Protein 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

Hodnocení:
92 % of 100
92 % (634)

Protein 100% Whey Gold Standard obsahuje funkční kombinaci syrovátkového izolátu, koncentrátu a hydrolyzátu. Má příznivé aminokyselinové spektrum, vyniká rychlou vstřebatelností a navíc se pyšní dokonale vybalancovanou chutí. To je jen několik z mnoha důvodů, proč patří mezi nejprodávanější proteiny na světě. 

Skladem
499 Kč

Protein 100% Whey Gold Standard obsahuje funkční kombinaci syrovátkového izolátu, koncentrátu a hydrolyzátu, skvěle chutná a navíc se i rychle vstřebává

Protein 100% Whey Gold Standard se řadí ke špičce ve své kategorii. I to je důvod, proč už několik let patří mezi nejprodávanější proteiny na světě. Jedná se o unikátní kombinaci několika typů syrovátkových bílkovin, díky čemuž má skvělé funkční vlastnosti. Pomáhá například udržet zdraví kostí a pracně vybudovanou svalovou hmotu. To oceníte zejména v případě, že se snažíte zhubnout a máte nižší energetický příjem. Stejně tak jsou bílkoviny důležité i pro silové sportovce, protože přispívají ke svalovému růstu. 

 

V tomto vícesložkovém proteinu má nejvyšší podíl syrovátkový izolát. Ten se získává ze syrovátkového koncentrátu pomocí dalšího stupně filtrace. Díky ní má protein ještě vyšší podíl bílkovin, a naopak obsahuje méně cukru a tuku. Stejně tak vyniká rychlou vstřebatelností (10 g bílkovin za hodinu). Svůj podíl má ve složení také syrovátkový koncentrát. Ten patří mezi nejpopulárnější druhy proteinu. Co se rychlosti vstřebávání týče, je na tom koncentrát podobně jako izolát. Rychleji se pak vstřebává jen obsažený syrovátkový hydrolyzát. Ten se vyrábí ze syrovátkového koncentrátu nebo izolátu prostřednictvím hydrolýzy. Díky ní vznikne protein, který je pro tělo dobře stravitelný a rychle využitelný. 

 

Velkou předností obsažených bílkovin je i jejich příznivé aminokyselinové spektrum. V jedné porci přirozeně obsahuje 5,5 g BCAA v čele s leucinem. Ten je považován za jednoho z hlavních spouštěčů anabolických dějů spjatých se syntézou svalových bílkovin (MPS - Muscle Protein Synthesis). S kombinací syrovátkového izolátu, koncentrátu a hydrolyzátu se vám tak do rukou dostává vysoce kvalitní a rychle vstřebatelný protein, který má nízký obsah cukru. Přesto si vás získá jak svou dokonalou chutí, tak i perfektně krémovou konzistencí. Sportovci si ho s oblibou vychutnávají jako potréninkový nápoj, který pomáhá s regenerací mikrotraumat ve svalových vláknech. Stejně tak se ale neztratí jako surovina v kuchyni. Můžete ho totiž přidat také do smoothies, oblíbených kaší, dezertů a dalších pokrmů, u kterých chcete snadno navýšit podíl bílkovin. 

 

Nezáleží na tom, jestli je vaším cílem nabírání svalové hmoty, hubnutí nebo udržování tělesné hmotnosti. Ve všech případech je potřeba mít ve stravě dostatek bílkovin. Oceňovaný protein Whey Gold Standard vám s tím snadno pomůže. Je dostupný v několika lahodných příchutích, které si vás získají také svým nízkým podílem cukru, dobrou rozpustností a rychlou vstřebatelností.  

 

Protein 100% Whey Gold Standard a jeho výhody

 • patří mezi špičku ve své kategorii
 • řadí se mezi celosvětově nejprodávanější proteiny
 • jde o kombinaci syrovátkového izolátu, koncentrátu a hydrolyzátu
 • má nízký obsah cukru
 • je testován na zakázané látky
 • přispívá k udržení svalové hmoty a zdravých kostí
 • přispívá k růstu svalové hmoty
 • v závislosti na příchuti má až 80% podíl bílkovin vysoké biologické hodnoty
 • vyniká rychlou vstřebatelností
 • je ideální při hubnutí i nabírání svalové hmoty
 • vhodný pro přípravu lahodného potréninkového nápoje
 • skvěle se hodí do kaší, smoothies i dezertů

 

Složení

příchuť dvojitá bohatá čokoláda: Směs syrovátkových proteinů (93 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aromata, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný).

příchuť vanilková zmrzlina: Směs syrovátkových proteinů (98 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aromata [mléko], zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza), barvivo (kurkumin). 

příchuť jahoda: Směs syrovátkových proteinů (98 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aromata, sladidla (sukralóza, acesulfam draselný), zahušťovadlo (xanthanová guma), barvivo (řepa červená).

příchuť mimořádně mléčná čokoláda: Směs syrovátkových proteinů (91 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aromata, chlorid sodný, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza).

příchuť francouzský vanilkový krém: Směs syrovátkových proteinů (98 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aromata, chlorid sodný, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza), barvivo (kurkumin).

příchuť cookies & krém: Směs syrovátkových proteinů (91 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aromata [mléko], drcené sušenky (3,2 %) (pšeničná mouka [lepek], cukr, rostlinné tuky: palmový, řepkový; kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, chlorid sodný), zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza).

příchuť banánový krém: Směs syrovátkových proteinů (98 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aromata [mléko], barvivo (kurkumin), zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný).

příchuť čokoláda arašídové máslo: Směs syrovátkových proteinů (91 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aromata, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, chlorid sodný, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný).

příchuť čokoláda máta: Směs syrovátkových proteinů (93 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aromata, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný).

příchuť bílá čokoláda malina: Směs syrovátkových proteinů (98 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), mrazem sušené kousky malin (1,3 %), aroma, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný).

příchuť čokoláda lískový oříšek: Směs syrovátkových proteinů (91 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aromata [mléko], chlorid sodný, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný). 

příchuť bílá čokoláda: Směs syrovátkových proteinů (97 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aromata [mléko], zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza).

příchuť karamelový fondán: Směs syrovátkových proteinů (93 %) [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aromata, chlorid sodný, zahušťovadlo (xanthan), sladidla (sukralóza, acesulfam K).

bez příchutě: proteinová směs [mléko] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin). 

 

Dávkování

Rozmíchejte jednu odměrku (31 g) směsi ve 180-240 ml vody nebo v nízkotučném mléce. Doporučená denní dávka je 3krát denně, a to ráno, po tréninku a před spaním.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť dvojitá bohatá čokoláda) 1 dávka (31 g)
Energetická hodnota 485 kJ / 116 kcal
Tuky 1,4 g
- z toho nasycené tuky 0,5 g
Sacharidy 1,3 g
- z toho cukry 0,7 g
Vláknina 0,7 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,11 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť vanilková zmrzlina) 1 dávka (31 g)
Energetická hodnota 475 kJ / 113 kcal
Tuky 1,3 g
- z toho nasycené tuky 0,4 g
Sacharidy 1,4 g
- z toho cukry 0,7 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,06 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť jahoda) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 474 kJ / 113 kcal
Tuky 1,3 g
- z toho nasycené tuky 0,4 g
Sacharidy 1,4 g
- z toho cukry 0,7 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,06 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť mimořádně mléčná čokoláda) 1 dávka (32 g)
Energetická hodnota 498 kJ / 119 kcal
Tuky 1,5 g
- z toho nasycené tuky 0,5 g
Sacharidy 1,5 g
- z toho cukry 0,7 g
Vláknina 0,8 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,14 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť francouzský vanilkový krém) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 473 kJ / 113 kcal
Tuky 1,3 g
- z toho nasycené tuky 0,4 g
Sacharidy 1,3 g
- z toho cukry 0,7 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,14 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť cookies & krém) 1 dávka (32 g)
Energetická hodnota 503 kJ / 120 kcal
Tuky 1,4 g
- z toho nasycené tuky 0,5 g
Sacharidy 2,8 g
- z toho cukry 1 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,08 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť banánový krém) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 473 kJ / 113 kcal
Tuky 1,3 g
- z toho nasycené tuky 0,4 g
Sacharidy 1,3 g
- z toho cukry 0,7 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,06 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda arašídové máslo) 1 dávka (32 g)
Energetická hodnota 495 kJ / 118 kcal
Tuky 1,4 g
- z toho nasycené tuky 0,5 g
Sacharidy 2,1 g
- z toho cukry 0,7 g
Vláknina 0,5 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,4 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda máta) 1 dávka (31 g)
Energetická hodnota 484 kJ / 116 kcal
Tuky 1,4 g
- z toho nasycené tuky 0,5 g
Sacharidy 1,3 g
- z toho cukry 0,8 g
Vláknina 0,7 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,06 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť bílá čokoláda malina) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 473 kJ / 113 kcal
Tuky 1,3 g
- z toho nasycené tuky 0,4 g
Sacharidy 1,2 g
- z toho cukry 0,8 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,06 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda lískový oříšek) 1 dávka (32 g)
Energetická hodnota 492 kJ / 118 kcal
Tuky 1,4 g
- z toho nasycené tuky 0,5 g
Sacharidy 1,6 g
- z toho cukry 0,9 g
Vláknina 0,6 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,17 g

 

Nutriční hodnoty (příchuť bílá čokoláda) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 474 kJ / 113 kcal
Tuky 1,2 g
- z toho nasycené tuky 0,4 g
Sacharidy 1,5 g
- z toho cukry 0,7 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,06 g

 

Nutričné hodnoty (příchuť karamelový fondán) 1 dávka (31 g)
Energetická hodnota 481 kJ / 115 kcal
Tuky 1,4 g
- z toho nasycené tuky 0,5 g
Sacharidy 1,2 g
- z toho cukry 0,7 g
Vláknina 0,7 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,12 g

 

Nutriční hodnoty (bez příchutě) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 468 kJ / 112 kcal
Tuky 1,1 g
- z toho nasycené tuky 0,4 g
Sacharidy 0,9 g
- z toho cukry 0,7 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,15 g

 

Upozornění

Alergeny jsou vyznačeny tučným písmem ve složení. Může obsahovat lepek, vejce, ořechy a arašídy. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Detail produktu
Vyrobeno v EU
Bez plastových obalů ne
Výška 26.00 cm
Šířka 21.00 cm
Délka 21.00 cm
Brutto váha 2.53 Kg
Skupina příchutí ovoce
Počet kusů v balení 4 ks
Počet kusů na paletě 96 ks
Netto váha 2.27 Kg
HS kod 21061080: -- Ostatné
EAN 5060469989082
Bez umělých sladidel ne
Distributor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Bez GMO ano
Metoda zpracování bílkovin různá zpracování
Zdroj bílkovin syrovátka
BIO ne
Bezlepkový ne
Bez laktózy ne
Vegetariánský ne
Veganský ne
Směs směs
Forma prášková
Právní kategorie produktu Potraviny pro zvláštní výživu
Hlavní kategorie Vícesložkové syrovátkové proteiny
Ostatní kategorie Proteiny
Proteiny na růst svalů
Syrovátkový whey protein
Dárky
Dárky pro ni
Dárky pro něho
Budování svalové hmoty

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Protein 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition
Napište svou recenzi

Příchuť

Prohlížíte si:Protein 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition
Vaše hodnocení

Globální hodnocení produktu

92 %
92 %
Průměr ze 634 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení ověřených zákazníků

97 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

100 %
Výborný protein, jsou vidět nějaké ty změny na svalstvu a váze (jdou rychle dolů kila) Před objednáváním jsem přečetl recenze na tento protein, prý je jeden z nejlepších na trhu, tak proč ne. Recenze nelhaly, účel plní velmi dobře. Hnusná chuť vanilky, pokud to pijete s vodou, po 2-3 locích vám z toho jde na zvracení, nikdy víc, když už tak s nízkotučným mlékem.

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Nejpřínosnější negativní recenze

20 %
Jak uz bylo x pripomenuto made in USA je v tomto velke - . Co se tyce hormonu a take i skandalu co se tyce velkochovu krav. Zvazuji prejit na znacku WEIDER, je to prece jen nemecka kvalita, mel jsem od nich kasein a nemuzu ho vynachvalit.

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Balení (g) Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
2270 g banánový krém
(32) 
83%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g karamelový fondán
(17) 
87%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g čokoláda lískový oříšek
(32) 
95%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g čokoláda máta
(15) 
85%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g čokoláda arašidové máslo
(20) 
90%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g cookies & krém
(32) 
87%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g dvojitá bohatá čokoláda
(94) 
94%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g lahodná jahoda
(28) 
91%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g mimořádně mléčná čokoláda
(44) 
95%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g francouzský vanilkový krém
(33) 
93%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g bez příchuti
(16) 
89%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g vanilková zmrzlina
(43) 
94%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
2270 g bílá čokoláda malina
(24) 
87%
2199  Kč 1599  Kč
skladem
450 g dvojitá bohatá čokoláda
(94) 
94%
659 Kč 499 Kč
skladem
450 g jahoda
(28) 
91%
659 Kč 499 Kč
skladem
450 g vanilková zmrzlina
(43) 
94%
659 Kč 499 Kč
skladem
4540 g dvojitá bohatá čokoláda
(94) 
94%
4799  Kč 3499  Kč
není skladem
Očekáváme 10. 2. 2023
4540 g lahodná jahoda
(28) 
91%
4799  Kč 3499  Kč
není skladem
Očekáváme 10. 2. 2023
4540 g vanilková zmrzlina
(43) 
94%
4799  Kč 3499  Kč
není skladem
Očekáváme 10. 2. 2023
910 g banánový krém
(32) 
83%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g čokoláda lískový oříšek
(32) 
95%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g čokoláda máta
(15) 
85%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g čokoláda arašidové máslo
(20) 
90%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g cookies & krém
(32) 
87%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g dvojitá bohatá čokoláda
(94) 
94%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g mimořádně mléčná čokoláda
(44) 
95%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g francouzský vanilkový krém
(33) 
93%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g jahoda
(28) 
91%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g bez příchuti
(16) 
89%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g vanilková zmrzlina
(43) 
94%
1199  Kč 859 Kč
skladem
910 g bílá čokoláda malina
(24) 
87%
1199  Kč 859 Kč
skladem
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď
1. Otázka:
vhodnost produktu
vhodnost produktu
Dobrý den, chci se zeptat, zda je tento produkt vhodný pro 15-ti letého chlapce. Děkuji Mazalová
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
vhodnost produktu
Odpověď:
Dobrý den, ano produkt je vhodný, jedná se o čistý protein bez nabuzujících či jiných přídatných látek.

Miroslava, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
2. Otázka:
Věková hranice
Věková hranice
Dobrý den,
Je tento produkt vhodný i pro 14-letého chlapce a to i při dávkování 3x denně?
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Věková hranice
Odpověď:
Dobrý den, doplňky výživy doporučujeme až od 18 let. V opačném případě se můžete obrátit na svého lékaře, trenéra nebo výživového poradce.

Soňa, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
3. Otázka:
Tepelná úprava
Tepelná úprava
Chcela by som sa opýtať, či tento protein je vhodný na tepelnú úpravu napríklad do palaciniek, pudingu alebo varenej ovsenej kaše. Dakujem
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Tepelná úprava
Odpověď:
Dobrý den, ano, je.

Iva, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
4. Otázka:
davkovani
davkovani
Dobrý den, rád bych se zeptal, jake je dávkování denně... a nedostal jsem odměrku, jak je na krabici psáno :((
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
davkovani
Odpověď:
Dobrý den, rozmíchejte jednu odměrku (31 g) směsi ve 180-240 ml vody nebo v nízkotučném mléce. Doporučená denní dávka je 3krát denně, a to ráno, po tréninku a před spaním.
Je pro Vás táto otázka užitečná?
5. Otázka:
Příchuť
Příchuť
Dobrý den , rád by jsem se zeptal jakou příchuť by jste mi doporučili , vanilka jsem četl že není moc dobrá ale extreme double chocolate Prý ano , bohužel nejsem moc příznivcem chuť čokolády , můžete mi doporučit jinou příchuť, děkuji
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Příchuť
Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za dotaz, záleží však na Vaší chuťové preferenci - všechny jsou vysoce kvalitní a chutné. Klasickou příchutí je například cookie&cream.

Miroslava, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?

Položky 1 až 5 z celkem 17

Stránka