Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA 454 g - Megabol

Výrobce: Megabol
Hodnocení:
60 %

BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), které jsou základní stavební látkou svalové hmoty, mají anabolický efekt a urychlují svalovou regeneraci. Jsou v poměru 2:1:1, takže mají velký anabolický potenciál. Zvyšují sílu, stimulují růst svalů, zabraňují jejich redukci a urychlují regeneraci.

Skladem
Akční cena   420 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

BCAA aminokyseliny v poměru 2:1:1 obohacené o přírodní a pokrokové látky

BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), které jsou základní stavební látkou svalové hmoty, mají anabolický efekt a urychlují svalovou regeneraci. 2:1:1 AAR (Advanced Amino Ratio) je jedinečný poměr tří nejdůležitějších aminokyselin, L-leucinu, L-valinu, L-isoleucinu, vytvořený odborníky ve sportovní výživě. Precizní zvýšený podíl L-leucinu je nejnovějším trendem v BCAA suplementaci, když se zjistilo, že L-leucin má největší anabolický potenciál, vybírat z těchto tří aminokyselin.

 

bcaa megabol

 

9-OXO je odpovědí na aktuální zakázané prohormony. Obsahuje stigmasterin a brassicasterol, který je také znám jako ergosta-5,22-dien-3β-ol, získané z přírodních zdrojů. Jen přírodní a pokrokové látky vám mohou pomoci, aniž by došlo k poškození organismu. DMT (Dry Micro-homogenizuje Technology) je nejnovější technologie vyvinutá s cílem vytvořit aminokyselinový výživový doplněk v dokonalé formě. DMT TM dělá z Infinity BCAA ten nejkvalitnější a nejvyspělejší výrobek na trhu. Vysoce homogenizované a precizně vybírané ingredience, vysoký anabolický potenciál a dokonalá chuť, dělají z Infinity BCAA bezkonkurenční produkt na trhu.

 

BCAA a jejich výhody

  • zvyšují sílu
  • stimulují růst svalů
  • zabraňují redukci svalů
  • urychlují regeneraci

 

Složení

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), 9-OXOTM (stigmasterin, ergosta-5,22-dien-3β-ol z výtěžku sóji), aroma, kyselina jablečná - regulátor kyselosti, acesulfam K, sacharin sodný, cyklaman sodný, sacharin sodný, E102- tatrazin.

 

Dávkování

Jednu plnou odměrku (10,5g) rozmíchejte ve 200ml studené vody. Používejte 1-2 dávky denně, jednu před tréninkem, druhou před libovolným jídlem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (10,5 g)
BCAA c poměru 2:1:16300 mg
9-OXO30 mg
Recenze zákazníka

BCAA 454 g - Megabol

Napište svou recenzi
Prohlížite si:BCAA 454 g - Megabol
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

BCAA 454 g - Megabol

Napsat otázku
Napsat odpoveď