího, ale i tak s minimálním efektem.

30 kaps. 229 Kč 129 Kč
1. Otázka:
Kombinace
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné produkt kombinovat s ecdysterone děkuji za odpověď
Kombinace
Odpověď:
Doobrý den, ano, kombinace produktů je možná.

Viktória, team GymBeam
2. Otázka:
Překročení lhůty dávkování
Dobrý den,
jaké zdravotní problémy, či účinky by mohlo mít braní produktu Testosterol 250 - Megabol delší dobu než 45 dní (45 tablet)? Nebo nedodržení odstupu od dávkovací kůry (1 - 2 měsíce)?
respektive, je možné brát Testosterol 250 - Megabol delší dobu, bez zdravotních následků?
3. Otázka:
Lazzaro Jiří Teršíp
Ahoj, mám dotaz..
Je možné testasterol kombinovat s creatinem alkalin? díky.
Lazzaro Jiří Teršíp
Odpověď:
Dobrý den, kombinace je možná. Kreatin dávkujte po cvičení. Biosterol např. večer před spaním.

Paula, team GymBeam
4. Otázka:
Otazka
Dobry den,nikde sem nenašel odpověď zda kombinovat testosterol s kreatinem dekuji za odpověď
Otazka
Odpověď:
Dobrý den, kombinace testosterolu a kreatinu je možná.
5. Otázka:
Tribulus + pravděpodobné nebezpečí
Dobrý den , mám nějaké dotazy ohledně tohoto produktu(Testosterol) .
Vážím cca 87kg a mé dotazy jsou : Můžu Testosterol kombinovat s Tribulusem ? Je nějaké nebezpečí při užívání Testosterolu?(vedlejší účinky) A jaké je nejlepší dávkování pro mě?(kolik a kdy) Děkuji.
Tribulus + pravděpodobné nebezpečí
Odpověď:
Dobrý den, Testosterol je možné kombinovat s Tribulusem. Při užíváni Testosterolu nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Dávkování: Dávkujte 1 kapsli denně po snídani nepřetržitě 45 dnů. V případě, že jste pokročilý bodybuilder nebo máte hmotnost vyšší než 85 kg, dávkování zdvojnásobte.

Viktória, team GymBeam