Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA Xtra Shot - ActivLab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
100 %

BCAA XTRA Shot je RTD nápoj s vysokou koncentrací aminokyselin s rozvětveným řetězcem - BCAA. Jedna dávka obsahuje až 4g BCAA v poměru 2:1:1, které mají   antikatabolický účinek a hrají důležitou roli při syntéze svalových bílkovin. V této kapalné formě jsou ještě lépe vstřebatelné. Produkt je ideální pro lidi, kteří chtějí zvýšit svalovou hmotu a sílu.

Skladem
Akční cena   29 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

BCAA Xtra Shot - aminokyseliny s rozvětveným řetězcem ve formě ready to drink nápoje s ještě lepší vstřebatelností

BCAA XTRA Shot je RTD nápoj s vysokou koncentrací aminokyselin s rozvětveným řetězcem - BCAA. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří zhruba 1/3 svalové hmoty, mají antikatabolický účinek a hrají důležitou roli při syntéze svalových bílkovin. Tělo si je neumí syntetizovat, a proto musí být dodány zvenčí s potravou. Kapalná forma urychluje jejich vstřebávání.

 

BCAA Xtra Shot Activlab

 

Activlab BCAA XTRA Shot je ideální pro lidi, kteří chtějí zvýšit svalovou hmotu a sílu, bez nárůstu tukové tkáně. Jedna porce (80 ml) BCAA XTRA může obsahovat až 4000 mg aminokyselin s rozvětveným řetězcem v poměru 2:1:1. Podporuje rozvoj síly a svalové hmoty při současném snížení tělesného tuku. Tento produkt je ideální pro lidi, kteří praktikují rekreační sporty a sportovce.

 

BCAA Xtra Shot a jeho výhody

  • skvělá forma v podobě shotu
  • rychlé zotavení
  • ideální poměr aminokyselin 2:1:1
  • každá porce obsahuje až 4000 mg BCAA

 

Složení

Voda, L-leucin, L-valin, L-isoleucin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, citrát draselný), aroma, sladidla (acesulfam K, sukralóza), konzervační činidla (sorban draselný, benzoát sodný), barvivo (beta karoten).

 

Dávkování

1 shot (80 ml), který může být použit jak před, tak i po cvičení. Před použitím doporučujeme protřepat.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 shot (80 ml)
L-leucin 2000 mg
L-isoleucin 1000 mg
L-valin 1000 mg

 

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doporučená denní dávka nesmí být překročena. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny. Skladujte na suchém místě, při teplotě od 10 °C do 25 °C, mimo dosah dětí, v dobře uzavřeném obalu. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Recenze zákazníka

BCAA Xtra Shot - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:BCAA Xtra Shot - ActivLab
Vaše hodnocení

Příchuť

Product detail
Brutto váha Kg
Netto váha Kg
výška cm
šířka cm
délka cm
EAN
HS Code
Kategorie
Otázky zákazníka

BCAA Xtra Shot - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď