Carb X - Applied Nutrition

Carb X je směs, která slouží jako rychlý zdroj energie, neboť je složená především ze sacharidů, konkrétně se jedná o vysoce rozvětvený cyklický dextrin. Velkým benefitem je, že neobsahuje žádný cukr. Ve složení najdete také AstraGin®, což je přírodní sloučenina, která se používá pro zlepšení absorpce živin a podporu zdraví střev.

Carb X - směs sacharidů a přírodních látek pro rychlé doplnění energie

Carb X je směs tvořená převážně vysoce rozvětveným cyklickým dextrinem. Jedná se o sacharid, který je schopný doplnit do těla potřebnou energii před cvičením, při něm nebo po náročném výkonu, a to dokonce bez obsahu cukru. Nejedná se však jen o sacharidovou směs. Ve složení najdete také 50 mg AstraGinu®, což je přírodní sloučenina, která se používá pro lepší vstřebávání živin a podporu zdraví střev

Směs je přizpůsobena tak, aby skvěle vyhovovala aktivním sportovcům, kteří potřebují rychle doplnit palivo do svého těla. Výhodou je, že neobsahuje žádné živočišné složky, takže ji mohou užívat i vegetariáni a vegani. Doplněk je navíc i bezlepkový.

Carb X a jeho výhody

• ve složení nenajdete cukr ani tuk
  • obsahuje vysoce rozvětvený cyklický dextrin
  • obsahuje AstraGin®, který se používá pro lepší vstřebávání živin a podporu zdraví střev
  • dodá energii před, při nebo po tréninku
  • je vhodný pro vegetariány, vegany i celiaky

Příchuť Fruit Burst: vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), přírodní aroma, sladidlo (sukralóza), AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), přírodní barvivo (červená řepa).

Příchuť Orange Burst: vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), přírodní aroma, sladidlo (sukralóza), AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), přírodní barviva (betakaroten, kurkumin).

Příchuť Unflavoured: vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus).

Rozmíchejte 1 odměrku (25 g) v 500 ml vody. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, zkonzumujte před, během nebo po cvičení.

Nutriční hodnoty1 dávka (25 g)
Energetická hodnota 407 kJ / 98 kcal
Tuky 0 g
z toho nasycené tuky 0 g
Sacharidy 24,95 g
z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g
AstraGin® 50 mg

Pokud jste mladší 18 let, jste těhotná nebo kojíte, pokud trpíte na jakékoliv zdravotní potíže nebo užíváte jakékoliv léky na předpis, před použitím tohoto produktu se poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Skladujte tento výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

EAN 5056555206362
Vyrobeno v Spojené království
Hlavní kategorie Rychlé sacharidy
Směs směs
Forma prášková
Skupina příchutí ovoce
HS kod 17023050: --- Vo forme bieleho kryštalického prášku, tiež aglomerované
Bez umělých sladidel ne
Ostatní kategorie Gainery a sacharidy

Recenze od zákazníků Carb X - Applied Nutrition

Příchuť

Prohlížíte si:Carb X - Applied Nutrition

Tento přípravek.. užívám pro doplnění energie během tréninku... dobře chutná..sice se pomalu rozpustí ale energie cítíte prakticky okamžitě.. dobré palivo,,????

Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
orange burst
(0)
není skladem
Očekáváme 18. 5. 2024
bez příchuti
(1)
fruit burst
(2)
1. Otázka:
Gramáž produktu
Dobrý den, buď jsem slepý nebo zde u produktu nemohu najít jaká je gramáž celého balení?
Děkuji Honza
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Gramáž produktu
Odpověď:
Dobrý deň, brutto váha produktu je 1.30 kg.

Sabína, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?