Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA Xtra drink 250 ml - ActivLab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
88 %

BCAA Xtra drink je nápoj bohatý na BCAA, L-leucin, L-isoleucin, L-valin v poměru 2:1:1. Obsahuje až 4000 mg BCAA v jedné dávce. Nápoj urychluje regeneraci svalové hmoty, působí antikatabolicky a redukuje kyselinu mléčnou. Neobsahuje žádné sacharidy ani tuky.

Skladem
Akční cena   19 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

BCAA Xtra drink na doplnění BCAA v poměru 2:1:1

BCAA Xtra drink je pasterizovaný nápoj, který je zdrojem větvených aminokyselin BCAA, a to L-leucin, L-isoleucin, L-valin v poměru 2:1:1. Jedna dávka obsahuje až 4000 mg BCAA. BCAA tvoří přibližně 1/3 svalů a hrají důležitou roli při syntéze bílkovin. Působí antikatabolicky a pomáhají redukovat kyselinu mléčnou během fyzické zátěže. Jsou nezbytné pro růst svalů a urychlení regenerace. BCAA Xtra je ideální řešení pro lidi, které chtějí zvětšit svalovou hmotu a sílu bez nárůstu tukové tkáně.

 

Působení přípravku je dodatečně zesilováno L-glutaminem, který je aminokyselina důležitá pro biosyntézu bílkovin. Je doporučován pro výkonnostní i rekreační sportovce. Urychluje regeneraci organismu po výkonu a zabraňuje katabolismu. Navíc, neobsahuje žádné tuky ani sacharidy.

 

bcaa xtra drink

 

BCAA Xtra drink a jeho výhody

  • urychluje regeneraci
  • zabraňuje katabolismu
  • obsahuje až 4 g větvených aminokyselin leucin, isoleucin a valin
  • podporuje růst svalů
  • redukuje kyselinu mléčnou
  bcaa xtra drink

 

Složení

Voda, L-leucin, L-valin, L-isoleucin, regulátor kyselosti - kyselina citrónová, oxid uhličitý, aroma, sladidla - sukralosa, barvivo: beta-karoten.

 

Dávkování

Užívejte před, během nebo po tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (250 ml)
Kalorie11 kcal
BCAA4 g
 z toho L-leucin2000 mg
 z toho L-isoleucin1000 mg
 z toho L-valin1000 mg

 

Upozornění

Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny.

Skladujte na suchém místě, při teplotě od 10 ˚C do 25 ˚C, mimo dosah dětí, v dobře uzavřeném obalu. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Recenze zákazníka

BCAA Xtra drink 250 ml - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:BCAA Xtra drink 250 ml - ActivLab
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

BCAA Xtra drink 250 ml - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď