Beta Fuel Gel + Nootropika - Science in Sport

Beta Fuel Gel + Nootropika je sportovní gel pro doplnění energie a povzbuzení mysli během náročných tréninků či závodů. Obsahuje totiž 40 g rychle stravitelných sacharidů, které jsou důležité pro udržení optimální intenzity výkonu. Kromě toho je obohacen o nootropika, která se obecně spojují s podporou mozkových funkcí, jako je bdělost nebo koncentrace. Je ideální pro běžce, cyklisty a další vytrvalce.

Beta Fuel Gel + Nootropika - sportovní gel, který dodá rychlou energii a povzbudí mysl během tréninku

Beta Fuel Gel + Nootropika představuje ideální řešení pro doplnění energie a mentální povzbuzení během tréninků či závodů. Obsahuje totiž funkční dávku 40 g sacharidů, které jsou nezbytné pro udržení optimální intenzity sportovního výkonu. Ve složení je najdete v podobě maltodextrinu a fruktózy, které jsou v ideálním poměru 1 : 0,8. Právě ten je zárukou vysoké využitelnosti v těle a rychlé stravitelnosti s minimálním zatížením trávicího traktu.

Tento produkt je obohacen také o populární nootropika, která se obecně spojují s podporou mozkových funkcí, jako je pozornost nebo reakční rychlost. Patří k nim například cognizin® citikolin a kofein, který je ceněný zejména pro podporu bdělosti a koncentrace. Ideálně funguje v kombinaci s obsaženým l-theaninem. Ten totiž pomáhá tlumit silný nástup účinku kofeinu, což se u citlivějších jedinců může projevit nervozitou a podrážděností. Povzbuzení duševních funkcí oceníte v zejména v těžkých a závěrečných fázích tréninků i závodů.

Beta Fuel Gel + Nootropika se ideálně hodí pro běžce, cyklisty a další vytrvalostní sportovce. Pro doplnění energie jej na dlouhém tréninku využijí také fotbalisté, hokejisté, basketbalisté a další týmový sportovci. V neposlední řadě je vhodný i na vysokohorské túry. Výhodou je také snadné užívání přímo z obalu, který se vám pohodlně vejde i do kapsy. Díky čistě rostlinnému složení je tento produkt vhodný i pro vegany. Navíc jistě oceníte i fakt, že produkty značky Science in Sport jsou pravidelně testovány, což zaručuje zachování nejvyšší kvality a maximální možnou čistotu produktu.

Beta Fuel Gel + Nootropika a jeho výhody

• sportovní gel s obsahem sacharidů a nootropik
  • je zdrojem rychlé energie
  • v jedné dávce má 40 g sacharidů
  • obsahuje optimální poměr maltodextrinu a fruktózy
  • je lehce stravitelný
  • obsahuje nootropika
  • má povzbuzující účinky
  • je ideální pro vytrvalostní sportovce
  • snadno se užívá
  • je vhodný pro vegany

Příchuť jablko: voda, maltodextrin ((z kukuřice) (29 %)), fruktóza (22 %), L-taurin, Cognizin® citikolin, bezvodý kofein, L-theanin, aroma, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, citrát sodný, kyselina jablečná), želírující látky (gellanová guma, xantanová guma), konzervační látky (benzoát sodný, sorban draselný), chlorid sodný.

Příchuť citrón-limetka: voda, maltodextrin ((z kukuřice) (29 %)), fruktóza (22 %), L-taurin, Cognizin® citikolin, bezvodý kofein, L-theanin, aroma, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, citrát sodný , kyselina jablečná), želírující látky (gellanová guma, xantanová guma), konzervační látky (benzoát sodný, sorban draselný), chlorid sodný.

Konzumujte přímo z obalu, maximálně jednu dávku denně.

Nutriční hodnoty (jablko, citrón-limetka) 1 dávka (60 ml)
Energetická hodnota 264 kJ / 159 kcal
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 40 g
   z toho cukry 19 g
Tuky 0 g
   z toho nasycené 0 g
Sůl 0,03 g
L-taurin 1000 mg
Cognizin® citikolin 250 mg
L-theanin 200 mg
Kofein 200 mg

Doplněk stravy pro sportovce. Není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotách do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Hlavní kategorie Zlepšení sportovního výkonu
Bezlepkový ne
Bez laktózy ne
Směs směs
Forma tekutá
Vyrobeno v Spojené království
HS kod 22029919: ---- Ostatné
Skupina příchutí ovoce
Bez umělých sladidel ne
Bez GMO ne
Ostatní kategorie Ostatní doplňky výživy
Ostatní speciální doplňky výživy
Energetické gely
Doplňky výživy podle cíle

Recenze od zákazníků Beta Fuel Gel + Nootropika - Science in Sport

Příchuť

Prohlížíte si:Beta Fuel Gel + Nootropika - Science in Sport

dávám tenhle fuel gel pokaždé před zápasem a nemůžu si stěžovat.

Balení (ml) Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
60 ml jablko