Batoh UA Loudon Grey - Under Armour

0% (0)
Výrobce: Under Armour

Batoh UA Loudon je praktický batoh s moderním designem, který díky technologii UA Storm udrží vaše věci v suchu. Má nastavitelné popruhy pro maximálně pohodlné nošení a několik úložných prostorů. Pyšní se samostatnou kapsou na lahev a také velkým pouzdrem na 15” laptop s měkkou podšívkou. Díky tomu jde o ideální kousek vhodný do školy či práce, ale také do fitka, na turistiku a různé výlety.

Batoh UA Loudon - praktický batoh s moderním designem, technologií UA Storm a pouzdrem na 15” laptop

Batoh UA Loudon patří mezi univerzální praktické batohy s moderním designem. Ocení ho každý, kdo chce mít své věci na cestách bezpečně uložené. Nabízí dostatečný úložný prostor s objemem 25,5 litru a několik samostatných kapes. Zároveň se pyšní technologií UA Storm, díky které odolá přírodním živlům a udrží vaše věci v suchu. Je tak vhodný do každého počasí, ať už prší, sněží nebo fouká vítr. Zároveň klade důraz na pohodlné nošení, o které se postarají nastavitelné popruhy. V případě, že se ho rozhodnete někde zavěsit, určitě oceníte žakárový popruh na horní straně. Je vyroben z pečlivě utkané textury, působí trendově a pyšní se vysokou odolností. Žakárové popruhy se navíc nikdy nedeformují, nenatahují a drží svůj tvar i kvalitu.

Batoh je samozřejmě bohatý i na své úložné možnosti. Má jeden hlavní úložný prostor na zip, který zároveň ukrývá pouzdro s měkkou podšívkou na 15” laptop stejné velikosti. Kromě toho má tento batoh i střední kapsu ideální na lahev s vodou, díky které budete mít svůj pitný režim pod kontrolou i na cestách. Zapomenout nesmíme ani na velkou přední kapsu se zipem, ideální na různé cennosti jako peněženka, mobil či jiná elektronika. Batoh UA Loudon je tak skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický univerzální batoh do školy, práce, fitka, na výlety, cyklistiku, turistiku či různé další nomádské aktivity.

Batoh UA Loudon a jeho výhody

• praktický batoh na sport i volný čas
  • má technologii UA Storm, díky které odolá nepřízni počasí
  • nabízí dostatek úložného prostoru s objemem 25,5 l