Batoh Stellar Black - STRIX

Výrobce: STRIX

Batoh Stellar je ultimátní batoh pro každého, kdo hledá nekompromisní řešení na cesty, do práce, školy či do fitka. Potěší velkorysým úložným prostorem s kapsou na 16" laptop a ultra moderním nadčasovým designem. Je vyrobený z polyesteru, který mu zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. K ní přispívá i voděodolný obal fungující jako plášť na ochranu před deštěm a sněhem.

1149  Kč

Backpack Stellar - funkční batoh s ultra moderním designem a voděodolnou ochranou v podobě pláště, který udrží vaše věci suché i při dešti či sněhu

Backpack Stellar je prvotřídní batoh, který ocení každý, kdo hledá nekompromisní řešení na cesty, do práce, školy či fitka. Pyšní se ultra moderním nadčasovým designem, který zdobí různé vychytané nápisy a loga prémiové značky STRIX, což mu přidává na jedinečnosti. Potěší také i velkorysým úložným prostorem a samostatnou kapsou na 16" laptop. Je vyrobený z polyesteru, který mu zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. K ní přispívá i voděodolný obal fungující jako plášť pro spolehlivou ochranu vašich věcí před deštěm a sněhem. Backpack Stellar vás tak podrží za každého počasí a uschová vaše cennosti v suchu. Navíc se může chlubit větráním ve spodní části, což se hodí zejména v případě, že si v něm nosíte věci z fitka.

Batoh Stellar Black - STRIX

Vnitřní část chrání bezpečné zipy a povrch pokrývá bohatá nabídka kapes a kapsiček různých velikostí. Navíc je lehký a velmi pohodlný na nošení. Vděčí za to nastavitelným popruhům, ale i dokonalému anatomickému tvarování s vyztuženými zády. Svůj podíl na komfortu během nošení má i síťovaná vnitřní část, která se postará o spolehlivé odvětrání zad. Backpack Stellar je také vybavený popruhy na připevnění karimatky, což se hodí, když se chystáte spát v přírodě nebo na lekci jógy. Jedná se tedy o ultimátní batoh, který by neměl chybět ve výbavě žádného nomáda. Určitě ho však využijí i studenti, kteří potřebují prostor na skripta, sportovci chystající se do fitka, manažeři nebo fanoušci turistiky. Zařaďte se mezi elitu okolo značky STRIX a projevte naplno svou lásku k aktivnímu životnímu stylu.

Batoh Stellar Black

Backpack Stellar a jeho výhody

• je prvotřídní batoh s ultra moderním nadčasovým designem
  • hodí se na cesty, do školy, práce či fitka