Brain Focus - OstroVit

0% (0)
Výrobce: OstroVit

Brain Focus je účinný doplněk pro zlepšení koncentrace . Obsahuje nootropika, o kterých je známo , že zlepšují soustředění a duševní výkonnost . Jeho součástí jsou také adaptogeny, což jsou látky, které tělu usnadňují adaptaci na stres a zvyšují tak odolnost. Brain Focus je tedy určen pro každého, kdo chce zbystřit své smysly v náročných situacích.

Dlouhodobě nedostupný

Brain Focus je účinný doplněk na podporu koncentrace s obsahem adaptogenů a nootropik

Brain Focus je jedním z doplňků stravy s příchutí čerstvého ovoce pro lidi, kteří chtějí podpořit svou koncentraci a duševní výkonnost. V jeho funkčních složkách najdete standardizovaný extrakt z ashwagandhy, známé také jako Withania somnifera . Jedná se o rostlinu obsahující aktivní složky, jako jsou withanolidy, alkaloidy a withaferin A. Řadí se mezi adaptogeny, tedy látku, kterou lze obecně spojovat s tím, že pomáhá lépe zvládat stres , snadněji se adaptuje a zvyšuje tak odolnost organismu. Je určena lidem, kteří čelí psychicky náročným situacím, stresu a tlaku, ať už v běžném životě nebo v práci. Mohou to být například manažeři, lékaři, právníci nebo studenti ve zkouškovém období.

Tento účinek zajišťuje cholin bitartrát, který zase patří mezi nootropika. Jde o látky, které jsou žádané pro zlepšení koncentrace a duševní výkonnosti . Samotný cholinbitartrát je důležitý pro syntézu acetylcholinu, nejdůležitějšího přenašeče nervových vzruchů v mozku. V důsledku toho je spojena s pozorností a tvorbou paměti . Účinné složky Brain Focus jsou obohaceny také o vitamíny B6 a B12, které se podílejí na řadě procesů v těle. Podporují například správné fungování nervového systému a psychiky, což je nezbytné pro koncentraci. Kromě toho mají pozitivní vliv na snížení vyčerpání a únavy , což je důležité zejména v náročných dnech.

Brain Focus a jeho výhody

• doplněk na podporu koncentrace a duševních funkcí
  • má svěží ovocnou příchuť
  • obsahuje ashwagandhu, jeden z adaptogenů spojených s lepším zvládáním stresu
  • obsahuje cholin, což je jedno z nootropik, které slouží ke zlepšení soustředění a duševní výkonnosti
  • obsahuje vitamíny B6 a B12
  • podporuje správnou činnost psychiky a nervového systému
  • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

Výživa 1 porce (10 g) % RDI*
Energetická hodnota 119 kJ / 28 kcal -
Tlustý 0 g -
- nasycené mastné kyseliny 0 g -
Uhlohydrát 6,9 g -
-cukr 1,5 g -
Protein 0 g -
Sůl 0 g -

Účinné látky 1 porce (10 g) % RDI*
Inositol 250 mg -
Cholin bitartrát 250 mg -
Extrakt z kořene Ashwagandha obsahující: 139 g -
- withanolidy (7,2 %) 10 g -
- alkaloidy (1%) 1,39 g -
- withaferin A (0,25 %) 0,35 g -
Vitamín B6 2,8 g 200
Vitamín B12 30 μg 1200

Doplněk stravy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Hlavní kategorie Vitamín B
Bezlepkový ne