Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Carbosnack 50 g - Nutrend

Výrobce: Nutrend
Hodnocení:
100 %

Carbosnack je energetický gel na bázi jednoduchých a rychle vstřebatelných sacharidů pro rychlé a dlouhotrvající doplnění energie. Navíc je obohacen funkčními aminokyselinami - taurinem a glycinem. Carbosnack je určen pro okamžité řešení energetických krizí, pro dodání energie před nějakým náročným úsekem výkonu a pro náročné intenzivní výkony.

Skladem
Akční cena   29 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Carbosnack - energetický gel pro rychlé doplnění energie, který je obohacen o aminokyselinu Taurin a Glycin

Carbosnack je energetický gel na bázi jednoduchých a rychle vstřebatelných sacharidů pro rychlé doplnění energie. Produkt obsahuje glukózu (hroznový cukr - jednoduchý cukr), ale také maltodextrin (polysacharid), který se vyznačuje prodlouženou vstřebatelností. Tyto cukry vyžadují minimální zpracování v trávicím traktu (žádná glukóza) a jsou rychle vstřebány do krve. Díky této kombinaci vybraných druhů sacharidů je zaručena rychlá a dlouhotrvající funkčnost produktu.

 

Další velkou předností Carbosnacku je právě jeho pologel struktura, která zajišťuje optimální vstřebatelnost a maximální rychlé dodání energie. Produkt je obohacen dvěma funkčními aminokyselinami - taurinem a glycinem. Taurin pozitivně ovlivňuje činnost mozku v situacích energetického vyčerpání a nervosvalový přenos. Glycin je aminokyselina podílející se na produkci energie, protože slouží k produkci kreatinu v organismu.

 

Carbosnack nutrend - gel

 

Carbosnack je tedy energetický gel určený pro okamžité řešení energetických krizí, pro dodání energie před nějakým náročným úsekem výkonu a pro náročné intenzivní výkony, kdy je třeba maximálně podpořit příjem energie, která je okamžitě využita na svalovou práci.

 

Carbosnack a jeho výhody

  • rychlé doplnění energie před, v průběhu i po výkonu
  • řešení energetické krize v průběhu fyzické zátěže
  • podpora výkonu před náročnými úseky tratě
  • podpora psychické výkonnosti v případech velké únavy

 

Složení

Příchuť borůvka: 49% maltodextrin, voda, 15% fruktóza, citronan sodný, regulátor kyselosti kyselina citrónová, Glukuronolakton, beta-alanin, regulátor kyselosti kyselina vinná, chlorid sodný, cholin chlorid, konzervant benzoan sodný, aroma, konzervant kyselina sorbová, nikotinamid, sladidlo steviol-glykosidy.

Příchuť citron: 49% maltodextrin, voda, 15% fruktóza, citronan sodný, regulátor kyselosti kyselina citrónová, Glukuronolakton, beta-alanin, regulátor kyselosti kyselina vinná, chlorid sodný, cholin chlorid, konzervant benzoan sodný, aroma, konzervant kyselina sorbová, nikotinamid, sladidlo steviol-glykosidy.

Příchuť meruňka: 49% maltodextrin, voda, 15% fruktóza, citronan sodný, regulátor kyselosti kyselina citrónová, Glukuronolakton, beta-alanin, regulátor kyselosti kyselina vinná, chlorid sodný, cholin chlorid, aroma, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, nikotinamid, sladidlo steviol-glykosidy.

Příchuť zelené jablko: 49% maltodextrin, voda, 15% fruktóza, citronan sodný, regulátor kyselosti kyselina citrónová, Glukuronolakton, beta-alanin, regulátor kyselosti kyselina vinná, chlorid sodný, cholin chlorid, aroma, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, nikotinamid, sladidlo steviol-glykosidy.

 

Dávkování

Konzumujte v průběhu výkonu, zapijte dostatečným množstvím vody. Maximálně 4 za den.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (50 g)
Kalorie 126 kcal
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 30,9 g
   z toho cukry 9,3 g
Tuky 0 g
   z toho nasycené tuky 0 g
Sůl 0,4 g
Cholin 50 mg
Beta alanin 200 mg
Glukuronolakton 250 mg
Sodik 150 mg
Chloridy 84 mg
Niacín 4 mg

 

Upozornenie

Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním.

Recenze zákazníka

Carbosnack 50 g - Nutrend

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Carbosnack 50 g - Nutrend
Vaše hodnocení

Příchuť

Product detail
Brutto váha Kg
Netto váha Kg
výška cm
šířka cm
délka cm
EAN
HS Code
Kategorie
Otázky zákazníka

Carbosnack 50 g - Nutrend

Napsat otázku
Napsat odpoveď