Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Aminokyseliny AminoMax 8000 350 tab - Gaspari

Výrobce: Gaspari

AminoMax 8000 jsou aminokyseliny ve formě hydrolyzátu a volných aminokyselin L-Leucin a Taurin. 1 dávka obsahuje až 8.000 mg aminokyselin, které přispívají k regeneraci svalů, zvyšují produkci růstových hormonů, podporují spalování tuků a zlepšují výkonnost. Produkt je vhodný pro všechny sportovce, kteří preferují rychlou obnovu a jejich cílem je maximálně podpořit růst svalové hmoty.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 736 Kč

AminoMax 8000: aminokyseliny ve formě hydrolyzátu obohacené o volné aminokyseliny L-leucin a Taurin

Aminokyseliny AminoMax 8000 dodávají klíčové aminokyseliny ve formě hydrolyzátu ze syrovátkové bílkoviny a volných aminokyselin L-Leucin a Taurin. Jedna dávka produktu obsahuje až 8.000 mg aminokyselin, připravených k zabudování do vaší svalové hmoty. Směs je určena pro ty, kteří jsou nároční na svou doplňkovou výživu, požadují rychlou obnovu tréninkem, nebo dietou poškozených svalových buněk, případně jejich cílem je maximálně podpořit růst brutálně masivní svalové hmoty. Tento jedinečný produkt poskytuje svým uživatelům vysoce účinné a biologický dostupné látky, které poskytují široké spektrum stavebních bloků potřebných při růstu svalstva.

 

amino 8000

 

L-Leucin je aminokyselina, kterou si tělo nedokáže vyrobit samo, a proto musí být dodávána externě. Přispívá k regeneraci svalů, reguluje hladinu cukru v krvi, zvyšuje produkci růstových hormonů a pomáhá spalovat nitrobřišní tuk. L-Leucin je jedna z BCAA aminokyselin a je považována za nejdůležitější aminokyselinu při prevenci úbytku svalové hmoty, protože se rozloží a přemění na glukózu rychleji než jiné aminokyseliny - zvýšené množství glukózy zabraňují tělu využívat stávající svaly na energii.

 

L-Taurin je důležitá součást žlučových kyselin, které jsou používány při absorpci tuků. Také pomáhá regulovat srdeční tep, udržuje stabilitu buněčných membrán a reguluje činnost mozkových buněk. L-Taurin může také zvýšit účinek inzulínu, zlepšuje glukózové tolerance a zvyšuje antioxidační působení klasických látek s tímto účinkem, důležitých při zvyšování podílu svalové hmoty. Velké množství L-Taurinu se také nachází v kosterním svalu, kde hraje zásadní roli při snižování poškození svalů po intenzivním cvičení a zlepšuje výkonnosti.

 

amino 8000

 

AminoMax 8000 a jejich výhody

  • aminokyseliny z kvalitních zdrojů
  • 91 % hydrolyzovaný syrovátkový protein z laktalbuminu
  • obohacený o extra L-leucin a L-taurin
  • podporuje zvýšení velikosti, síly a vytrvalosti
  • 8 gramů aminokyselin na jednu porci
  • super rychlé vstřebání za super rychlé dodání do svalů
  • přispívá k regeneraci
  • zvyšuje produkci růstových hormonů
  • pomáhá spalovat nitrobřišní tuk

 

Dávkování

Užívejte 4 tablety před tréninkem a pak další 4 tablety po tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (4 tablety)
Kalorie 32 kcal
Bílkoviny 8 g
Směs bílkovín
syrovátkový koncentrát, micelární kasein, syrovátkový hydrolyzát), taurin, kreatin monohydrát, glutamin, směs BCAA (leucin, isoleucin, valin)

 

Ostatní složky

Povrchová vrstva (dextrin, dextróza monohydrát, sójový lecitin, sodná sůl karboxymethylcelulosy, citrát sodný), kyselina stearová, stearan hořečnatý, oxid křemičitý. 

 

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Recenze zákazníka

Aminokyseliny AminoMax 8000 350 tab - Gaspari

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Aminokyseliny AminoMax 8000 350 tab - Gaspari
Vaše hodnocení
Bez plastových obalů
ne
Bez umělých sladidel
ano
EAN
646511006997
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Aminokyseliny AminoMax 8000 350 tab - Gaspari

Napsat otázku
Napsat odpoveď