Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cell Tech Performance Series - MuscleTech

Výrobce: muscletech
Hodnocení:
84 %

Cell-Tech je kreatin na nabírání hmoty a zvyšování síly, při kterém je vědecky dokázáno, že reálné funguje. Dvě odměrky tohoto kreatinu obsahují až 7 g certifikovaného kreatin monohydrátu a 3 g kreatinu HCl. Doporučuje se všem, kteří chtějí nabrat na hmotnosti, svalové hmotě a zvýšit sílu.

Skladem
Akční cena   499 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Cell-Tech na nabírání hmoty a zvyšování síly

Cell-Tech je kreatinový produkt, který se specializuje na nabírání hmoty a zvyšování síly. Je výjimečný tím, že každá dávka obsahuje až 3,5 g kreatin monohydrátu a kreatin HCL, který se osvědčil již v mnoha testech. Dokonce jedinci, kteří ho ve vědeckém testu užívali, nabraly v průměru 1,5 kg svalové hmoty již za 7 dní. Kromě těchto složek, obsahuje také BCAA v poměru 2:1:1, aminokyseliny taurin a alanin. Jedna odměrka obsahuje i 100 mg kyseliny alfa-lipoové, která zlepšuje absorpci kreatinu a glukózy.


Tento vědecky vyvinutý hardcore kreatinový vzorec obsahuje základní složky, jejichž prospěšné účinky jsou podpořeny ve více než 30 výzkumných studiích provedených v průběhu několika desetiletí. Navíc byl kontrolován i z hlediska placebo efektu na 32 jedincích, rozdělených do čtyř skupin a zjistilo se, že jedinci, kteří konzumovali množství kreatinu a sacharidů během CELL-TECH nasycovavej fáze získali, v průměru 3,4 libry svalů a to jen v průběhu 7 dní.

 

cell tech

 

Výhody a proč byste měli Cell-Tech užívat?

  • Rychlejší růst svalů: Každé dvě odměrky Cell-Tech přinášejí 7 g HPLC-certifikovaného kreatin monohydrátu a 3 g kreatinu HCl.
 
  • Zvýšená síla: Podle výzkumu, subjekty při množství kreatinu a sacharidů z produktu Cell-Tech výrazně zvýšily svou sílu na benchpress, leg press a bicepsový zdvih.
 
  • Dokonalejší doprava živin: Každé dvě odměrky dávky Cell-Tech obsahují 200 mg kyseliny alfa-lipoové (ALA). Výzkum naznačuje, že ALA pomáhá zlepšovat vstřebávání kreatinu a glukózy do svalových buněk prostřednictvím specializovaných přepravců.
 
  • Více svalové hmoty a plnost: Přináší vícestupňové kombinace sacharidů, které ovlivňují silný inzulín po tréninku. To pomáhá transportu kreatinu a dalších živin do svalů a rychlé doplnění zásob glykogenu a také urychlení glykogenové superkompenzace.
 
  • Rozvětvený řetězec a buňky zvětšující aminokyseliny: Kromě svých hlavních složek, dodává větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin v poměru 2: 1: 1. Větvené aminokyseliny jsou ve "free" formě - singulární molekuly, které se rychle stráví a vstřebávají se do krevního řečiště. Obsahuje i aminokyseliny taurin a alanin, dvě z nejčastějších aminokyselin ve svalu a napomáhají při buněčném růstu.

 

Pro koho je Cell-Tech určen?

Cell - Tech je určen pro ty, kteří mají problémy s nabíráním hmoty a zvyšováním síly. Je speciálně vyvinut pro hardgainerov a cvičence na nabírání hmotnosti a síly.

 

Doporučené dávkování

Užijte 1 odměrku (49 g) Cell-Tech s 200 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.

 

  • Pro lepší výsledky: Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.
  • Pro dosažení nejlepších výsledků: Prvních 7 dní (nasycovací fáze): Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ráno, když se vzbudíte a 2 odměrky se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ráno na lačno a druhou dávku 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody v odpoledních hodinách.
  • Udržovací fáze: Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.

 

Složení

Glukózové polymery, dextróza MODCARBTM (pšeničné otruby, amarant, quinoa, pohanka, proso, chia semínka), kukuřice, cluster dextrin, přírodní a přírodně identická aroma, kyselina jablečná, difosforečnan vápenatý, křemičitan vápenatý, sůl, acesulfam K, sukralóza, FD&C červeň #40, FD&C modř #2

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodoty (Fruit Punch)1 odměrka (49 g)
Energetická hodnota756 kJ / 180 kcal
Sacharidy38 g
 z toho cukry15 g
Vitamín C (jako kyselina askorbová)125 mg
Vitamín B6 (jako pyridoxin hydrochlorid)5,25 mg
Vitamín B12 (jako cyanokobalamin0,2 mcg
Vápník45 mg
Hořčík32,5 mg
Sodík35 mg
Draslík (jako difosforečnan draselný)24,8 mg
Muscle Growth And Strength Matrix: 
Kreatin monohydrát2,5 g
Kreatin HCl2,5 g
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix: 
Taurin1 g
L-Alanin500 mg
BCAA Matrix: 
L-Leucin500 mg
L-Valin250 mg
L-Isoleucin250 mg
Lipoic-Tech: 
Kyselina alfa lipoová100 mg

 

Upozornění

Stejně jako u všech kreatinových produktů, udržujte dostatečný pitný režim během užívání. Nepoužívejte, pokud trpíte cukrovkou, nebo pokud máte sklony k hyperglykémii a hypoglykémii. Pokud se u Vás vyskytne kožní vyrážka nebo jiná alergická reakce, přerušte užívání a poraďte se s lékařem. Nepoužívejte, pokud jste těhotná, nebo kojící. Udržujte mimo dosah dětí.

Upozornění pro alergiky: Produkt byl zpracován v přístrojích, kde také mohly být zpracovány mléko, sója, vajíčka, korýši, ořechy, arašídy.

Recenze zákazníka

Cell Tech Performance Series - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Cell Tech Performance Series - MuscleTech
Vaše hodnocení

Příchuť

Právní kategorie produktu
doplněk stravy
EAN
631656703207
Skupina příchutí
ovoce
Výška
13.50 cm
Šířka
13.50 cm
Délka
22.00 cm
Brutto váha
1.56 Kg
HS kod
21069098
Bez plastových obalů
ne
Forma
práškový
Bez umělých sladidel
ne
Bio
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Cell Tech Performance Series - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď