Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA 454 g - Megabol

Výrobce: Megabol
Hodnocení:
60 %

BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), které jsou základní stavební látkou svalové hmoty, mají anabolický efekt a urychlují svalovou regeneraci. Jsou v poměru 2:1:1, takže mají velký anabolický potenciál. Zvyšují sílu, stimulují růst svalů, zabraňují jejich redukci a urychlují regeneraci.

Není skladem
Předpokládaná cena 420 Kč

BCAA aminokyseliny v poměru 2:1:1 obohacené o přírodní a pokrokové látky

BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), které jsou základní stavební látkou svalové hmoty, mají anabolický efekt a urychlují svalovou regeneraci. 2:1:1 AAR (Advanced Amino Ratio) je jedinečný poměr tří nejdůležitějších aminokyselin, L-leucinu, L-valinu, L-isoleucinu, vytvořený odborníky ve sportovní výživě. Precizní zvýšený podíl L-leucinu je nejnovějším trendem v BCAA suplementaci, když se zjistilo, že L-leucin má největší anabolický potenciál, vybírat z těchto tří aminokyselin.

 

bcaa megabol

 

9-OXO je odpovědí na aktuální zakázané prohormony. Obsahuje stigmasterin a brassicasterol, který je také znám jako ergosta-5,22-dien-3β-ol, získané z přírodních zdrojů. Jen přírodní a pokrokové látky vám mohou pomoci, aniž by došlo k poškození organismu. DMT (Dry Micro-homogenizuje Technology) je nejnovější technologie vyvinutá s cílem vytvořit aminokyselinový výživový doplněk v dokonalé formě. DMT TM dělá z Infinity BCAA ten nejkvalitnější a nejvyspělejší výrobek na trhu. Vysoce homogenizované a precizně vybírané ingredience, vysoký anabolický potenciál a dokonalá chuť, dělají z Infinity BCAA bezkonkurenční produkt na trhu.

 

BCAA a jejich výhody

  • zvyšují sílu
  • stimulují růst svalů
  • zabraňují redukci svalů
  • urychlují regeneraci

 

Složení

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), 9-OXOTM (stigmasterin, ergosta-5,22-dien-3β-ol z výtěžku sóji), aroma, kyselina jablečná - regulátor kyselosti, acesulfam K, sacharin sodný, cyklaman sodný, sacharin sodný, E102- tatrazin.

 

Dávkování

Jednu plnou odměrku (10,5g) rozmíchejte ve 200ml studené vody. Používejte 1-2 dávky denně, jednu před tréninkem, druhou před libovolným jídlem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (10,5 g)
BCAA c poměru 2:1:16300 mg
9-OXO30 mg
Recenze zákazníka

BCAA 454 g - Megabol

Napište svou recenzi
Prohlížite si:BCAA 454 g - Megabol
Vaše hodnocení
štítky produktů
globální bestseller
Bez plastových obalů
ne
Skupina příchutí
přírodní
Výška
16.00 cm
Šířka
10.00 cm
Délka
10.00 cm
Brutto váha
0.52 Kg
Počet kusů v balení
12 ks
HS kod
21061080
EAN
184127454
Bez umělých sladidel
ne
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Bio
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Forma
práškový
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

BCAA 454 g - Megabol

Napsat otázku
Napsat odpoveď