Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Bandáže na kolena Red Line - Harbinger

Výrobce: Harbinger

Bandáže na kolena Red Line jsou klasické omotávací bandáže, které slouží na zpevnění fixaci kolen během tréninků. Díky délce až 198 cm bandáž dokonale obepne vaše koleno, přičemž ji můžete jednoduše přizpůsobit vašim požadavkům. Elastický, ale zároveň odolný materiál zajišťuje při cvičení komfort a bezpečnost v jednom. Bandáž je vhodná na trénink s těžkými váhami, crossfit či powerlifting.

Není skladem
Předpokládaná cena 779 Kč

Bandáže na kolena Red Line - odolné omotávací bandáže z elastického materiálu pro ochranu, zpevnění a fixaci kolen při tréninku

Bandáže na kolena Red Line patří k praktickému fitness příslušenství, pomocí kterého zpevníte, ochráníte a zafixujete kolena při cvičení. Tyto klasické omotávací bandáže mají délku až 198 cm, díky čemuž výborně obepnou vaše koleno a vy je zároveň můžete jednoduše přizpůsobit vašim požadavkům. Bezpečnost komfort zaručuje během tréninku elastický, ale vysoce odolný materiál. Bandáže jsou ideální pomůckou na trénink cviků s těžkými váhami, powerlifting či crossfit. Délka bandáže je 198 cm. V balení se nachází 2 bandáže.

     

Bandáže na kolená Red Line - Harbinger

Recenze zákazníka

Bandáže na kolena Red Line - Harbinger

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Bandáže na kolena Red Line - Harbinger
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právní kategorie produktu
příslušenství
EAN
3700006361194
Počet kusů na paletě
1 ks
Počet kusů v balení
1 ks
Brutto váha
0.50 Kg
Délka
27.00 cm
Šířka
16.00 cm
Výška
4.00 cm
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Bandáže na kolena Red Line - Harbinger

Napsat otázku
Napsat odpoveď